Prawo i Samoobrona

Oj grabią sobie pisiorki oj grabią. Dzisiaj np. : Posłowie PiS nie chcą wpuścić do szkół programu, jak udzielać pierwszej pomocy. Powód: Jerzy Owsiak

Program „Uczymy pomagać” ma ruszyć w szkołach województwa podlaskiego i dolnośląskiego na początku kwietnia. Od września w całej Polsce. Przez dwa lata ma objąć 800 tys. dzieci.Inaczej twierdzą posłowie PiS. Entuzjazmu dla akcji nie okazuje Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Owsiak we wtorek przedstawił założenia programu na posiedzeniu sejmowej komisji edukacji i młodzieży. Następnego dnia na pierwszej stronie Naszego Dziennika” związanego z o. Tadeuszem Rydzykiem zaatakowali go posłowie PiS.”

No tak, no to teraz nie macie co liczyć na głosy młodszej cześci naszego społeczeństwa :))) Jeszcze parę takich ruchów i pozostanie pisiorkom tylko mocherowy elektorat….

Smieje się ale w gruncie rzeczy nie jest mi do śmiechu. To nie mój prezydent (jak i wielu innych) to nie mój rząd, to mój kraj, moja ojczyzna. Jest mi wstyd gdy słyszę, że jesteśmy w ogonie Europy. Jest mi źle gdy obserwuje to polityczne awanturnictwo tych co to wygrali. Idę kuć kosę ;)

A skąd tytuł ? Ano padło to dziś w radio. Zastanowiłem się wtedy jak poczułby się Jarosław Malutki gdyby dajmy na to pięc lat temu jakimś cudem przeniósł się w czasie i zobaczył swojego nowego koalicjanta Andrieja Liepierda

Jedna myśl nt. „Prawo i Samoobrona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.