Szafa Lesiaka

Była teczka Tymińskiego, mamy szafę Lesiaka. No więc Jarosław Malutki tuż po 15 dnia dzisiejszego pokazał swoją owianą tajemnicą teczkę a w niej dwie lojalki zaznaczone wielgaśnymi żółtymi kartkami. Prezes przyjął postawę strapionego, z lekka zaszczutego smutnego. Toż on niewinny, dowody sfałszowane etc etc. Mądre przysłowie mówi: każdy ma coś za uszami. Ja niestety prezesowi pisuaru nie wierze. 

Ciężko budować tą IV RP, oj ciężko. Nadal uważam, że powinniśmy sobie  odpuścić  wersję 4.0 "demokracji" (wersja demo ?) i przystąpić do budowy 5.0. A jak ? wyjścia są dwa:

 1. wyemigrować i zostawić tutaj K-Brother wraz z yes yes Kaziem  i resztą menażerii (pisuar, platfusy, buraki, faszyści…)
 2. powyższych wyekspediować na przysłowiowy madagaskar lub inszą tropikalną wyspę.

To drugie rozwiązanie jest znacznie tańsze bo nasz kraj stać chyba nawet na zakup jakiegoś atolu, który pomieści "uczciwych inaczej". Może nawet coś dobrego z tego wyjdzie ? Dawno dawno temu do australii ssyłano przestępców a teraz prosze jaki sympatyczny kraj !

4 myśli nt. „Szafa Lesiaka

 1. marppp1

  Doskonały pomysł. Chłopaki będą się biły kto ma łowić ryby a kto je rozdzielać, a my tutaj cichutko będziemy robić swoje w tej umęczonej Polsce :)

  Odpowiedz
 2. makowski

  a ja jestem NIEUSTAJĄCO za Rozbiorami; bowiem przeprowadzenie w tym tzw. Parlamencie ustawy o zakupie — uważam za niewykonalne.
  jak również wielu innych ustaw dot. gospodarki; niestety…
  ps.
  zwracam uwagę,
  że Jarosław „MamusiutoniejaTochłopaki!” Nieduży — zyskał NOWEGO sprzymierzeńcę:
  Zdzislawa Siemiątkowskiego (tak, tak! z SLD!)

  Także zdaniem Siemiątkowskiego fałszywka została zrobiona nie przez SB, a dopiero w 1992 r.

  http://wiadomosci.onet.pl/1333855,11,1,1,item.html

  Odpowiedz
 3. Elpie

  PiSuar na Madagaskar? Jeszcze na ptactwo ptasią grypę przeniosą albo inne ustrojstwo.

  Ciekawa sprawa, że wcześniej Jaruś i społka osoby które z jakimiś dziwnymi papierami powiązane były od razu rozpoczynali z nim boje. Teraz nagle wszyscy są be i fuj, fałszerze i oszuści.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.