"Orły"

Jak tu nie wpaść w totalną deprechę w tym kraju ? Przez sześć miesięcy zalega śnieg, noc polarna. Latem zaś zimno jak pod psem. Grill rdzewieje w piwnicy a ja palę w kominku… w czerwcu. Małysz już nie skacze, a nasze orły (wróbelki?) przerżneły z drużyną z ameryki południowej. Ciekawe czy PKB Ekwadoru też jest wyższe od naszego ? A do tego wszystkiego narodowi socjałowie u władzy robią wszystko by uczynić z nas drugą Białoruś.

Dochodzę do wniosku, że winny jest Kaczyński ! Cztery lata temu Edit G. odśpiewała a raczej "wypiała" mazurka. W efekcie szybko wróciliśmy do domu. Teraz kaczyński wyrecytował "z ziemi polskiej do wolski.." i długo nie trzeba było czekać. Zemsta niebios. Pewnie Pan Kazimierz patrzy tam z góry i nic nie mówi.

Wczoraj Zyta (przefarbowana Maggie T.) odstawiła cyrk mały z dymisja. Nie pierwszy, nie ostatni raz. Cóż, kobieta zmienną jest. Choć może to element większej, zaplanowanej przez speców od politycznego PR, gry. Zły policjant (Jarek Malutki) każe uciąc twórcom przywileje. Dobry policjant (Lech Łaskawy) wstawia się w ich obronie. Ciemny lud to rzecz jasna kupuje, Lechowi rośnie, Jarkowi spada ale niewiele. Twórcy już nie będą podskakiwać jak lekarze.

Za niedługo do wa-wy przyjadą rozwydrzeni i zawiedzieni górnicy. Proponuje przeciwko nim wystawić rozwydrzoną i nie zawiedzioną młodzież wszechpolską wraz rozwydrzonymi i zawiedzionymi kibicami. Wcześniej wszystkie okna w sejmie i RM szczelnie zasłonić sklejką. Pomocy będą udzielać rozwydrzeni i rzecz jasna zawiedzeni lekarze. Nie wiem tylko co mogli by robić rozwydrzeni i bardzo zawiedzeni nauczyciele ale coś wymyślę.

3 myśli nt. „"Orły"

  1. Pingback: Ooops! » Blog Archive » dwa mózgi: ale tylko 1-den działa…

  2. mukowiscydoza

    jakze nieskonczenie trafna ocena NASZEJ rzeczywistosci. brakuje tylko zarysowanych w tle naczelnych pajacow RP, ktorzy jednak sa na tyle barwnymi postaciami, ze az zal nie poswiecic im slow kilku. a wiec wspominam o huliganie, co huliganem nie jest, mimo, ze jak sam twierdzi „niejednego w zyciu pobil” oraz o faszyscie, ktory rowniez nim nie jest, bo przeciez tylko staje w obronie polskosci i obyczajnosci, wiec raczej etykietka patrioty mu sie nalezy. aha no i zeby dopelnic ten optymistyczny obrazek zgrabna ramka – permanentnie zmeczeni, znudzeni, zawiedzeni, grymaszacy, chorzy i nieszczesliwi obywatele. takiego dziela bosch by sie nie powstydzil. piekna nasza polska cala…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.