Honor i klasa

Prezydent się pomylił, wręczył medal Wojciechowi Jaruzelskiemu. Błąd popełnić może każdy. Uczono mnie, że wtedy przeprasza się, przyznaje do błedu. Pan Prezydent nie przeprosił, więcej, nic nie powiedział. Winę zwalono na jakiegoś urzędnika. Uczono mnie też, że jak pod czymś się podpisuje to sprawdzam. Generał honor ma, medal oddał. A pan prezydent (nie wszystkich polaków) ? Odpowiedźcie sobie sami.

Pan Wasserman jest ważnym politykiem. Jako członek pisu wszędzie widzi wrogów czychających na życie jego i jego rodziny. Wanna, garaż, dach…. Ciąga więc biednych ludzi do sądu. Czy pan Wasserman ma klasę ? gdyby miał to by odpuścił. Ale tylko Politycy przez duże P mają klasę.

Leppera wnerwili i co będzie teraz z koalicją ? Ciekawe kto puścił farbę. Nie ma dna żeby nie działo się coś ciekawego. Ciekawe co przyniesie jutro…. Coś na Romanowa ? A może kolejna komisja tym razem d/s blogów i rozpasania w internecie ?

Dzisiaj coś mie podkusiło i wpisałem w google "Program wyborczy PIS". Kliknąłem w pierwszy link do stron pisuarowych i …. 404 document not found :) :) :)  A platforma pomorska umarła. Pisałem do nich mejla, wysyłałem ponownie i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Może pomiędzy wyborami nie ma nikogo ? Przed samymi wyborami przyjeżdżają tu na naszą prowincję ?

3 myśli nt. „Honor i klasa

 1. makowski

  aż się odechciewa komentować.
  piaskownica przy nich — to Akademia Nauk Wszelakich jest.
  a nawet Żłobek bucha Mądrością; przez kontrast

  Odpowiedz
 2. Andrzej

  Fragles, moj kolejny (apolityczny!!!) raport jest dostepny tutaj. A tak w ogole to glowa do gory – wszyscy sa smiertelni, politycy tez. Kiedys w koncu wymra…

  Odpowiedz
 3. Andrzej

  Właśnie przeczytałem na BBC o elicie Polakow…. Nie wiem, może tak na prawdę to zamiast narzekać na kolejne rządy etc należałoby się zabrać za edekację i wychowanie? Nie w sensie naprawiania edukacji tylko w sensie uczenia wszystkich którzy tej nauki potrzebują?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.