Bracia Niziołkowie

przeczytane na gazeta.pl „Andrzej Lepper uważa, że koalicja Samoobrona-PiS to tylko kwestia czasu. Jego ludzie widzą go w roli wicepremiera. Lepper nie zaprzecza”
i cytat z forum: „Mam niemiłe wrażenie i strach w oczach że ta para zakompleksionych niziołków naprawdę weźmie sobie do pomocy Leppera…. Szkody jakie tego rodzaju alians może wywołać mogą być niewyobrażalne. Wg. obecnych statystyk pozostało mi około piętnaście lat
życia – szkoda że tak wiele, bo będę musiał końcówkę przeżyć na zgliszczach tego co było moją ojczyzną. Niechybnie umrę w nędzy bo przecież ci obesrańcy z ZChN i Samoobrony roztrwonią wszystko. Potem pójdą sobie do spowiedzi i będą mieli poczucie że „… coś starali się zrobić dla kraju…”

Mili Państwo, ci bardziej świadomi, wykształceni, pora się pakować.

Możemy kupimy sobie gdzieś jakąś wyspę i tam założymy Polskę 2 ?

2 myśli nt. „Bracia Niziołkowie

  1. Andrzej

    Don’t Panic!
    I A.L. przeminie. I niziolki przemina. Wszystko przemija. A gdzie indziej tez nie lepiej – jedyna korzysc z bycia poza Polska to taka ze mozna sobie powiedziec „I don’t care”. Bo poza tym wszystko jest takie samo (jak wiesz): glupota jest uniwersalna. A do tego co jest glupota dla mnie, moze byc genialne dla innych – i vice versa. A jak juz chcesz gdzies wyjechac to moze bys odwiedzil mnie w Izraelu? Za 5 tygodni wylatuje tam (na caly rok) – a tam polityka jest dopiero pokopana!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.