Ne da se

Nie da się tak całkowicie odciąć od otaczającego świata. Ponad 2 tygodnie nie oglądałem wiadomości pod żadną postacią. Przepraszam, po niemiecku no i w czasie gdy miała miejsca tragedia w Katowicach. Ale wiem, że mamy nową koalicję rządową. Spełniają się najczarniejsze scenariusze.Na jednym z blogów przeczytałem:

„Nowa telewizja czyli jak to będzie wspaniale
Wczoraj nowo powstała koalicja Liga Samoobrony Przed Utratą Darmowej Kasiory zaprezentowała ludowi całkowicie nową koncepcję organizacji mediów. Już nie będzie żaden oszalały z nienawiści do Prawdziwych Polaków dziennikarzyna pisał, co mu tylko do tej sprzedajnej łepetyny wpadnie! Już żadne polskojęzyczne media nie będą szkalowały i pluły na godło (PiSu)! Teraz będzie po nowemu.
Prawdziwą, patriotyczną informacją i jedynie słusznymi filmami o życiu świętych i działaczy partyjnych zajmie się TV Trwam 1.
TV Trwam 2 z kolei zajmie się kulturą, np wieczór filmowy z dokumentami o życiu Kaczyńskich i ich rodziny. TV Trwam 3, to wiadmości lokalne z narad i nasiadówek terenowych oraganów PiSu. Od czasu do czasu migawka z obrad Samoobrony i blokada korytarza do kibla.
Będzie jeszcze Trwam24 z lektorami w gustownych koloratkach oraz Anitą Wagner w habicie i MTV Trwam z teledyskami Arki Noego i sakrorockiem.

Fajnie będzie w tej IV Rzeczpospolitej…”Ileż w tym prawdy. Boże drogi…. Chyba trzeba zabrać się za jakąś rewolucję albo prysnąć z tego kraju. Nie pocieszajcie mnie.

Jedna myśl nt. „Ne da se

  1. Andrzej

    No nie rozumiem o co Co chodzi – wreszcie bedzie z powrotem tak jak za starych dobrych czasow kiedy mlody bylem… Oh jak Ci zazdroszcze! Sabbath Shalom – raduj sie weekendem!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.