Bez komentarza (bo kurde nie mam siły)

Salon trójki, dzisiaj rano:
– Gościem Trójki jest poseł PiS Paweł Zalewski, przewodniczący Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Witam Pana.
– Dzień dobry Pani. Dzień dobry Państwu.
[…]
– Panie pośle, zbliża się, a może nawet rozpoczęła się już ofensywa polskiej dymplomacji. Co może usłyszeć i co powinien powiedzieć premier Jarosław Kaczyński w Brukseli?
– Ja się bardzo cieszę, że jest to pierwsza wizyta pana premiera zagranicą. Rzeczywiście, jest to bardzo wyraźny sygnał, iż Unia Europejska jest ważnym środowiskiem Polski. Mówię to w ten sposób, dlatego, że jest to instytucja, w której funkcjonujemy, która ma wpływ na naszą politykę wewnętrzną, zagraniczną. Jestem przekonany, że pan premier potwierdzi wagę UE dla Polski i potwierdzi zaangażowanie Polski w rozwój UE.

Portal gazeta.pl, godzina 14:

Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim udało się w ciągu kilku miesięcy zrobić z kraju pośmiewisko – uznał we wtorek rosyjski dziennik „Kommiersant”, analizując sytuację polityczną w Polsce.

Portal Interia FM, godzina 14.36:
Dyplomatyczny skandal w Brukseli
Bruksela huczy z oburzenia. Jarosław Kaczyński odwołał kolejne planowane rozmowy. To brak profesjonalizmu – mówią niedoszli rozmówcy.

no comments.

16 myśli nt. „Bez komentarza (bo kurde nie mam siły)

 1. homopoliticus

  Jarosław bał się pytań! Oni nie wiedza co maja mówić takim ludziom na zachodzie. Przecież nie będą gadac o układzie bo wysmieją ich.
  Kurcze mi też ręce opadły, bo mimo wszystko wiązałem jakieś nadzieje z tą wizytą, a jednak okazało się że głupi jestem, że daję im jeszcze jakąkolwiek szanse.
  Komplenta klapa. Całkowite 0. Wstydzę się coraz bardziej
  Myślę, że ktoś musi z tym coś zrobić!
  Fraglesi nie można tego nie komentować!

  Odpowiedz
 2. Pingback: Nadmienię tylko « Ogląd&Pogląd Polityczny i Nietylko

 3. KrzyChu!!!

  Czyli nie tylko swego czasu Jurgiel nie potrafił podjąć rozmów. Za to go wówczas odwołali (mówię o rozmowach dotyczących ceny cukru). Czy teraz naszego miłościwie nam pajującego też odwołają? CHyba powinni…

  Odpowiedz
 4. Oliveira

  Ciekaw jestem, czemu odwołał. Niedyspozycja dyspeptyczna? Artykuł o marchewkach? Jakieś muzeum nie po myśli braci otwarto? A może parę gejów zobaczył i omdlał od wstrząsu?

  Odpowiedz
 5. Jachu

  Przecież oni nie ufają żadnym tłumaczom, a sami tępaki języków ni w ząb, to gdzie mają jeżdzić?? Z kim gadać?? Na migi?? :)

  Odpowiedz
 6. Tim

  Ad. wpis nr 6 – niecenzuralnie, bo już nie wiadomo, co powiedzieć. Szansa na zaprezentowanie się zagranicą, ale nawet to muszą spieprzyć…

  Odpowiedz
 7. makowski

  oj, NIC NIE ROZUMIECIE…
  to dla Dobra naszego kraju…
  taki Hytry plan.
  na 8 lat Żądów — raz pojadą; i wszystko załatwią; bo Tak Się Wszyscy Ucieszą….
  hurra.
  niehrzyje Najlepszy Żąt od 1939 roku…
  podpisano:
  mądry studend.

  Odpowiedz
 8. azraelk

  Co się tak żąłądkujecie ?! Jak byście co dopiero ocknęli… przecież Unia to kolejny wróg… a eurodeputowani dostali po uszach – według oczyiwście Kaczyńskich- za pamietna rezolucję.
  Kochani, to się dokłądnie wpisuje w dłgofalową strategię polskiej polityki „zagranicznej”…

  Wy to nazywacie niekompetencją – jak działaniem świdomym

  A.

  Odpowiedz
 9. brocha

  No tak przecież Unia ciągle nie przeprosiła za kartoflaną rodzinę !!! Premier jako poważny człowiek zapewne czekał do ostatniej chwili przed odlotem na oficjalne przeprosiny, ale one nie nadeszły, więc jako dobrze wychowany człowiek i pierwszorzędny dyplomata zapewna za radą równie doświadczonej minister spraw zagranicznych odwołał swoją wizytę. To takie proste. :)

  Nie wierze, że sam wymyśliłem taką brednię ale IV RP

  Odpowiedz
 10. Waldek

  Unia Europejska to po prostu kolejny wróg IV RP, szkoda więc tracić czasu na rozmowę. Na razie „wielcy” bracia nie wiedzą jak tego wroga zniszczyć ale mogą go ignorować.

  Odpowiedz
 11. dziq

  Nosz mamy z Polski naszej pośmiewisko. Ale co może innego wyjść ? IV i 1/3 RP, dwie kaczki (kaczki na rożno, nie do władzy !) Gejrtych, Wlepper… A za granicą jak nas widzą ? Świetnie oddaje to jeden cytat:

  „Polsza, a to dlatego przyjechaliście do Kirgizji, bo u was teraz dydktatura tych dwóch bliźniaków. No i Polsza w Ewropejskim Sajuzie”

  Odpowiedz
 12. Grzech

  A mi pierwsze co się nasunęło po usłyszeniu tego „niusa” ( przecież chyba każdy się tego spodziewał, nie ? ;) ) wytażone jest komentarzu numer 6.

  O Wielki Premierze! Nie jesteśmy ciebie godni w naszym zacofanym kraju! Prosimy, wyjedź za granicę!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.