Wesołych Świąt!

Zdrowych, szczęśliwych i w rodzinnej atmosferze. Odpoczynku od polityki. Nabrania sił przed kolejnymi (niechybnymi) atakami Układu ;-)  Tego wam życzę !

14 myśli nt. „Wesołych Świąt!

 1. mrcollector

  I w zajemnością. Merry Christmas and a Happy New Year!!! Życzę ci Fragles abyś nadal swoją satyrą dziurawił polityków jak ser szwajcarski :P

  Odpowiedz
 2. Flogiston

  Wsiewo charoszewo c Rażdiestwom Christowo a toże szczastliwowo Nowowo, 2007, Goda!
  Atiec Direktor
  Rydzyk (agient bolszoj dierżawy)

  Odpowiedz
 3. Bolek

  Przyłączam się do życzeń i od siebie życzę dalszych sukcesów w ośmieszaniu kaczej waaadzy (i nie tylko). Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku dla Gospodarza blogu i wiernych czytelników i komentatorów!

  Odpowiedz
 4. lowcadebili

  fragles…lubie to co robisz-a przynajmniej to co WIEM ze robisz :)
  bede zagladal…
  acha-„przyprowadzil” mnie do ciebia azrael jakby co..
  spokojnych swiat

  Odpowiedz
 5. Andrzej

  No to świątecznych Świąt już nie z Ziemi Świętej… I tego tam – Kaczego Roku! Best, A.

  Odpowiedz
 6. Flogiston

  Wiem, że to Święta, i miało nie być polityki. Ale przyszedł mi do głowy pomysł, że gdy już IV Rzesza Wolska upadnie i trzeba będzie przeprowadzić de-Kaczyzację kraju, to czy będziemy gotowi do tego??!

  Trzeba już teraz:
  1) zrobić spis wszystkich posłów należących do partii Kaczystowskiej, a także do sojuszniczych partii moherowych; przy nazwisku każdego posła dodać należy z jakich dokonań kaczystowskich zasłynął (kiedy i w jaki konkretnie sposób naruszył prawo);

  2)działalność z punktu 1) rozciągnąć na pozostałych aktywnie działających członków partii kaczystowskiej

  3)robić i odświeżać stale spis wykroczeń partii kaczystowskiej przeciwko prawu i sprawiedliwości. Dane te przydadzą się gdy Polska wejdzie w fazę dekaczyzacji.

  Podobno Platforma Obywatelska zajmuje się takim dokumentowaniem naruszania prawa przez kaczystów, ale na ile to jest prawda, a na ile jest to tylko chwyt propagandowo-wyborczy, nie wiadomo. Trzeba też brać pod uwagę i to, że kaczyści jak wszyscy totalitaryści potrafią zacierać ślady i często w dokumentach nie zostają żadne ślady [tak robili faszyści, a szczególnie umieli to robić komuniści]. A pamięć ludzka ulega z czasem zatarciu. Upadek kaczyzmu jest już bliski, bliższy niż ktokolwiek może przewidzieć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.