Brak koordynacji w układzie

Oj awanturę zrobił nam nasz oficer prowadzący. Nie dogadaliśmy się z serwisem taniepanstwo.pl. Wyszły na jaw nasze łże-krętactwa a wszystko skrzętnie opisał wielce czujny serwis prawica.net. Cytuję:

„Ale wpadka! Widać zupełny brak koordynacji w układzie. Wszystko to pewnie dlatego, że Macierewicz zbliża się wielkimi krokami i oficerowie prowadzący zajmują się głównie paleniem teczek a nie uzgadnianiem, kto w jakim blogu co ma samodzielnie pisać.”

Wezwany zostałem do Warszawy. Jechałem z sercem trzepoczącym niczym w klatce ptak. Intercity (TGV a la polonaise) mknął jak… furmanka na piątym biegu. Odcinek Nasielsk-Wawa zajął… ponad godzinę a ja powtarzałem jak mantrę „przyśpieszenie, przyśpieszenie, …” Niestety Jarusiowe przyśpieszenie nie obejmie trasy Gdańsk (matecznik łże-PO tfu tfu tfu..) Wawa.Po przegranych wyborach samorządowych wszelkie połączenia lądowe i powietrzne z tą wylęgarnią łże-liberałów zostaną przerwane. Kordon sanitarny pod pozorem przyjęcia do remontu statku z azbestem ? A może oddać go (Gdańsk) z powrotem niemcom ? Frei Stadt Danzig ;-)

Chcąc opóźnić dotarcie do oficera prowadzącego, lokalna komórka dywersyjna zepsuła światła na przejściu dla pieszych na jednej z ważniejszych arterii prowadzących na #### (oficer prosił o nie podawanie nazw) . To znaczy światła działały ale w trybie 55 sekund dla pieszych, 5 sekund dla samochodów. Lud warszawski karnie stał choć pieszych ani widu ani słychu. Republikanie ?

O-pe-er jakoś przeżyłem poczym zostałem wywieziony na szkolenie w lasach #####. Teraz pełen sił i zapału melduję się na moim stanowisku by dalej siać defetyzm, nihilizm, zaawansowany subiektywizm, deprecjonizm, katastrofizm i dekadentyzm. Wszystko to z lekką nutką hedonizmu.

3 myśli nt. „Brak koordynacji w układzie

  1. Olgierd

    Mi jeszcze Hans nie zostawił wiadomości pod kamieniem przy Dworcu Zoo (oczywiście ostatnio kontaktujemy się tylko w Berlinie, jemy kiełbaski w Tiergarten, a płacą mi w DM), ale czekam na sygnał. Prawdę mówiąc za oczernianie Populismus Und Socialismus całkiem nieźle płacą ;-) With Compliments – J-23

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.