Kacie, czyń swoją powinność

Jestem Katem. Zawód jak każdy inny. Musi iść z duchem czasu. Poprzednicy używali topora, gilotyny. Potem modne stały się rozstrzeliwania i wieszania. Ja uważam, że nie ma nic lepszego niż dobry stos. Wolno płonący. Ofiara ma czas zastanowić się nad swoim życiem. Żądny atrakcji plebs czas aby nabawić się cierpieniami.

Tłum na rynku wył rozwścieczony. Żołnierze wprowadzali właśnie 12 dziewcząt skazanych prawomocnym wyrokiem trybunału ds. cnoty wierności i czystości. Zaszły w ciąże albo udowodniono im stosunki przedmałżeńskie. Głupie, teraz drogo za to zapłacą. Własnym życiem. Nie one pierwsze i nie ostatnie.

Na czele trybunału stał od lat Jego Ekscelencja Kardynał Mirosław Orzech. Zasłynął tym, że dzięki jego staraniom usunięto ze szkół nauki heretyka Darwina. Wprowadzono zaś nauczanie dla młodych dziewcząt. Przyszłych matek polek. Przykładnych katoliczek.

Za utratę cnoty przed małżeństwem groziła śmierć lecz młodość ma swoje prawa. Częstokroć lud sam wymierzał sprawiedliwość, kamieniując grzesznice. Władza przymykała oko a nawet, ustami księży z ambon oraz z anteny jedynie słusznego radia, po cichu zachęcała

Teraz dwanaście grzesznic stało przywiązanych do pali na przygotowanym przeze mnie stosie. Kluczowym jest wybór drewna. Sosnowe odpada, płonie za szybko. Dobry jest dąb ale drogi a wyciągnąć pieniądze od trybunały to gehenna. Tanie państwo ich mać. Stosuje więc mieszankę brzozy i buku. Płonie w miarę powoli i z małą ilością dymu.

Muszę kończyć. Jego Ekscelencja skończył przemawiać i dał mi znak. Czyń więc Kacie swoją powinność. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

20 myśli nt. „Kacie, czyń swoją powinność

 1. Raid

  do każdego mundurka pas cnoty gratis. dla chłopców dodatkowo zapas bromku sodu i potasu na kilka lat nauki

  Odpowiedz
 2. marcus andronicus

  Freglesie przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać:

  gdy widzę tego faceta zawsze z mych ust wyrywa się okrzyk:

  JA PIERDOLĘ!!!!!!

  Tak właśnie to mi się wymyka.
  Co zaś p……ę otóż wszystkich żądnych prostowania wg. swoich pieprzonych katolickich wzorców ścieżek reszcie mieszkańców naszej ojczyzny. Nie oznacza to że młode dziewczęta bezwzględnie powinny się pieprzyć jak opętane ale to gówno z bródka proponuje kolejna fale katolickiej indoktrynacji i może jeszcze kato-policję obyczajową.
  Lidzie obdźcie się i wykopcie tych suczych synów RAZ NA ZAWSZE!!!

  Odpowiedz
 3. btd

  No bo jak przystalo na przykladnych skretynialych katoli dla nich kobieta to zlo. Pluje na kazdego katola gesta slina.

  Odpowiedz
 4. zenobia

  calkiem slusznie, bo to kobieta zerwala jablko i przez nia zostalismy wygonieni z Edenu; to dziewczyny w szkolnych ubikacjach przed religia kreca sobie filmiki jak robia lody, itd.

  Odpowiedz
 5. .....

  Czekałem na tekst w tym temacie ale nie spodziewałem się aż tak dobrego ;) Mam tylko nadzieję że Twoje proroctwa się nie spełnią… Coraz poważniej myślę o wyjeździe… I przerażają mnie moje myśli :?

  Odpowiedz
 6. Marcin

  Można się śmiać, ale jak się ma świadomość, że ten człowiek jest dla Ciebie szefem, to trzeba się już zacząć bać.

  Odpowiedz
 7. druidh

  Kolejną wadą rozdziewiczonych nastolatek jest to że nie nadają się do podrzucenia Smokowi Wawelskiemu, który jest niezbitym dowodem na istnienie kreacjonizmu. Jak wiadomo ten jada tylko dziewice. Tak się zastanawiam czy zjadł by Orzechowskiego? Obstawiam, że tak. Umysł ma nieskalany żadną sensowną myślą. Jest więc dziewicą intelektualną.

  Odpowiedz
 8. piotr

  marcus andronicus ma rację!
  ja pierdolę!!
  brak mi słów na kulturalny komentarz.

  ps. Ja pierdolę!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.