Czy wy nas macie za I_D_I_O_T_Ó_W ?

Na razie nie pojadę do Anglii. Póki co, renegocjowana umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania nie zostanie podpisana w czerwcu jak to obiecywano. Minister Neneman zapewnia, że umowa będzie podpisana w „możliwie najbliższym terminie”. Obietnice polityków są mówiąc wprost g* warte. Kaktus mi na ręce urośnie bo o za duże pieniądze (dla budżetu) chodzi.

Nie wiem jak wy ale ja mam narastające uczucie że ktoś ma nas za idiotów i to skończonych.

Minister Ziobro po zademonstrowaniu działania niszczarki, teraz w otoczeniu bardzo twarzowych prokuratorów apeluje (i grozi) sędziom piłkarskim. No tak, sprawa na czasie, Mundial. Ciemny lud zachwycony. Dziennikarze zachwyceni, mają njusa dnia. Bić drani co to ustawiali mecze. Głowny buchnął 430 tys złotych. Tyle co mercedes z firankami… A ja cicho zapytuje ile nachapią się kolesie od TKM’u ?

Przypomina mi to starą jak świat technikę odwracania uwagi. Kto pamięta Karlino ? przełom roku 1980-81. Cytuje: „Przez kilka tygodni pożar w Karlinie był tematem numer jeden w polskich mediach. Tytuły na pierwszych stronach gazet krzyczały: „Dni gorące jak ropa”, „Meldunek z Karlina”, „W Karlinie bez świątecznej przerwy”, „Saperzy i artylerzyści w Karlinie” „Trwa akcja w Karlinie”, „Kolejny etap operacji gaszenia płonącego szybu w Karlinie”, „Pod Karlinem trwa walka z żywiołem”, „Erupcja”, „Pożar będzie gaszony wodą”, „Karlińska pochodnia”. Nazwę „Karlino” odmieniano w mediach przez wszystkie przypadki.”

Dopóki u żłoba były komuchy to jakoś potrafiłem sobie to wszystko wytłumaczyć. Teraz do władzy dobrały się oszołomy pisuarowe wraz z „samą broną” i liga (co to nigdy nie zdradzi) i nie potrafię sobie tego wszystkiego wytłumaczyć. Chyba zacznę wierzyć w cały ten układ, spiski, knowania.

Wczoraj oglądam przez 10 minut konferencję Gosiewskiego. Dłużej nie jestem w stanie. Pan Poseł w pewnym momencie rzuca jakąś wielce skomplikowaną acz zabawną (jego zdaniem) konstrukcję retoryczną i dumny z siebie wystawia języczek. Ja wiem, że nie należy sądzić ludzi po wyglądzie ale… chyba ktoś ma mnie za idiotę.

Może potrzebuje urlopu ? :)

4 myśli nt. „Czy wy nas macie za I_D_I_O_T_Ó_W ?

 1. olek_01

  Ja bym ich wszystkich wystrzelil w kosmos i zobaczymy czy sobie poradzą a już najbardziej tego kretyna Wierzejscieko , Giertycha, i Kaczyńskiego z Pis a jak sie jeszcze bardziej wk*** to jeszzce tą głupia babę Wujkowska od swiadomej prokreacji

  Odpowiedz
 2. zen

  Pare lat temu obiecalem sobie,ze gdy ten idiota i oszolom Lepper zostanie premierem to zrzekam sie polskiego obywatelstwa i wyjezdzam z Polski…na razie jeszcze nie wyjechalem,czekam…przeciez przez ta bade czobkow az tak sie nie poswiece…
  Zen/Bialogard

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.