Krwawy Ludwik nadciąga !

Okazało się, że miłościwie nam panujący Lech I Chorowity nie przyjedzie na mostu przyjaźni i pokoju otwarcie. Mam nadzieje, że to nawał obowiązków a nie jakaś przypadłość, nie daj Boże, gastryczna. W zamian pojawi się podobno Ludwik Krwawy zwany też groźnym inaczej lub kamaszobiorcą. Numer trzy na mojej fan-pis(s) liście.

Od rana trwają przygotowania. Budowa sceny, malowanie trawników. Nawet sklepik znajdujący się u wejścia, odmalował się w nocy. Będą przemówienia (lud z partią, partia z ludem), orkiestra, darmowe kiełbaski (na stoiskach PiS i bratnich partyj) oraz piwko.

Szkoda, że prezidient nie przyjedzie. Wymyśliłem jak zrobić małą manifestację. W słowie „kartofel” jest 8 liter a nas wraz z dziećmi jest 11. Każdy poświęciłby jakąś koszulkę i napisał na niej kolejną literkę. Na trzy-cztery dokonalibyśmy przegrupowania. Na plecach można by mieć ewentualnie drugi zestaw np. sraczka. Żona moja, miłośniczka sudoku i scrabble’a zastanawiała się czy da się inne słowo ułożyć z tych liter ale jakoś nic mądrego nie wymyśliła.

Czytam gazety i tygodniki opiniotwórcze. Koniec urlopu tuż tuż więc należy zacząć dekompresję. Wrócić na łono niedorobionej IV RP

ps. na zdjęciu panny sznurem czekają na Ludwika co podobno kochliwy jest….

5 myśli nt. „Krwawy Ludwik nadciąga !

 1. azraelk

  Ehmm, ale ta 11. to nie tylko twoje dzieci… chyba, że pod przykrywką opozycjonisty polujesz na becikowe i inne frukta :-)

  A dla Krwawego Ludwisia przygotujcie jakąś nałożnicę… toc on strasznie kochliwy

  Odpowiedz
 2. makowski

  we love dorn!
  (ew. we hate dorn! np. na plecach…;-)
  oba po 11 liter.
  dla MłoWszPol w wersji kochamy dorna; niestety bez wykrzyknika… buuu.

  Odpowiedz
 3. makowski

  i oczywiście jest tak, że na początku stoimy z napisem „LOVE”.
  kwiaty, wiwaty, entuzjazm Mas…
  w kulminacyjnym momencie Najmłodsze Dzieci obracają się plecami; i zdejmują gatki…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.