Spirala TKM

To co wyprawia pisuar z przyległościami w zakresie TKM już dawno przerosło „dokonania” SLD. Ciekawe co będzie gdy do władzy (żłoba) dorwą się następni ? TKM do kwadratu. Sprzątanie żłoba i okolic trwać będzie jeszcze dłużej. Obecne prawie rok.

Żłob ciągnie jak magnes. Nie dla chwały, zbawiania świata, naprawiania Polski. Chodzi o kasę, kasę i jeszcze raz kasę. Ciepłe posadki dla siebie, rodzinki i krewnych oraz znajomych królika. A to wsparcie dla SKOKU, załatwianie aby ekspresy stawały na gminnej stacyjce, posadka dla żony etc etc.

Każdy dzień to nowe doniesia. Żałosne skomlenia gdy odrywają od żłoba, pokazy nepotyzmu lub kotłowanina bulterierków pod dywanem. Coraz mniej uczciwości, poczucia wstydu, zażenowania. To co było nie dopomyślenia wczoraj dziś normą. A ciemny lud tylko tępo się przypatruje aż może kiedyś (cicha nadzieja) postawi kosy na sztorc lub (co bardziej prawdopodobne) zanuci: miałeś chamie złoty róg…

To pisałem ja, operator matriksa. Hobbystycznie obserwator codzienności. Lumpen Liberał głeboko zakonspirowany, coraz bardziej anarchizujący ;-)

Jedna myśl nt. „Spirala TKM

 1. makowski

  problem w tym, że jak Komuchy (tfu!) kradli — to na większą skalę.
  ot, całą gałąź przemysłu np.
  (i wtedy nam, maluczkim — też coś z Pańskiego, przepr. Towarzyskiego stolika — skapywało.)
  a te Nieudaczniki tzw. prawicowe, te wszystkie janymarjejackowscy kantujący (?) z mieszkaniami, ci PreziowieBracia — co to u Mamusi cienką zupkę…
  — to oni nawet kradną jakoś tak… nieudolnie. i Detalicznie.
  tu rolkę papieru toaletowego: bo sie w domu przyda, tam — posadkę dla żony…
  i co my z tego mamy?
  stację we włoszczowej tylko…
  w Planach.
  ……….
  a z tym coraz bardziej anarchizującym — to i ja tak mam; chociem stary; i te głupoty — już dawno mnie powinny opuścić…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.