Cały ten dżezz…

Wczoraj Olgierd a dzisiaj Brocha postanowili odpuścić sobie (na chwilę?) komentowanie bieżącej sytuacji politycznej. Przyznam szczerze, że mi też przychodzi z trudem napisanie czegokolwiek.

Chyba jestem już zmęczony tą całą degrengoladą. Ileż mozna komentować bagno. Cały naród chce wyborów a oni mają to głęboko, za przeproszeniem, w dupie . Właśnie dali sobie czas na budowanie nowej /starej koalicji większościowej. Tymczasem wszystko zaczyna powoli się sypać

Pocieszający jest dzisiejszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego Można spokojnie pisać bloga i nie bać się, że pójdzie się siedzieć :-)

Wczoraj dokonałem porządków we wpisach. Wydzieliłem wszystkie historyjki związane z Szefem Potworów i Spółka do działu IV RP. Trafiło tam też parę innych tekstów, w tym ten od którego zaczeło się moje pisanie na wesoło czyli „Dzielnicowy”. Powiedzcie szczerze co myślicie o tej pisanince? kontynuować?

Jazzu nie słucham (gustuje w muzyce mocno technicznej) więc nie wkleję zdjęć z koncertów jazzmanów. Za to postaram się rzucić parę fotek z moich zasobów. Niektórzy bowiem wiedzą, że mam inne (mocno ostatnio zaniedbywane) hobby: fotografię

11 myśli nt. „Cały ten dżezz…

 1. zenobia

  muzyka techniczna ? zrzucasz po schodach skrzynke z narzedziami i masz cos w rodzaju heavy metalu ?

  Odpowiedz
 2. mamal

  po przeczytaniu smutnych wieści z kraju natychmiast wyszukuję w ulubionych 'Fraglesi’ i mogę normalnie funkcjonować. Tak więc jeżeli masz siłę i chęci to kontynuuj waćpan pisaninę :)

  Odpowiedz
 3. S l a w

  Za Gazeta: „Trybunał obronił wolność debaty publicznej. A przy okazji, niestety, obnażył jej przerażającą jakość.”

  to ja poprosze jeszcze kilka twioch tekstow w celu podwyzszenia rzeczonej jakosci debaty ;]

  Odpowiedz
 4. Stary Werter

  Pisz Fraglesi, pisz. Ostatnie zdjęcie – bardzo misie.
  A jesli chodzi o politykie vs. życie, to trzeba chyba jak niejaki Cyncynat – troszku powalczyć, troszku poorać. Żeby Wielkie Kaczowisko nie przesłoniło urody ani prozy życia.

  Odpowiedz
 5. wiki

  Aż się spociłam! Jak to, miałbyś nie pisać? Toż to ostatnio jedyny prawdziwy powod, żeby otworzyć kompa! Teksty są przenikliwe i zabawne, obrazki inteligentne, pisz koniecznie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.