Podwieczorek przy mikrofonie

Z blogowaniem jest jak z seksem. Po pewnym czasie wpada się w rutynę. Koniec końców traci ochotę. Pora więc na zmiany. Wiosenne porządki.

Zapraszam was w najbliższą niedzielę (4 marca) na godzinę 18 na podwieczorek przy mikrofonie. Miejsce? Skypecast “Fraglesowe widzenie świata”. Warunkiem jest posiadanie wersji 3.0 Skype.

Jak mi się uda, postaram się zrobić z tego jakiś podcast, dla tych co nie mogli wpaść. Służe też uprzejmie taśmami służbom i ile nie dadzą rady nagrać ;-)

17 myśli nt. „Podwieczorek przy mikrofonie

 1. fraglesi

  To nie ja skreślam tylko Skype, nie rozwijając wersji dla linuksa. Ja też używam linuksa i do gadania będę musiał nadawać z laptopa, gdzie mam też windę

  Odpowiedz
 2. mrcollector

  Jakieś ograniczenia wiekowe :P ? Gdyby nie to może nawet, tylko że głos mam śmieszny przez te różne komunikatory :P A ogólnie to rozmowa będzie o polityce, takie „Szkło Kontaktowe” bis?

  Odpowiedz
 3. nadziejka

  Tak w ogóle, to nawet nie rozumiem istoty tego Skypecast. Cóż, jestem tylko blondyneczką. Wobec tego, życzę smakowitego podwieczorku.

  Odpowiedz
 4. nadziejka

  Nigdy nie miałam przyjemności uczestniczyć w czymś takim. Obawiam się, że zostałabym przegadana. Czyli, byłabym, ale tak, jakby mnie nie było :) Poza tym, zdecydowanie wolę słuchać.

  Odpowiedz
 5. Luciano

  Bylem wczoraj na podwieczorku. Niestety nie moglem byc za dlugo-wizyta gosci. Chce zaproponowac http://www.paltalk.com .Moim zdaniem paltalk ma pewna przewage nad skype , gdy chcemy przedprowadzic program dyskusyjny.
  Pozdeawiam :

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.