Krzyżowiec Romanus Von Giertychus

Serce ma czyste i pełne wiary w Boga Jedynego Prawdziwego. Prowadzi go Maryja Matka Boża, Bogurodzica Dziewica. Jego miecz krwią niewiernych zbrukany takoż i szata śnieżnobiała.

Nieustraszon, niesie wiarę w Boga. Boga, o którym zapomniały barbarzyńskie ludy Europy, dawnej Matki Kościoła. Ludy przeżarte rakiem liberalizmu, ateizmu, upadku obyczajów wszelakiego. Kraje gdzie królowała aborcja, homoseksualizm, eutanazja, narkomania. Wiata w mamonę, bożki i Darwina. Kraje podbijane przez wojujący islam oraz judajczyków.

Na ustach jego zaś: “Bogurodzica dziewica, Bogiem sławiena Maryja, U twego Syna Gospodzina matko zwolena, Maryja! Zyszczy nam, spuści nam. Kyrieleison”

Przyszłe pokolenia wyzwolonej Europy sławić imię jegoż będą. Wykują pomniki. Wieszcze zaś sławić czyny. Po śmierci lud miast będzie pielgrzymował do grobu jego. Może świętym go okrzykną? Kto wie….

 

5 myśli nt. „Krzyżowiec Romanus Von Giertychus

 1. kornett

  A dyć przecie, nasz Wielki Komtur Giertych jako żywy. Niepokonany on i w słowie i w sławie! Ino jak mu zaczniesz tak skrybo Fralesiusie peany pochwalne pisać to gotów w swoją moc uwirzyć i nam porządek w Rzeplitej tymże mieczem zaprowadzać zacząć!

  Odpowiedz
 2. Gregor

  fotomontaz naprawde niezly, tylko z ta krwia na mieczu nie wyszlo – powinna byc ciemniejsza, bo miecz jest z metalu, a nie materialu (to tak od grafika ;) )

  Co do tekstu, to jak zwykle :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.