Rozporki szeroko otwarte

Minał tydzień pod znakiem szeroko otwartych rozporków. Cały kraj zamarł w oczekiwaniu na wyniki testów DNA. Mało atrakcyjny poseł Łyżwiński, sprawca (wielu ciąż?) spokojnie czyta jakąś dobrą książkę.

Panowie ze szkła kontaktowego zaproponowali mu “Życie seksualne dzikich”. Ja zaproponowałbym coś z Nienackiego – “Raz w roku w Skiroławkach”? Choć może lepiej coś z panów samochodzików, w sam raz na poziomie umysłowym pana posła (specjalnie z małej litery).

Prawdę powiedziawszy nie sądziłem, że dożyje takich czasów gdy stabilność rządu, nowe wybory będą zależeć od tego czy jeden Knur założył gumkę… pardon gumki zakazane, czy zdążył w porę wyjąć.

Nawiedzony TeDe robi w majty bo zagrożona jest jego katolicko-narodowa koalicja:

– Samoobrona. Nawet gdyby były jakieś tam, jak to się nazywa, no …. nie brudy nawet, jakieś obyczajowe sytuacje niewłaściwe. Po grzechu pierworodnym wszystko może być! Ale jakie straszne rzeczy były, głowa państwa się upiła jak nie wiem co i wszystko było cacy? Tak uważacie? Wyciągajmy jeden drugiego, a nie deptać i przez jedno wszystko zawalić. […] Może teraz zniszczyć Polskę, rząd zawalić? Nie! O tych obyczajowych sprawach tyle się mówi. A morderstwa w mediach jak są i o tym nie mówią? Ilu księży w mediach zamordowali, patriotów”

Trafnie to ktoś skwitował: “Ten ksiądz prezentuje moralność Alfonsa.. jest uosobieniem polskiej dulszczyzny”. Ale znalazłem też taki głos: “W Polsce jest pokaz krętactwa przez media. Nie słuchajcie kłamstw…. wystarczy posłuchać WSI-TVN, SB-Polsat, Ajwaj-GW, szwabskiego der Dziennika itp. Za zrabowany majątek narodowy, za złodziejską prywatyzację, za FOZZ-y itp. esbecka mafia stworzyła imperia medialne otumaniajęce Naród :( ps. już nawet wildsztajnowa TVP nie usiłuje ukrywać swoich lewackich sympatii i antyrządowego nastawienia :(“
No cóż, powiem jak aktorka z filmu “nieśmiertelny” : każdy ma swój problem.

Inna sprawa jaką żył kraj to niebieskie taxi. Najpierw dramatyczny wypadek bo podpity warchoł (tak odtąd będę nazywał wszystkich, którzy przekładają własny interes nad wspólny) chciał wygodnie wrócić w domowe pielesze. Potem Naczelny Ajatollah IV RP przewiózł się z komendantem miejskim. Pomimo, że Krwawy Ludwik dzień wcześniej zażegnywał się, że ukróci każdą taką prywatę, w tym wypadku raczej…. ukręci jej głowę. Bo Boże Miłościwy, jakże karać kogoś kto chciał pomóc najbliższemu przyjacielowi Szefa?

A koalicja trwa jak skała. Jak mityczny fallus. Bo wszystko to prowokacja określonych kręgów. Kontraatak układu. Wczoraj powiedziałem do żony: wiesz? Mógłyby wrócić czasy Kwaśniewskiego, Millera i czerwonej ferajny. Było przynajmniej spokojnie i… w miarę normalnie. Smutno zgodziła się ze mną. I tak się stanie Panie Panowie, za 3 lata wygrywa lewica. A wam prawicowe pisuarowe durnie pozostanie tylko powtarzać: miałeś chamie złoty róg

ps. na deser: Tymochowicz tłumaczy kandydatom na posłów: musicie umieć wyglądać i musicie umieć manipulować. Jak się nauczycie, zadzwonię do Marka, Leszka, Andrzeja i was wkręcę. Wasze poglądy się wymyśli i dopisze w knajpie na kolanie. Mówi im: społeczeństwo to debile. Zapytajcie je, czego chce, a później to obiecajcie, niezależnie, jak bardzo nieracjonalne i niezrealizowane byłoby to chcenie. Powtarza: człowiek jest jak produkt. Jak pasta do butów.

22 myśli nt. „Rozporki szeroko otwarte

 1. Flogiston

  Czy ktoś mógłby poszperać w pamięci lub w jakichś materiałach i ustalić, w jakim to czasie towarzysz Rydzyk zniknął z Polski? Może warto by było ustalić, gdzie był i co robił? Chodzą słuchy, że był na szkoleniu w KGB? Niewykluczone, bo cała jego działalność sprowadza się do tego, aby Polskę podporządkować Rosji.
  Bo to jest taki mechanizm: niby jest przeciwnikiem Rosji, a tak naprawdę wszystkie jego poczynania wykonywane są na korzyść Rosji. Swoją drogą, jeśli towarzysz Dyrektor byłby agentem służby post-KGB, to byłby cennym ich nabytkiem. Wszystko wskazuje na to, że tak jest, tylko, kto to sprawdzi, jeśli Polska jest pozbawiona na jakiś czas kontrwywiadu??!!?
  (Polska będzie pozbawiona tajnych służb tak długo, jak długo Mohery będą u władzy, a Mohery będą u władzy tak długo, jak długo będzie sobie tego życzył tow. Dyktator, a Dyktator=Szatan będzie sobie tego życzył tak długo, jak długo będzie sobie tego życzyła Rosja – koło się zamyka!!)

  Odpowiedz
 2. alien

  czego ty chcesz od lewicy? OK zgoda Miller się nie popisał ale Kwaśniewski poza tym że się napił raz (w końcu też człowiek) nie zachowuje się jak obecny konus. NIE było Leppera i Getrycha w rządzie, nie zabraniano robić zdjęć Millerowi z profilu, policjanci nie ginęli odwożąc szefów, posłowie nie dymali kogo popadnie. a zresztą…

  Odpowiedz
 3. zenobia

  co z tego, ze PiS zniknie przed kolejnymi wyborami ? oszolomy zmienia nazwe i wystapia jako calkiem nowa partia; nowa nazwa, a mordy i ryje te same; przydalby sie nowy Eligiusz Niewiadomski, albo Herostrates

  Odpowiedz
 4. Razer

  Ja bym zaproponował Łyżwińskiemu książkę „Życie seksualne Muminków”. Na pewno większe prawdopodobieństwo, że zrozumuie, o co chodzi :-)

  Odpowiedz
 5. mamal

  zgadzam się z Tobą Fraglesi, nigdy nie popierałem lewicowej opcji, ale za ich czasu przynajmniej wszystko było spokojniejsze – kradli, ala pozwalali kraść innym. Teraz mamy oszołomów, którzy szukają winnych, bo sami nie za bardzo wiedzą jak kraść tak, żeby ludzie tego nie widzieli…
  Pamiętam jak nie tak dawno pisałeś o pomyśle wyjazdu. Z przykrością muszę stwierdzić,że mi też podobne myśli krążą po głowie. Może wrócę jak będzie normalniej. Tylko czy będzie do czego wracać…

  Odpowiedz
 6. Bolek

  Przykre,ale co raz więcej rodaków myśli tak samo,jak mamal. Jeszcze trochę i zostaną w Kraju tylko ci,którzy uczepili się władzy ci, którzy (jak ja…) ze względu na wiek nie mogą opuścić tego szamba,w które wpychają nas ludzie kompensujący swoje kalectwo fizyczne lub (i) umysłowe chorobliwą żądzą władzy i przekonani o swej misji dziejowej. Może jednak afera rozporkowa nauczy wyborców trafniej oceniać tych typków i w przyszłości neo-Dyzmy i Bigry nie będą miały szans dorwać się do władzy.

  Odpowiedz
 7. DeDark

  Wiecie co, a ja sie obawiam kolejnej bialorusi… Zmiana konstucji i kolejnych wyborow juz nie bedzie… A nawet jesli beda, to powiedza, ze sfalszowali wybory bo 95 glosowali na nich i musieli obnizyc wynik…

  Odpowiedz
 8. gec

  Słuchajcie, nie ma czegoś takiego jak rubikon w naszym kraju, ponieważ Andrju Łarchoł nie zna tego słowa. Nie ma żadnej granicy, ściany, bo przecież to co działo się w ostatnim tygodniu nie jest przecież bardziej „przestępcze” niż to, co samoobrona robi od 10 lat – niespłacone kredyty, wyłudzone 300 patyków na samochód którego nie ma, wysypywane zboże, podrobione świstki do sądu, sfałszowane podpisy na listach, albo cięższe – zaniechane reformy, debilne lobbowanie w sprawie żywca/zboża… Do czasu, kiedy przestępcy tacy jak Andrju, Łyżwa, Hojarskie, Begery aka Kurwiki nie pójdą siedzieć, to mogą sobie nawet kopulować w sejmowej kawiarni. Nie będzie to na pewno bardziej karygodne.

  PS. Podoba mi się nowy przydomek Ken’a polskiego Sejmu – Knur™. Obokj Mulata™. Hmmm, a może by namówić Mattel do wypuszczenia polskiej serii przystojniaków.

  Odpowiedz
 9. Szcz

  Po pierwsze: czemu się musiałeś czepiać twórczości literackiej? Zostaw Nienackiego w spokoju.
  Po drugie: łatwo się śmiać itd., ale chyba nie o to chodzi. Chodzi o znalezienie wyjścia – siedzieć i brechac się jest może przyjemnie (i pod tym się podpisuję), ale to nie wszystko. Brakuje mi czegoś bardziej patrzącego w przyszłość – tak jak przedtem – dywagacje polityczne dotyczące wyboru, ustroju itd. scenapolityczna.friko.pl – to całe osierocenie polityczne… łatwo jest śmiac się lub płakać – a może dla odmiany coś konstruktywnego? Ja np. po przeczytaniu poniższego artykułu po raz pierwszy zacząłem rozwazać możliwość głosowania na PSL – pojawił się ktoś, za kim mógłbym iść – jeśli poświeca się cele polityczne, dla gospodarczych – to jest to dla mnie szczyt kwalifikacji – a poza tym tym – bardzo poważałem Friedmana… Choć dla odmiany Margaret Thatcher chciała kiedyś wprowadzić pogłówne… Patrzmy tez w przyszłość fraglesi…

  http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/opinie_061207/opinie_a_2.html

  Odpowiedz
 10. Egon Olsen

  Szcz… jak chcesz agitować to jescze może Kotlera przeczytaj, bo to co napisałeś to ciut nieudolna agitka….

  Konstruktywnie to się dzisiaj da zabukować bilet na samolot. Wewnętrzna polityka to kwintesencja szlacheckiego warcholstwa. A kto będzie Carycą Katarzyną? Mam już swoje typy. A czy zdążymy zrobić wcześniej coś na miarę Konstytucji 3 Maja??

  Odpowiedz
 11. Flogiston

  W internecie znalazłem takie oto wyjaśnienie dlaczego towarzysz Rydzyk nie chciał, aby Polska wstąpiła do NATO i Unii Europejskiej:
  To natomiast, co napisał “Nasz Dziennik”, jest kompletną brednią. Ta gazeta jest przecież tubą Radia Maryja czyli organem prasowym Tadeusza Rydzyka, postaci niezwykle mrocznej, podejrzanej i mętnej, groźnej dla Kościoła i Polski. Mam nadzieję, że przyszłość przyniesie nam odpowiedź na to kim był i kim jest ten człowiek, obecnie przecież robiący znakomite interesy w Rosji, będący na wschodzie hołubiony. Teraz broni go zresztą “Socjalistyczna Białoruś” – gazeta, będąca organem Łukaszenki, podczas gdy polscy biskupi są wyganiani z Rosji. To budzi jak najgorsze skojarzenia i podejrzenia. Uważam, że Tadeusz Rydzyk jest wrogiem Europy i Polski. Jaki Polski patriota może obrzydzać NATO, w sytuacji kiedy jest to gwarancja względnego bezpieczeństwa dla Polski?

  Powiedział Pan, że oblicze ojca Rydzyka w końcu wyjdzie na jaw. Czy nie jest jednak tak, że to oblicze przedstawiły niedawno “Gazeta Wyborcza”, “Rzeczpospolita” i TVP, a skończyło się tym, że zagorzali katolicy stanęli po jego stronie?

  Sam jestem katolikiem, jednak Rydzyka uważam za wielkiego szkodnika dla Kościoła, dla katolicyzmu, dla Polski. Nie są to więc zagorzali katolicy a jedynie jego ogłupieni i zaślepieni zwolennicy. Często to pewnie ludzie jak najlepszej woli i wiary. Katolicy są podzieleni, a osoba Rydzyka jest czynnikiem, który ten podział zaostrza. Jego działalność nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, a jest raczej bliższa bardzo groźnej sekcie.

  A cały tekst jest tu:

  http://www.linia.com.pl/indeks.php?d=07&w=250&p=00

  Odpowiedz
 12. Flogiston

  I jeszcze to:

  “I jeszcze jeden fragement z cytowanego wcześniej artykułu Elizy Michalik i Piotra Lisiewicza:

  “Najbardziej drastycznym zwrotem w poglądach upowszechnianych wśród elektoratu stała się zmiana stosunku do Rosji, zgodna z tradycyjną rusofilską linia PAX. Towarzyszyło jej wykorzystanie przez Radio Maryja nadajników znajdujących sie na terenie Federacji Rosyjskiej. Do Niemiec program radia dociera aż z Samary i Krasnodaru na południu Rosji – tam bowiem stoją wykorzystywane przez ojca Rydzyka, za zgodą wladz Federacji Rosyjskiej, nadajniki. Umowę z Rosjanami toruńska rozglośnia podpisała w 1997 r. Radio wykorzystuje infrastrukturę nadawczą (maszty i system zasilania), zarzadzaną w Rosji przez społkę RTRS (Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa), w calości nalezącą do resortu łączności. Stacja dzierżawi też wolne częstotliwości od nadawców telewizyjnych. Za sygnał europejski radia o. Rydzyka płaci TVP. Telewizja publiczna zreszta nie tylko udostepnia rozglosni fragment wlasnego pasma, ale również odpłatnie wysyła jej sygnal ze swojej stacji nadawczej. Ojciec Rydzyk za pomoc w sprawie nadajników głośno dziękowal rosyjskiej ambasadzie. Delegacja ambasady pojawiła się też w 1999 r. na przyjęciu z okazji 8-lecia działania radia.”

  źródło

  http://plsocpolityka.blog.onet.pl/

  http://www.eurojihad.org/Article2720.html

  Odpowiedz
 13. Szcz

  Nie chce za nikim agitować.. Jednak możesz mnie nazwać ekstremistycznym kapitalistą, a dla mnie to będzie ok – tak samo jak libertarianin, czy info-anarchista. Po prostu chciałem się podzielić zdziwieniem, jakie odczuwam w stosunku do czegoś, co uważałem za mniej agresywną Samoobronę… Trzeba patrzeć na całość, a nie tylko na tych, którym można akurat przykopać…

  Tak jeszcze, co do ojca Rydzyka: religia należy do „sfery prywatnej” każdego człowieka, a polityka jest „sferą publiczną” – mieszanie rzeczy i pojęć z różnych sfer uważam za co najmniej niesmaczne. Dodatkową atrakcją jest to, że uczę się w Toruniu, a w zeszłym roku mieszkałem naprzeciw kościoła redemptorystów… Straszny widok podczas zjazdu…

  Odpowiedz
 14. ZaaZ

  I co z tego, że wygra lewica? wcześniej wygrała, jeszcze wcześniej wygrała prawica. Polska goni jak jakiś chomik (bez aluzji tym razem)w młynku.Zmieniają się tylko nazwy partii, a ludzie zostaja Ci sami. Pis to dno, tak samo jak Platforma, która tak własciwie powinna się nazywac tratwa, a dokładnie tratwa banitów. ale to może ja jestem głupi i się nie znam, i tylko mi się wydaje, że od momentu okrągłego stołu, jest ciągle to samo – czyli efekt targu jakim było „wielkie odzyskanie niezależności”, paktu – wy rządzicie – my dalej działamy – wy dajecie nam spokój – a my wam. jak usłyszałem ostatnio o dekomunizacji to mnie śmiech ogarnął – teraz? tak jakby nie było innych problemów. Anyway wracając do tematu – cała nasza polityka to jest jedno bagno bez szczególnych różnic.i będzi tak póki w tym kraju będzie trwał kult żłobu jako najprostszej drogi do dobrobytu…jednostki. no i pewnie dopuki obraza uczuć będzie najsurowiej ściganym paragrafem. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej niedzieli. Trzymajcie się jakoś;)

  Odpowiedz
 15. mrcollector

  jak zawsze genialny tekst ale jeszcze lepsze zdjęcie – osłoda śmiechu na to że rzygać mi się chce jak wciąż coś słyszę o polityce :x

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.