X files

– No chłopaki dobra robota!
Szef Potworów i spółka jest wyraźnie zadowolony z działań specjalnego zespołu pod przewodnictwem Jacka Bilborda.

Ostatnio Pan Jacek usunął się w cień. Wszyscy myśleli, że po przegranych wyborach, zwłaszcza w mateczniku platfusów, popadł w niełaskę. Nic bardziej mylnego. Na czele spec-zespołu zaczął przygotowania do ataku na Ligę Pół Rozumnych. Szef postanowił przejść do następnego punktu swojego planu, który nazwał roboczo X files. Od ulubionego serialu.

Plan zakłada pożarcie obu przystawek plus jednoczesny rozłam Platfusów. Za to ostatnie odpowiedzialny jest Jan Maria Kapelusznik, kupiony obietnicą stanowiska premiera. Wszystko przed wyborami na wiosnę 2007 roku, które będą miażdżącym zwycięstwem Szefa.

Na pierwszy ogień idzie młodzieżówka LPR’u – Młodzież Wszechgłupia. Ujawnione materiały doprowadzają do delegalizacji i tym samym dyskredytacji posłów wywodzących się z niej. W kolejnym kroku pojawiają się kwity na Romana Edukatora. Dostarczone przez dawny wydział obyczajowy. Zwolnione miejsce ministra Edukacji zajmie Kazimierz Krzywousty, który skruszony wrócił na łono organizacji.

– Jacuś, macie jeszcze coś na WM ?
– Tak Szefie, kilkanaście zdjęć i ze trzy filmy. W tym jeden od policji. Zbierali mimo, że mieli wyraźny nakaz omijania z daleka. Stare wygi wiedziały, że wcześniej czy później się przyda.
– Dobrze, dobrze – Szef jest wyraźnie zadowolony – A na tego przydupasa Wojtka Przylizańca macie coś? Ostatnio cholernie mi zalazł za skórę
– Tak jest Szefie. Na niego mamy coś ekstra, od chłopaczków z pewnego klubu gejowskiego.
– Świetnie, Jacuś. Nad Andym pracujecie?
– Oczywiście Szefie. Z nimi idzie jak po maśle. Wszystko było w Szafie Lesiaka.

Kolejna będzie SamaBronia. Andy Warhol wyczuwa, że coś się świeci. Przyczaił się niczym tygrys. Rozpaczliwie sprawdza wszystkimi możliwymi kanałami czy zespół Jacka Bilborda ma coś na niego. Bez powodzenia a szykuje się niezła niespodzianka.

 

21 myśli nt. „X files

 1. flogiston

  A więc NOC KRYSZTAŁOWYCH NOŻY. Nasz naczelny Kurdupel poszerza ławeczkę Żondowom dla Rokity (ukochanego rozłamowca Platformy). A to Makiawelista ten Yarek!! A ja myślałem, że on Xero-Kurdupel! No, no, po wyrzuceniu Burako-Warchoła i Edukatora Wszechkaczystowskiego – Rokita chętniej zasiądzie w ławach Żondowych!!! No, no!! I powiedzie się wreszcie plan rozwalenia Platformy (marzenie Kaczystów!!!).
  I wreszcie będzie Żond z luckom twarzom, He, he, chi, chi, chi!!
  Łoj kurduplo, Kurduplo – co ci chodzi po tym pustym łbie?

  Odpowiedz
 2. flogiston (czyli coś czego nie ma)

  Przepraszam, pomyliłem się, po sprawdzeniu w encyklopedii: to była noc długich noży! Pomyliłem z nocą kryształową, też dotyczacą hitlerowców.

  Odpowiedz
 3. Bolek

  Wygląda na to, że Wielki Edukator pójdzie na odstrzał.Tylko skąd tu by jeszcze wziąć tych 20 głosujących na miejsce Ligowców? Chociaż jak dobrze poszukać…Może Kapelusznik paru przyprowadzi,no i trochę „dietetyków” się kupi?

  Odpowiedz
 4. emigrancik

  mam do was pytanie poza tematem. Czy jezeli probujecie wejsc na strone jakiegokolwiek serwisu gazety.pl (tokfm, blox, gazeta.pl, gwar) macie jakies problemy? Od kilku dni nie moge dostac sie na zadny z tych stron. Zreszta nie tylko ja. Moze tylko z zagranicy? Albo dostalem bana?

  Odpowiedz
 5. Kozik

  Problem mialem ten sam z Gazeta.pl, ale teraz juz wszystko jest ok,
  Podejrzewalem nawet sa to dzialania zamierzone i cos sie swieci w kraju i nie chca abysmy sie dowidzeli tutaj za granica.
  Wszechpolacy ostatnio sie dziwnie grupoja?!
  Kto wie?
  Boje sie teraz wracac na sieta!

  Odpowiedz
 6. emigrancik

  ostatni raz myslalem ze jest atak cybernetyczny, jak 11.09.01 na onecie przeczytalem ze zaatakowano ameryke. Po chwili stwierdzilem, ze sprawa musi byc powazna, bo „zhakowano” tez kilka innych serwisow.

  Odpowiedz
 7. ravia

  3eci – dokładnie. Jak o tym usłyszałam to od razu pomyślałam o fraglesowych proroctwach. Wprawdzie nie z szafy Lesiaka tylko z łóżka w pokoju poselskim ale ważne że coś jest. Fraglesi przyznaj się – jesteś z nowych służb specjalnych IVRP i dlatego wiedzialeś wcześniej ;)

  Odpowiedz
 8. Pingback: Niech mnie ktoś uszczypnie! « Fraglesowe widzenie świata

 9. Pingback: AO Reaktywacja ? « Akcja Obywatelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.