Nie będzie niemiec pluł nam w twarz !

Tym wpisem stanę się (może) niepopularny. Cała ta zadyma z artykułem w niemieckiej gazetce śmieszy mnie. Artykulik niesmaczny ale jak tak się zastanowić to polski łże-internet pełen jest znacznie cięższych obelg wobec naszej głowy państwa.

Nie wierzycie ? no to hop na google i szukamy „kaczyński x” gdzie w miejsce x należy wstawić jakiś epitecik, wedle własnego uznania. Włos na głowie staje dęba bo może to zobaczyć potencjalnie miliard internautów. Co to w porównaniu z nakładem owego pisemka ? Sami się opluwamy ale innym nie pozwolimy. To hipokryzja.
Afera międzynarodowa. Śmieją się niemce z nas bo u nich takie plugastwa na porządku dziennym. Nikt się nie przejmuje. To jest właśnie cena za wolność prasy. Myślę, że klasa polityka objawia się (również) w braku reakcji na szczekające i plujące pieski.

Ale my w twarz pluć sobie nie damy ! Hajda na germańca ! Nie chce przeprosić ? Przejdziem Odrę i honor swój odbierzem siłą. Proponuje Błyskawice w Szlezwig Holsztynie zacumować i oddać ostrzegawczą salwę. Giertych zorganizuje ekipę rosłych byczków i będzie nasz niszczyciel jednocześnie kliniką pro-rozrodczą.

Ruszam mecz włosko – niemiecki oglądać

3 myśli nt. „Nie będzie niemiec pluł nam w twarz !

 1. navaira

  Niepopularny? chyba wśród galbopodobnych :) Myślę dokładnie to samo, przy czym warto dodać, że aferę rozpętano o artykuł w dziale satyrycznym niskonakładowego brukowca. Jakoś nie widzę Benedykta XVI, jak żąda od polskiego rządu przeprosin za tekst w dziale satyrycznym „Nie”…

  Odpowiedz
 2. Azrael

  Eeee tam, a nie mógłbyś tak pod prąd… że honor, Bóg, pardon Kaczor, Ojczyzna, Monte Cassino, powstania, no i Papież….
  A.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.