W trosce o umysł mój

Umiejętność myślenia to to co nas różni od pacholąt więc trzeba o umysł dbać. Parę dni temu napisałem, że zobojętniałem na wydarzenia z naszej sceny politycznej. Ale w tym samym dniu na Wiejskiej rozpętała się burza, która nie wiadomo jak się skończy. Nowe wybory ? Lepierd wicepremierem ? Boże… Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Totalny brak zasad. Rządza władzy dopadająca niziołków. Dość !

Postanowiłem odciąć się. Gazet już nie czytam jedynie portale w necie. W trosce o zdrowie mojego umysłu przestanę ! Radia nie słucham, wolę internetowe. Telewizji nie oglądam poza teleekspresem i faktami. Przestanę ! Zobaczymy jak długo wytrzymam ! Poczuje się lepiej ? Będę wam relacjonował. Może pójdziecie moim śladem ?

Nie wiem tylko co zrobię gdy zobaczę jakieś czołgi na ulicach (oby nasze) i żołnierzy przy koksownikach. Już raz tak było…

8 myśli nt. „W trosce o umysł mój

 1. Andrzej

  Ty sie tak nie przejmuj bo to zdrowiu szkodzi. Czekolady sobie lepiej zjedz… Wszystko przemija a ze Polacy nie kaczki i swoj rozum maja, to i aktualna bzdura przeminie. A poki co to patrz i dziwuj sie.

  Ja juz drugi tydzien z rzedu probuje zalatwic sobie dostep do internetu tutaj: wyobraz sobie ze tutejsze kompanie wymagaja oplat przy pomocy LOKALNYCH kart kredytowych! (bardzo mnie to ubawilo) A do tego nie ma poparcia dla macintoshy!!! (to mnie juz mniej bawi). Mam kabel, nie mam ISP, placze, nie znam lokalnego jezyka. To sa dopiero problemy – a nie jakas tam glupia polityka :-)

  Odpowiedz
 2. Teresa

  Podobnie , chyba jak wielu współrodaków wpadłam także w ostrą chorobę : polityko – wstręt.Przestaje oglądać ,słuchać wiadomości, dyskusji politycznych, debat etc……W końcu któregoś dnia, gdy nie wytrzymamy tej obłudnej walki politycznej to….
  Smutne, ale historia lubi się powtarzać.Ludzie! Nie dajmy sie zwariować !!!

  Odpowiedz
 3. Pingback: Fraglesowe widzenie świata » Blog Archive » Wstępuje do partii !

 4. Pingback: Fraglesowe widzenie świata » Blog Archive » V RP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.