Przyczajony tygrys, ukryty ćwok

Pamiętacie mnie? Cicho jest o mnie teraz, ale do czasu….

Pamiętacie moje czasy? Dobrze było? Spokojnie było? prawda? Nikt z nas się nie nabijał, tam, za granicą. Kradliśmy? Zauważcie moi mili, że wam też pozwalaliśmy kraść. Nie korzystaliście? W to to nie uwierzę. Nie zaglądaliśmy wam do sypialni. Nie wybieraliśmy Jezusa Królem Polski. Nie badaliśmy DNA warchołów w czerwono-białe paski. Nie szarpaliśmy cuglami, etc etc etc.

Jestem jak przyczajony tygrys. Znacie mądre przysłowie: co cię nie zabije tylko cię wzmocni ? Wyciągnąłem wnioski z błędów. Teraz czekam aż tamci ośmieszą się do cna. Zrobili to już dwa razy, zrobią i trzeci.

Ciemny lud znowu da się omamić. Tym razem moim fachowcom. Metody stare jak świat. Skutkują bez pudła. Od czasów Imperium Rzymskiego, co ja mówię, Faraonów.

To był fantastyczny pomysł podsunięcia im tej Szafy Lesiaka. Te wszystkie przecieki, ha! Myślicie, że to robota Antka Oszołoma? Głupek jak i pozostali. Skaczą jak im zagramy. Układ sobie wymyślili, ha ha, dobre. Układ jest, ale w życiu go nie znajdą. Tkwią w nim po same uszy. Od lat. Gdzie ten układ pytacie? he he nie powiem wam. Dowiecie się w swoim czasie.

A tytułowy ukryty ćwok? Nie wiecie? Nie rozbawiajcie mnie :-) Olek! Straszny z niego ćwok. Myślał, że mnie wydyma. Dwa miechy pił w górach jak doszło do niego kto kogo. Teraz nie ma już szans.

Wrócę, wrócę niechybnie bo… prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna. Panie Premierze? Nie… Panie Prezydencie – to brzmi dumnie!

19 myśli nt. „Przyczajony tygrys, ukryty ćwok

 1. rychas

  Tak , tak to prawda Miller wraca co raz więcej go w Tv.
  „….on przyjdzie, on przyjdzie da mi robote, on przyjdzie”
  M. Świetlicki

  Odpowiedz
 2. brocha

  Buzek wrócił ze świetnym wynikiem wyborczym, to i Miller może wrócić, choć premierem był słabym (a Buzek jeszcze gorszym). Ale i tak uważam, że Belka był świetnym premierem i mógłby wrócić.

  Odpowiedz
 3. MG

  Belka miał z nich najinteligentniejszą twarz, ale oprócz tego też mało zrobił…
  Miller chociaż się przejadł, to na tle obecnie rządzących ćwoków wypada świetnie:-/

  Odpowiedz
 4. azraelk

  Za dużo spalonych mostów… nie sądzę…jeżeli wróci, to i tak nie da przewago konkurencyjnej…
  Olek, jeżeli nie znajdą na niego jakiegoś haka, to jeżeli się zdecyduje na powrót – to jednym pstryknięciem palca rozwali ten cały układ z LiD…

  Odpowiedz
 5. mrcollector

  Stara gwardia…Do licha…My potrzebujemy nowej, młodej świeżej krwi która ma jasne umysły i mnóstwo dobrych pomysłów na poprawienie sytuacji w poronionej IV eRPe… Btw. Miller przy maluckich wypada jak miszcz :P

  Odpowiedz
 6. Flogiston

  Zgadzam się z mrcollector, im dłużej patrzę na tych karłowatych (psychiką i wzrostem) tym bardziej zaczyna mi się podobać Szakal (tygrysek -wg Fraglesa).

  To jest tak, jak w tym dowcipie: wchodzisz do knajpy i pijesz tak długo, aż wybrana na początku, brzydka dziewczyna – zaczyna Ci się podobać – wyraźny znak, że już masz dość, trzeba kończyć picie!!

  Niedobrze!, obrzydliwy szakal, również dla mnie, stał się mniejszym brzydactwem (mniejszym złem) niż te kaczystowskie marki-jurki, kuchciki, edgaro-perony, cymańsko-bulteriero-bilbordy i inne mordy oraz warchoły i inne chamskie wszechkaczystowskie stwory i potwory

  Odpowiedz
 7. piotr

  @flogiston
  a nie było tak, że pod koniec poprzedniej kadencji Cyrku (czyt. Sejmu) traktowałeś Kaczyńskich jak mniejsze zło, na tle tego co wyprawiał Miller i Sp. wypadali całkiem niewinnie. Z deszczu pod rynnę, potem znów na deszcz itd?

  Odpowiedz
 8. rychas

  najlpiej zamienić się w tzw beton choćby nie wiem jak rządzili zawsze głosować na nich, wybrać sobie jednych i do końca życia choćby rozkradli całą Polskę i sąsiadów to jakoś to sobie wytłumaczyć i głosować, głosować, głosować aż do usranej śmierci naszej lub ich:))

  Odpowiedz
 9. Flogiston

  @Piotr
  Tak jest, masz rację, przypomnij sobie tamten czas. Te afery, tych pęczaków, sobotków, jagiełłów, długoszów, a także tych {„lub czasopism”} i milerów, kwiatkowskich, czarzastych, mariuszków-łapińskich. Wydawało się (wtedy), że już nic gorszego być nie może. A tu masz taki pasztet. Z kaczki pasztet! Wszystko przez to, że aktualnie zgromadzeni w PO porządni ludzie, nie potrafią robić sobie reklamy politycznej. Podobnie jak wcześniej UW. Tacy jacyś zbyt porządni, aby chcieć rządzić. A jak już zechcą rządzić to im pierwszy lepszy bulterier wyciągnie jakiegoś porządnego dziadka i postawi go w złym świetle. Albo jakąś kłamliwą lodówkę, przed którą nie potafią (albo nie chcą) bronić się. A tu trzeba bronić się atakując w dwójnasób.

  Odpowiedz
 10. Oliveira

  Jeśli chodzi o mnie, nie było takiego momentu, kiedy bym traktował Kaczyńskich jako mniejsze zło :] a jednak nie spodziewałem się, że kiedyś nie dość, że zatęsknię za Kwaśniewskim, to nawet obiecam sobie, że będę głosować znowu na SLD/SdPl kiedy przyjdzie możliwość — a moment ten nastąpił, kiedy wszyscy oprócz SLD zagłosowali solidarnie za rozpiżdżeniem kasy z FUS na Świomtynie Opaczności.

  No i MG: „Belka miał z nich najinteligentniejszą twarz, ale oprócz tego też mało zrobił…” Belka był najlepszym premierem III RP, czego dowodzi chociażby to, że przez pierwszy rok rządów kaczyści zajmowali się głosowaniami nad ustawami, pozostawionymi przez rząd Belki, a i pieniążki na becikowe wzięły się stąd, że rząd Belki zadbał o to, żeby dodatkowa kasa w budżecie była na wszelki wypadek…

  Odpowiedz
 11. Oliveira

  Ale, ale, bo my o Millerze — nie zagłosuję na niego, choćby startował przeciw Macierewiczowi. Nie. Po trzykroć nie. Apage, satanas.

  Odpowiedz
 12. rychas

  Millery się znowu pousadzają na 1 miejscach list wyborczych i mamy jak w banku, że będziemy ich oglądać w transmisjach z obrad.
  Tylko okręgi jednomandatowe mogą uratować nasz kraj.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.