Stop Histerii !

Postanowiłem wspomóc naszych braci z prawicowo-narodowo-konserwatywnego obozu. Niniejszym wspieram bardzo zacną akcję STOP HISTERII. Opracowałem mini plakat do pełnego wykorzystania przez organizatorów. Baczny obserwator zauważy, że nawiązuje on do billbordów Pisuaru „bliżej ludzi”. Tak na marginesie, to Rafi opracował parę remixów wartych polecenia.

Autor akcji, Adam Haribu pisze:

„Wszystkie te wysoce niepokojące zjawiska (opis na stronie akcji), a zwłaszcza skala i natężenie nienawiści w atakach na legalną władzę i wartości wyznawane przez miliony Polaków, którzy ją wybrali, skłoniły mnie, by w poczuciu obywatelskiej troski o prawicowo-konserwatywne ideały, stabilność kraju, demokrację, tolerancję, wolność przekonań i jakość debaty politycznej, upomnieć napastników za pomocą niniejszej akcji

Akcja ta ma na celu pokazać herbertową POTĘGĘ SMAKU. Być może podziała to jak zimny prysznic na cytowane osoby, oraz zwróci uwagę czytelników na problemy, które powyżej opisałem. Problemy zaangażowania w politykę osób, które tego robić nie powinny i zatraty przez nie umiarkowania w krytyce, higieny pojęciowej oraz lojalności wobec ojczyzny i rodaków.”

Ubolewam nad niewielkim poparciem akcji. Na pewno nie przyczyniają się do tego szkalujące opisy tego jakże słusznego przedsięwziecia. Jako czołowy lumpenliberał przepraszam za kolegów !

Teraz zwrócę się bezpośrednio do organizatorów:

Bracia Polacy !
Wasz dwu-wódz nakazał wam czujność, czujność i jeszcze raz czujność.
Dookoła szaleje wszechobecny układ. Rozpasane łże-elity, bure suki, lumpen liberałowie chcący opróżnic wasze lodówki. Lewaki różnej maści, anarchiści, lesby, geje i pedofile. A na dodatek zewnętrzny wróg za zachodnią granicą wyzywający od kartofli (tym razem nie zrzuca stonki) albo organizujący antypolskie wystawy. Wiem, co czujecie !

Rodacy !
My też chcemy mieszkać w normalnej Polsce. Chcemy być dumni z tego, że jesteśmy Polakami i to nie tylko wtedy gdy skacze Małysz, Kuszczak wpuszcza bramki czy gazuje Kunica.
Dołaczcię do nas i redagujcie razem z nami bazę wypowiedzi naszych polityków. Nasza Wiki stoi przed wami otworem. Razem możemy więcej !
Niech przyszłe pokolenia ocenią ich (polityków) po owocach działalności.

Pomożecie ?

3 myśli nt. „Stop Histerii !

 1. azraelk

  Ja kogoś szkaluję !!? Czy porównanie dobrej strony do czołowego zakładu przmysłowego jest szkalowaniem ? :-P
  I jeszcze do tego z niego wyszedł taki tuz polityki i mysliciel, jak Wrzodak…
  Chyba też gdzieś pojadę przewietrzyć mózg, zeby pisać z taką swadą…
  Pzdr

  A.

  A może Pan Adam się przyłaczy jednak do nas…

  Odpowiedz
 2. Marcin

  W obronie Adama Haribu:
  Zupełnie się nie zgadzam z poglądami pana Adama.
  Natomiast z przykrością stwierdzam, że merytoryczny i kulturalny poziom wypowiedzi, także krytycznych, stawia tego pana dużo wyżej niż niejednego dyskutanta z forum Akcji Obywatelskiej. Gość czyta dużo – w tym także czyta ze zrozumieniem rzeczy, z którymi się nie zgadza.
  Jeśli chodzi o akcję Stop histerii to smutne są prawdę mówiąc komentarze na głównej stronie akcji. Świadczą o tym, że oponenci nie mają wiele do powiedzenia i są anty dla samego bycia anty.
  Zupełnie się nie zgadzam z tym, co jest napisane na stronie Stop histerii, należę do „histeryków”. Ale byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby poza Markiem Borowskim ktoś umiał równie elegancko i merytorycznie krytykować władzę, jak akcja Stop histerii jej broni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.