Game Over

To było 18 pięknych miesięcy… Dziękuję za to, że chcieliście czytać moje wypociny oraz za wszystkie wasze komentarze.

Wszystko ma jednak swój koniec. Nie można w nieskończoność, dzień po dniu, sypać pomysłami. Wcześniej czy później następuje wypalenie, które objawia się spadkiem formy. Teksty pojawiają się coraz rzadziej. Coraz gorsze. Pisane na siłę. O poziomie grafik nie wspomnę. Spada liczba odwiedzających a tym samym komentarzy.

Pojawiły się też naciski abym zaprzestał tego co robię. Anonimowe telefony. Spuszczanie powietrza z opon auta i groźby wetknięte za wycieraczkę. Rozmowy z pracodawcą. Na koniec wizyta dwóch smutnych panów. Zostałem nawet wytknięty z ambony. Sąsiedzi przestali się do mnie odzywać. Przyjaciele pochowali się. Ostracyzm coraz cięższy do zniesienia.

Ponadto zaangażowałem się z paroma innymi osobami w nowy, ciekawy projekt pod nazwą Aplauz i zaakceptowanie. Link do strony projektu wisi już od paru dni z prawej strony.

Postanowiłem więc zakończyć pisanie tego bloga.

Nie mówię: żegnajcie.

Może jeszcze kiedyś wrócę?

 

 

 

 

21 myśli nt. „Game Over

 1. Cpols

  O qrde! Ales mnie przestraszyl zanim nie skojazylem daty! Musze isc na spacer by sie uspokoic.

  Odpowiedz
 2. Flogiston

  Przestańcie żartować, sam twierdziłem, że twórcy PISjanizmu mają wiele wspólnego z Łukaszenką, ale, ale – dziś mamy 01.kwietnia!!!!

  Odpowiedz
 3. DeDark

  Czujność wyrobiona na Twoich tekstach (tuż za rogiem, czają się smutni panowie), nie pozwoliła mi uwierzyć w ani jedno słowo :) Do przeczytania jutro :)

  Odpowiedz
 4. bynik

  Uwierzyłem, do momentu opisu sąsiadów, a później odetchnąłem z ulgą. :-)
  Chociaż kawałek o spadającej liczbie komentarzy wydaje mi się prawdziwy i z tego miejsca apeluję do wszystkich zainteresowanych czytulców – poprawcie (poprawmy) się.
  Pozdrawiam :-)

  Odpowiedz
 5. Galbuś

  No nareszczie !!! zakało IV RP…
  Ciesze się, ze moja ciezka praca nie poszla na darmo… wszystkie te listy, telefony do biskupa i do radia w Toruniu, te oblawenie farba drzwi, te wysyslane wirusy przyniosly skutek. \
  Na pohybel czerownym
  Galbus

  Odpowiedz
 6. J.S.

  Ale jakby co ,to będziemy przysyłać paczki.Daj tylko znać,gdzie przyjmujesz stosowne nauki.Ksiądz proboszcz pierwszego kontaktu na pewno pobogosławi na drogę,a brat-klawisz przemyci greps.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.