Kononowicz na prezydenta IV RP !

Admini YouTube zapewne zastanawiają się co się dzieje. Jeden z umieszczonych tam filmików w ciągu trzech dni odnotował 1.2 mln wyświetleń, 891 ocen i prawie pół tysiąca komentarzy. Nieznany dotąd nikomu Krzysztof Kononowicz rozbłysł jak supernowa.


Z tego co widzę, to najpopularniejsze filmiki dobijają na YT do pół miliona wyświetleń. Niestety Pan Krzysztof nie znalazł się na tej liście. Ewidentna dyskryminacja ze strony Amerykanów. Czyżby za podśmiechujki z F16? Zauważył to chyba jako pierwszy Rafi.

Pan Krzysztof jest kandydatem na prezydenta Białegostoku. Powiem szczerze, że gdybym tam mieszkał to… bym zagłosował na niego. Swój chłop ! Mówi dokładnie to samo co bracia kaczyńscy, Lepper i Giertych razem wzięci. Ale jak mówi ! Czapki z głów Panie i Panowie.

Wołam więc jako pierwszy: KONONOWICZ na Prezydenta IV RP !

49 myśli nt. „Kononowicz na prezydenta IV RP !

 1. mini-ster

  Nie wiem dlaczego wyśmiewacie się z tego biednego, chorego człowieka?! Należy raczej zastanowić się, co za kanalia wystawiła go na pośmiewisko!

  Odpowiedz
 2. leukemia666

  mini-ster: hehe… ciekawe kto ? :) z drugiej strony jeżeli ktoś publicznie wygaduje takie rzeczy jak p. Kononowicz, to heh… musi się liczyć z ryzykiem :) przeciez to nie jedna osoba porozsyłała do wszystkich link do filmu nie ? :) material jest tak porażający, że nie sposób przejść koło niego obojetnie…

  razer: wiesz… tez tak samo uważam :)

  Odpowiedz
 3. fraglesi

  @Mendax
  To nie jest chory człowiek! To jest zupełnie prosty gość jakich setki tysięcy w tym kraju. Ja się z niego nie śmieje. Ja zadaje pytanie: czym się różni to co głosi od tego co mówią Lepper, Kaczyńscy czy Giertych?
  Czy Prezydent Lech Kaczyński podczas wizyty w Londynie gdy mówi o polskich nieudacznikach aż sam Blair głupieje, stoi dużo wyżej niż Pan Kononowicz?

  Odpowiedz
 4. flogiston

  Racja, Fraglesi, po 3-kroć racja!! Prezydencik wszystkich PIS-dzielców też nie jest chory psych, ale sprawia takie samo wrażenie jak Krzysio K. z Białegostoku, np. gdy wręcza kwiatki „do góry nogami”, lub gdy beznadziejnie głupio uśmiecha się, lub gdy publicznie twierdzi, że Ukraina graniczy z Czechami. To nie koniec podobieństw mędzy nimi. Przyłączam się do tych, który twierdzą, że Krzysio K. nie gorzej nadaje się na prezydenta IV-ryp od obecnego prezydencika PIS-iorkowego. Na prezydenta Polski to żaden z nich nie nadaje się, ale IVryp – czemu nie?!?!??

  Odpowiedz
 5. Pingback: Kononowicz Krzysztof » Blog Archive » Lolituma i Kononowicz

 6. fozu

  Mi jest przykro,szkoda mi go. A no i jestem z Białego, jednak na znak oprotestowania „naszej” „demokracji” głosuje na niego :)

  Odpowiedz
 7. mandarkus

  jak bym mieszkam W baiłym to też bym na niego zagłosował !
  dobry gościu, chociaż mu jeszcze kasa do głowy nie odbiła i nie jest tak skorumpowany jak inni,!

  Odpowiedz
 8. Mendax

  fraglesi:
  przepraszam, zle sie wyrazilem… chodzilo mi o to, ze czlowiek ten jest niepelnosprawny intelektualnie.
  dla mnie to zwykle zdziczenie obyczajow, wysmiewanie sie z Niego.

  w tej chwili Sz.P.Kononowicz ma olbrzymie szanse na zostanie prezydentem miasta. czyja to bedzie wina? wlasnie takich, jak Ty, Panie fraglesi, przez takich jak Ty…

  Odpowiedz
 9. wasilkow

  12 lis 06. godz 23.00 Kononowicz – 3 % glosow w bitwie o stolek prezydenta Bialegostoku. ?? co to znaczy..?

  Odpowiedz
 10. czytelnik.archiwista

  to znaczy, ze znalazlo sie 3% kretynow i kretynek, ktorzy na niego zaglosowali

  demokracja ma to do siebie, ze kazdy duren moze kandydowac – i nic w tym zlego

  problem jest wtedy kiedy znajda sie inni durnie, ktorzy na niego zaglosuja

  bo jak nazwac tych, ktorzy z jednej z najwazniejszych spraw zycia spolecznego robia sobie kpiny i marnuja swoj glos dla glupiej zabawy?

  mysle, ze tacy nie zasluguja na nic lepszego niz rzady pis-lpr-so

  Odpowiedz
 11. pearljammer

  taaa…a ja zapytam wszystkich tych którzy bronią czy użalaja sie litościwie nad tym indywiduum czy ktoś zmuszał tego biedaka by robił z siebie kretyna??? jak wiem bycie politykiem czy kandydowanie na ten „zaszczytny” tytuł w tym kraju to jeszcze nie obowiązek!ten osobnik nadwyraz dobitnie charakteryzuje naszą „klasę” polityczną-głupota,bełkot,arogancja,władza 'uber alles’! mam prawo drwić z każdego głupka chcącego zostać urzędnikiem państwowym,samorządowym czy medialna postacią!niestety mi przestało byc już do śmiechu-każdy zaczyna robic sobie jaja z demokracji z mojej przyszłości i mych dzieci, z przyszłości kraju (i tu powinien byc ciąg epitetów których nie zamieszcze jedynie dlatego że fraglesi i tak pewnie je wytnie ;) )

  Odpowiedz
 12. poganin

  do pearljammer: czemu kretyna?? każdy ma prawo startować i nie ma obowiązku elokwentnego pieprzenia bez sensu tak jak prawie wszyscy politycy, niepodoba się Kononowicza kampania to twoja sprawa, ale to, że obrażasz go wynika z twojego kompletnego braku kultury i prostactwa głąbie

  Odpowiedz
 13. pearljammer

  do poganin: tak, jak patrze na całą tą polityke język mój sie radykalizuje i mnie ponosi…jestem tego jak najbardziej świadom i dumny z tego wcale nie jestem-„robienie z siebie kretyna” niestety to jest to co najlepiej wyhodzi przedstawicielom tego społeczeństwa (przykład słownictwa biore zreszta prosto z góry ->warhoł,cham -od najlepszych ;) ). „robienie z siebie kretyna” to jeszcze nie to samo co nim byc ale na miły Bóg-niektórym niewiele brakuje!!!jak sie prześledzi historie tej kandydatury to nazwać tą osobę conajmniej wielce naiwna i instrumentalnie potraktowana to mało! trzeba mieć coś z głowa by sie publicznie ośmieszać-gwiazda youtube nie zostaje sie za mądrość i elokwencje!

  Odpowiedz
 14. pearljammer

  …czy naprawde ten naród na lepszych przedstawicieli nie zasłużył??? czy naprawdę wystarczy pobłaznowac by dorwac się do władzy??i pominąć że startuja takie jednostki-gorsze jest to że znajduja sie jednostki które oddaja na nie głos! „[…]ten naród niczym zastygła lawa: z wierzchu plugawa i brudna[…]” ja chcę wierzyc że pod ta skorupą wciąż faktycznie „tli się żar”!!!

  Odpowiedz
 15. klisiu

  Jak dla mnie Kononowicz zamieni się w drugiego Cygana z Torunia ;-) Już teraz na Allegro możemy znaleźć swetry podobne do tego, którego nosi p. Krzystof :-P

  Odpowiedz
 16. Pingback: Global Voices Online » Blog Archive » Poland’s Pulse in the Blogosphere

 17. Mona

  pan Krzysztof , jego brat i matka są chorzy psychicznie (najbardziej jego brat) a jakiś skurwiel wykorzystał to i nagadał mu głupstw a ten uwierzył i spróbował…

  Odpowiedz
 18. Komitet Wyborczy Podlasie XXI wieku

  W imieniu Komitetu Wyborczego Podlasie XXI wieku informuję, iż admin strony kononowicz.pl nałożył restrykcje na nasz komitet blokując do niej dostęp. Możliwe, że to pomyłka, jednak do czasu jej wyjaśnienia KWW Podlasie XXI wieku ostrzega przed zakupem jakichkolwiek przedmiotów pochodzących z kononowicz.pl
  Pan Krzysztof Kononowicz walczy ze złodziejstwem. Internet jest naszym wspólnym dobrem. Wszyscy internauci mają prawo do wymiany informacji, tworzenia multimediów z wykorzystaniem wizerunku Pana Kononowicza na zasadzie WZAJEMNOśCI!!!
  Kto łamie tę podstawową zasadę, jest cwaniakiem i oszustem.
  Bojkot strony kononowicz.pl zostanie odwołany, jeśli jej autor podporządkuje się tym podstawowym zasadom.

  Odpowiedz
 19. Pingback: Na Bugu we Włodawie « Fraglesowe widzenie świata

 20. Komitet Wyborczy Podlasie XXI wieku

  Pan Adam Czeczetkowicz dementuje treść rozmowy z dziennikarką „Rzeczpospolitej”. Sformułowania te włożyła w jego usta E. Południk. Wywiad nie był autoryzowany

  Odpowiedz
 21. ab

  Trochę się pośmiać można, ale zobaczcie sami – to był jedyny kandydat co do uczciwości którego nikt w Polsce nie miał wątpliwości, czy to nie tragiczne w sumie?

  Odpowiedz
 22. BooBeck_UBeck

  Ja nie rozumię skąd ta afera z Kononowiczem, przecież on tylko kontynuje polską starą, dobrą tradycję polityczną. Gomułka, Gierek, Gromyko… oops, to nie to biurko, dalej elektryk Wałęsa etc.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.