Ot Dureń ze mnie

Wczoraj towarzysz pierwszy sekretarz wygłosił (ponownie) kaczo-gadkę do naćpanej (układem) części narodu. Sondaże na szczęście wskazują, że jest ich coraz mniej. Szybko postępuje naturalny proces odrzucania wrogiego ciała.

Kacz-spiczu niestety nie oglądałem. Pomimo, że płacę abonament (ty głupku!) to omijam z daleka kolaborancką, prorządową TVP. Dyskomfortu nie odczuwam.

Fajnie skomentował to łże-BlogFM: „Kryzys został zakończony. Bla, bla, bla. Chcieliśmy spokoju już wcześniej ale Platforma na to nie pozwalała. Bla, bla, bla. Mamy stabilny rząd. Bla, bla, bla. Budujemy IV Rzeczpospolitą. Bla, bla, bla. Odnieśliśmy sukcesy…. ” Ciąg dalszy

Zmieniłbym tylko „bla, bla, bla” na „kwa, kwa, kwa”. Zaś moja koleżanka skomentowała to krótko: „Gierek był przynajmniej postawnym mężczyzną, lepiej się prezentował”

Dziś przeczytałem, że Jarosław dał się, za przeproszeniem wydymać za 800 zł dla każdego bezrobotnego. Leppera wczoraj witano w sejmie kwiatami. Czuje, że i ja popędze do kwiaciarni i wyślę mu kosz czerwonych róż. Dlaczego? Ano w podzięce!

Podliczyłem bowiem szybko. 800 zeta dostanę jako bezrobotny. Dwa albo nawet trzy razy tyle ukręce w szarej sieci. Lub wyjadę co pewien czas na zmywak do nowej, zielonej Polski. Po co mam harować uczciwie w swojej małej własnej firmie? 16 lat uczciwego budowania IIIRP za co nazwano mnie wykształciuchem i zomowcem. Po co mam płacić podatki i Zus? O utrzymywaniu pracowników nie wspomnę. Ot Dureń ze mnie.

ps. Polecam Manifest :-)

11 myśli nt. „Ot Dureń ze mnie

 1. Pajacyk

  no, Pani w klasie mowiła że musimy tego posluchać na wiedze o społeczeństwie. ale ja byłem w sra.. o! przepraszam nie mogę tak mówić. w wc.
  i nie zdążyłem.
  to Pan powie żebym nie dostal Minusa do dziennika prawda?

  Odpowiedz
 2. radecky

  Za bardzo na te 8 setek nie licz. Pewnie się okaże, że to tylko dla rolników. Za to zrzuta będzie obowiązkowa – a kto nie da, tego w kamasze. :)

  Odpowiedz
 3. Flogiston

  Dlaczego ten mniej ważny Kaczor tak często myli się? Czy to nie jest objawem jakiejś dolegliwości psycho?
  Przykłady:
  Irasiad,
  “ostatni rok był jednym z lepszych roków”
  “Ukraina graniczy z Czechami”
  “Polska należy do ważnych struktur międzynarodowych: do Paktu Północnoatlantyckiego i do NATO”
  Twierdzi, że “trzeba przeprowadzić dyskusję ogólnonarodową na temat potrzeby wprowadzenia w Polsce EURO” – a przecież decyzja była już podjeta w chwili wstępowania do Unii. Proponuje wprowadzić na nowo karę śmierci, a przecież jesteśmy w Unii – i dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa.
  Poza tym – uporczywe podawanie kwiatków “do góry nogami”
  A także – uśmiech na pograniczu debila i imbecyla. Czy ktoś z Was pamieta pozostałe kwiatki z przepracowań pana prezydencika wszystkich PIS-orków???
  Flogiston-
  -czyli coś co nie istnieje (prawie jak układ lub szara sieć)

  Odpowiedz
 4. Uriel

  Cienka sprawa. Ani nie przystoi ulegać kaprysom Ędru, ani nie ma skąd wziąć kasy. Bo nawet jeśliby Jaruś się zgodził, to wyborcze frukta zeżarłby Ędru.
  Zdaje się, że o ile Jareczek planował solidne wyd*manie Ędru, o tyle praktyka coraz wyraźniej pokazuje coś odwrotnego.

  Odpowiedz
 5. A.W.

  wiara w sondaże może marnie się skończyć.
  Uwierz mi w Polsce jest inaczej. Ludzie ponownie zagłosują na PiS ;-)

  Odpowiedz
 6. Micchał

  No cóż. Jestem przeciwny takiemu „czemuś”.
  Na teksty w stylu „kwiatki Kaczynskiego” jest jedna odpowiedź a kto kwiatków nie robi??
  to nie kaczynski się napruł i poszedł pod pomnik, nieprawdaż??

  Ludzie, zastanówcie się dobrze nad tym czego oczekujecie i czy przypadkiem to nie za dużo?? Nie bądzicie proszę szarą masą która pójdzie jak świnie na rzeź za wyborczą kiłbasą.

  Raz was wszystkich wydymali, drygi raz też ile razy można??

  Takze polecam odrobinę refleksji nad sobą.

  Pzdr.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.