Atrakcje z okazji 1 rocznicy

Dziś mija właśnie pierwszy rok odkąd prowadzę niniejszego bloga. Planowałem na ten dzień coś specjalnego ale…. zaatakował mnie wirus świrus. Tak widać było pisane.

Kajam się. Pycha moja była ogromna. Śmiałem się z windziarzy, borykających się z wirusami, trojanami i innymi robalami. W epoce kiedy wirusy roznosiły się tylko na dyskietkach, zacząłem używać Linuxa. Niestety do mojej pracy webmasterskiej potrzebuje czasem poserfować w Explorerze. Po to mam laptopa z windą.

Miałem na tym laptopie jakieś programy antywirusowe poinstalowane ale przeterminowały się. Prosiły cichutko o zakup licencji a ja zbywałem je kilkając na „later”. Wiadomo szefc (informatyk) bez butów chodzi. No i dzisiaj laptop oszalał. Wziął udział w światowej akcji rozsyłania spamu. Walczę z nim już czwartą godzinę. Solennie obiecuję poprawę.

ps. Na zdjęciu roczny Fraglesi…. jakieś 38 lat temu :-D

21 myśli nt. „Atrakcje z okazji 1 rocznicy

 1. Szyba

  …to proponuję przejść na darmowego Avasta ze Spybot- Serach and Destroy, a do tego FF z Adblockiem, i NoScriptem. I jeszcze SpywareBlaster, i jesteśmy zdrowi. A jak się chce oglądac w IE strony, to mamy rozszerzenie IE Tab.
  Pzdr!
  Szyba

  Odpowiedz
 2. fraglesi

  Z tym FF20 też dzisiaj walczyłem… Podkusiło mnie… Cholera godzinę straciłem żeby go wykopać z systemu, pomimo że zrobiłem uprzednio kopię wszystkich kluczowych katalogów. A potem ten wirus. Boże, co za dzień!

  Odpowiedz
 3. Sergo

  Hej,
  Ja wiem, że to jest absolutnie poza politycznymi tematami, ale Fraglesi sam zaczął. Czy moglibyście (Fraglesi i azraelk) trochę więcej opisać wasze problemy z FF2.0 Ja używam nowego fox’a (wersja anglojęzyczna na WindowsXP) od dwóch dni i nie mam najmniejszych problemów.

  Odpowiedz
 4. Razer

  Doprowadź kompa jak najszybciej do porządku i pisz dalej chłopie. Masz talent, którego Ci autentycznie zazdroszczę :-)

  Odpowiedz
 5. MB

  hmmm a ja avasta nie polecam…. jak zainstalowalem AVG to mi 7 trojanow wykryl a avast nic nie widzial…

  Odpowiedz
 6. skaner1

  Wsiego charoszego!!!

  Pisz stary, pisz, bo czytają Cię miliony.
  Trzeba nam takich jak TY – prowadź WODZU.

  Odpowiedz
 7. azraelk

  FF – gubi hasła…
  Dodatki się podszły jeb* – nie wszystkie ale zawsze…
  ale jest szybki… szybszy niz poprzednia wersja…

  Aha, jak ktos ma slabszego kompa – polecam nie uzywac zadnego czytanika rss – tylko zakładek dynamicznych… w ogóle się nie czuje, że ściąga…

  P.S. O tych milionach – to żeście skaner przesadzili… :-(

  Odpowiedz
 8. migg

  wszystkiego najlepszego! weny twórczej… jakby to ująć… bardzo lubię twoje teksty. gdyby zniknęły te wszystkie absurdy, które opisujesz, to mam nadzieję, że znajdziesz inne fajne tematy ;)
  a mi ładnie chodzi FF2 na XP, i większość dodatków przetrwała

  Odpowiedz
 9. Irena

  Babcia i wnuczek z tego zdjęcia patrzą optymistycznie na oczekującą malca przyszłość.Ona przeżyła już dwie wojny światowe.Widziała w życiu dużo.Niestraszny już był dla niej ani kapitalizm, ani komunizm.Wiedziala,ze wszystko to sie jeszcze jakoś uloży.Chciała tylko już jednego :lepszego, spokojniejszego jutra dla swoich wnuków.

  Odpowiedz
 10. Razorhost

  Fraglesi najlepszego, połamania paluchów podczas pisania i jak najszybszego zamknięcia zakładki „IV RP”. Tego ostatniego życzę wszystkim fanom dzieł malutkich formą, acz wielkich treścią i humorem. Powodzenia

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.