Tak nam dopomóż Bóg!

fraglesi20070115

Obywatelki i Obywatele IV RP !

Dziś Wódz Nasz, Naczelnik Państwa Polskiego, Marszałek Jarosław Kaczyński, obchodzi 91 urodziny. Z tej to okazji pragniemy życzyć Słońcu Tatr, Pogromcy komunistów, lewaków i liberałów, zdrowia, szczęścia i pomyślności na następne 100 lat lat rządów.

Lata walki Naszego Umiłowanego Wodza sprawiły, że Polska stała się krajem dumnym, niezwyciężonym, w pełni zawierzonym Błogosławionej Maryi Królowej Polski oraz Jezusowi Chrystusowi Polski Królowi.

Jakże inny to kraj niż III RP, skorumpowana, przeżarta wszechobecnym układem. Jakże inny niż dogorywające lewacko- liberalne kraje Unii Europejskiej, z której z bożą pomocą wystąpiliśmy. Spójrzmy na przeżartą anarchizmem Rosję. Czy w takich krajach chcielibyśmy żyć? Krajach, gdzie ludzie umierają z głodu na ulicach, gdzie terroryści i anarchiści zabijają niewinnych ludzi? Gdzie powszechne zepsucie objawia się narkomanią, alkoholizmem, homoseksualizmem czy prostytucją. Gdzie pali się kościoły i zabija księży?

Wrogowie bezczelnie łżą, iż stało się to kosztem tysięcy ofiar. Mówią o obozach pracy. Mówią o terrorze i państwie wyznaniowym. Mówią o zamkniętych ośrodkach wychowawczych dla młodzieży. Mówią o dyskryminacji osób niewierzących i innej orientacji seksualnej. Wszystko to kłamstwo i potwarz! Wrogom, dajemy stanowczy odpór!

Naród jest ci wdzięczny Wodzu, że dałeś się przekonać, nie oddasz władzy i będziesz nas prowadził przez kolejne lata. Jeżeli dasz nam rozkaz to bez wahania ruszymy, ogniem i mieczem, uzdrawiać spróchniałą Europę. Nieść wiarę w Boga Jedynego Prawdziwego. Tak nam dopomóż Bóg!

Podpisano:
Naród IV RP

18 czerwca Roku Pańskiego 2040

42 myśli nt. „Tak nam dopomóż Bóg!

 1. bynik

  „…obyś żył w ciekawych czasach…” – tylko dlaczego to akurat na mnie trafiło.
  I tylko życia szkoda…

  Odpowiedz
 2. Przyczynek

  fantastyczne…..
  Pogromca komunistów, lewaków i liberałów, zdrowia, szczęścia i pomyślności…
  Fraglesi – gratulacje!

  Odpowiedz
 3. Przyczynek

  Fraglesi….jakby co, zwal wszystko na mnie.
  Z przyjemnością za Ciebie do kicia pójdę…..

  Odpowiedz
 4. Palestrina2005

  Rządy Kaczyńskiego będą jeszcze dłuuuuuugie.
  Jak nie on to będzie rządziłą jakaś inna partia – może koserwatywno-liberalna Płazyńskiego lub Marcinkiewicza ale na pewno nie lewaki od Tuska i Olejniczaka…

  Nadeszły złe czasy dla lewactwa….

  Hahahahahaha….

  Odpowiedz
 5. piotr

  a może tak dynastia Kaczyńskich i dziedziczne premierostwo? Oczywiście jeśli toto się normalnie rozmnaża. I nie 91 lat, ale po wsze czasy?

  Odpowiedz
 6. piotr

  aha, jeszcze w Sejmie będzie o 100 miejsc więcej, bo się wszystkich świętych weźmie do koalicji

  Odpowiedz
 7. faster

  kurde Panie Wojtku juz kiedyś w rozmowie mówiłem- zamknie Pana „zero” i bedzie kicha z fraglesami i zostanie tylko „szkło kontaktowe ” do tępienia maryjno-moherowej-kaczorlandii – pozdrowionka :-)

  Odpowiedz
 8. Waldek

  Fraglesi zablokuj od razu tego czołowego myśliciela z Koziej Wólki – niejakiego palestrine2005 i problem trolla rozwiązany.

  Odpowiedz
 9. Flogiston

  Jest naprawdę źle, tylko czemu my wszyscy, jak w koszmarnym śnie mamy związane ręce, nogi i zakneblowane usta??! Co nas tak sparaliżowło? Wygląd potwora? Niedowierzanie, że potwór naprawdę nam szkodzi? Co robić, aby obudzić się z letargu i obudzić całe społeczeństwo? A miałeś chamie złoty róg ….

  Odpowiedz
 10. Palestrina2005

  Fraglesi zablokuj od razu tego czołowego myśliciela z Koziej Wólki – niejakiego palestrine2005 i problem trolla rozwiązany.

  Do Waldek:
  Ale z Ciebie „demokrata” i miłośnik „wolności słowa” i „tolerancji”.
  Pewnie powtórzyłbyś wybory bo wyniki są nie po Twojej myśli i ocenzurowałbyś internet.
  Żałosny jesteś…

  Odpowiedz
 11. Palestrina2005

  … przypominasz mi lewaków „demokratów” (Hahaha)we Francji którzy będą powtarzać referendum w sprawie konstytucji europejskiej do momentu aż „lud” zagłosuje po ich myśli.
  Prawdziwa „demokracja”…. Hahahaha….

  Odpowiedz
 12. Waldek

  Palestrina jesteś po prostu żałosnym spamerem i trollem internetowym, posuwasz głupoty w każdym temacie na Gazeta.pl i nijak ma się to do demokracji. Jesteś podobny do jasiaśmietany z onetu ale on jest przynajmniej śmieszny a żałośnie głupi i tyle tematem wyjaśnienia, czołowy myślicielu

  Odpowiedz
 13. bynik

  A ja się wtrącę i poproszę Palestrinę, by przypomniał sobie niedawne głosowania w sejmie -aż do skutku- więc skoro M. Jurek może to dlaczego odmawiasz tego prawa Francji?

  Odpowiedz
 14. btd

  O znana internetowa gnida palestrina dostal nowy rozkaz z centrali, ruszyc dupe poza forum gazety. Fraglesow sam znalazles czy adres musial byc podany w zalaczniku?

  Odpowiedz
 15. Palestrina2005

  Wszedłem tu przypadkowo (włączyłem wyszukiwarkę chcąc znaleźć swój stary post i jak widać na tym blogu ktoś o mnie pisał bo wyrzuciło w wyniku wyszukiwania)… i głupota tekstów na tym blogu tak mnie poraziła że nie mogłem się powstrzymać aby się nie wypowiedzieć.
  Wasza „tolerancyjność” i umołowanie do „wolności słowa” (Hahahaha…) poraża mnie po prostu…
  A o demokracji nie macie zielonego pojęcia…

  Odpowiedz
 16. Flogiston

  Kochany trolu pt. „palestrina2005”
  Dobra demokracja to kaczystowska demokracja. A zła demokracja, to wtedy, gdy koalicja rządząca konsultuje swoje poczynania z przedstawicielami opozycyjnych ugrupowań (np. przy wybieraniu prezesa NBP-u na całe 6 lat). Dobra demokracja, to kaczystowska, taka zbliżona do dobrej, bierutowsko-stalinowskiej demokracji! Jeden wódz, jedyna słuszna partia, jeden słuszny pogląd. Pozostałe poglądy i pozostałe partie zbyteczne!
  Oj, Kaczyści, kaczyści – to jest wasza demokracja. Już teraz wam Sejm do niczego nie jest potrzebny. Przecież decyzje państwowe zapadają w Siedzibie Szatana (w Moherowie), a w najlepszym razie na obiedzie u mamy (rada gabinetowa). Tym się różnicie od komunistów, że tamci jeździli po wskazówki do Moskwy, a wy do Moherowa. I to jest ta wasza demokracja. PIS-de-mokracja!

  Odpowiedz
 17. Palestrina2005

  Hahaha, Flogiston ale mnie rozśmieszyłeś…

  Porównujesz to co teraz do Bieruta ? Gdy zabijanu przeciwników politycznych, gdy nie mogłeś otworzyć japy przeciw rządowi, gdy była jedna partia ?
  Teraz może krytykować Kaczyńskiego do woli, w mediach maksymalna krytyka, opozycja krzyczy na maksa… nawet w niektórych miastach tak żałosne osoby jak HGW wygrywają i rządzą…
  Śmieszny jesteś…
  Bardziej Bieruta przypominały mi lata 90te gdy Sbckimi metodami niszczono każdego kot sprzeciwiał się grubej kresce i postkomunie.
  Tymiński – cłżowiek znikąd – polullista – ale to co onim wygadywali w TVP jak bije dzieci i żonę to propaganda z najlepszych komunistycznych czasów.
  A jak agent Moczulski, kłąmca lustracyjny zalatwił rząd Olszeskiego.
  A o „prowizjach” przy prywatyzacjach nie wolno bylo mówić – bo w mediach by CIę zakrzyczeli ze jesteś „antyrynkowy”.
  Taką to mieliśmy „demokrację” pożal się Boże w III RP.

  Odpowiedz
 18. Palestrina2005

  P.S. jeszcze wiele przykłądów „demokracji” III RP możnaby podać… sorry za błedy w poprzednim poście ale pisalem szybko…

  Odpowiedz
 19. qadam

  Sytuacja jak w Zoo…
  Niby na klatce wisi tabliczka z napisem:*Prosimy nie dokarmiać *,a tu wszyscy a to jakieś jabłuszko,a to banana dla Trolla…
  A właściciel bloga WYRAZNIE prosił o niekarmienie…

  Odpowiedz
 20. fraglesi

  Tak, wyraźnie prosiłem nie karmić trolla!
  Mógłbym oczywiście momentalnie go wyciąć dopisując do spam listy ale wolałbym unikać tego typu rozwiązań

  Odpowiedz
 21. AnitaBluszcz

  Boshe, jaki on piękny, te nasze Słońce Bałtyku i Tatr, Zbawca Ojczyzny Socjalistycznej, pogromca pedałów, wykształciuchów oraz łże-elit.Nie mogę sie na patrzyć w Jego piękne i przenikliwe oczęta, które widziały niejedno w Waszych teczkach.
  Informuję, ze jego krótkonogi, a długotułowy „sekretarz” robi zbiórkę na spiżowy pomnik dla potomności, aby uwiecznić dla potomności wizerunek naszego Apolla, naszego zbawcy. Ja ze swojej strony proponuje najwyższą górę Polskich Tatr – Rysy, nazwać Rysy Jarosława Wielkiego i uformować sam szczyt góry w postać naszego pięknego kaczątka. Mam nadzieję na odzew

  Odpowiedz
 22. Flogiston

  Do trola pt. „Palestrina2005”
  Nie pisz tak szybko. Muszę cię trolu zmartwić. Póki co mamy nadal III Rzeczpospolitą i tak pozostanie. IVrp jest w waszych kaczystowskich chorych głowach. Jeśli chcielibyście mieć IV RP, to trzeba by było zrezygnować z usług Szatana=tadeusza_rydzyka, przeprosić na kolanach Platformę Obywatelską (za rzucane na tych ludzi fałszywe oskarżenia), no i wtedy byłaby szansa na zmianę Konstytucji III RP!! No i chyba oczywiste, że trzeba by było podzielić się władzą z PO. Ale to wam, kaczystom w głowie się nie mieści, żeby z kimkolwiek dzielić się władzą!

  A póki co, to pan, panie „Palestrina2005”, możesz pooglądać sobie IVrp w „Muzeum IV RP”. O tutaj:
  http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna
  Proponuję, żebyś po wejściu na stronę – wszedł w listę eksponatów i zobaczył, co to jest Wolska i jarosław kaczyński. A potem szukaj wytrwale dalej. Przyjemnej lektury!!

  Odpowiedz
 23. Palestrina2005

  Rydzyk – Szatan ???? Rany – przeceniasz go…
  Ja tam się cieszę że nasza polska skrajność religina kończy się na niegroźnym Rydzyku…
  Nasi skrajni katolicy tylko protestują…

  W Holandii skrajne podejście do religii zabija – patrz zabójstwo rezysera za krytykę islamu. W francji rozruchy na tle religijnym – daleko nam do tego… w porównaniu do tych krajów nasi „fanatycy” są bardzo liberalni…

  Odpowiedz
 24. qadam

  i za TO Ci Fraglesi chwała!
  Demokracja jeszcze nigdy nie zdechła od karmienia Jej pluralizmem.Trolle i inne od tej karmy zdychają;jedne szybciej inne później.

  Odpowiedz
 25. Punisher

  A proszę, ostatnio młody, wykształcony „Lew” lewicy, Olejniczunio pochwalił SBecję i UBecję, mówiac, że służyło tam wielu porządnych ludzi dla dobra kraju. Wypowiedź godna betonu z czasów Kiszczaka, przykład z życia! Ale co tam nie ma to jak snuć fantazje i przerabiać zdjęcia Pinocheta …

  Odpowiedz
 26. tolas

  @Fraglesi
  Przepraszam za mój atak, miałem kiepski humor.
  Co to za różnica czy ktoś mi kazał, czy po prostu ten post był najchętniej czytany na pl.wordpress.com i wydawało mi się, że jest wart uwagi ? Przeczytałem, oceniłem poziom dowcipu i dałem wyraz swoim uczuciom. Już mnie nie ma, pierwsza i ostatnia rada: zajmij się robieniem zdjęć, to Ci lepiej wychodzi niż wróżenie z fusów ;)

  Odpowiedz
 27. Nonchallance

  @tolas
  Masz pecha. Jesteś w mniejszości razem ze swoim „wyrafinowanym” poczuciem humoru ;)

  Odpowiedz
 28. rafaelrr

  @Nonchallance
  Niestety – pięknie by było, jakby był w mniejszości i gdyby wielbiciele Potworów i Spółki też byli w mniejszości… W naszej przecudnej rzeczywistości ludzie normalnie myślący są mniejszością. Populizm wdzierający się wszędzie i nie możliwy do wyplenienia, pięknie tłumaczy i przekłada rzeczywistość ubogim w rozumie. Bo, to „przecież nie ja jestem odpowiedzialny za to , kim jestem, tylko układ, tajni agenci, rozkradający majątek narodowy, wykształciuchy, łże-elity, media, zepsuty ferment postępowy czy homoseksualiści”. Najważniejsze, że wrogów Ci dostatek i każdy z nich to kolejna przeszkoda i powód tego, że jest się tym kim jest. Cudowne, że taki wielki wódz otwiera nam oczy, razem z ojcem dyrektorem.

  Ale ja niepoprawny optymista wierzę, że może kiedyś tak myślący będą rzeczywiście mniejszością….

  Odpowiedz
 29. septe

  hi hi hi…. wyjątkowo piękne zdjęcia Wodza – tylko septe nie rozumie, jak można wypisywać życzenia wbrew planom i życzeniom Jedynego Słońca Narodu Polskiego – toż wyraźnie powiedział, że rządzić chce do 90. że już ma 91? och, ma tak wiele zajęć, że przegapił, albo znowu jakiś zdradziecki doradca oszukał, że do 90. to Pan Marszałek ma jeszcze ho, ho….

  Odpowiedz
 30. Pingback: Blog Day 2007 | Blog Adama Aleksandra Klimowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.