Biali obrońcy życia poczętego


Wojciech Wierzejski na swoim blogu umieścił listę z nazwiskami 94 posłów PiS, którzy nie poparli poprawki autorstwa LPR. Zakładała ona zmiany w art. 30 i 38 Konstytucji RP – wpisanie gwarancji prawa do życia „od chwili poczęcia do naturalnej śmierci” oraz „godności człowieka od poczęcia”. Więcej

5 myśli nt. „Biali obrońcy życia poczętego

 1. Marcin

  Fraglesi, fajny wpis, tylko zapomniałeś dodać słowo „dziękuję”. Nie chcesz podziękować Wierzejskiem za rozwalanie koalicji?

  A tak w ogóle, to projekt zmiany Konstytucji okazał się pełnym sukcesem. Bo przecież celem było umoralnienie Polski. To prawda, że metoda wyszła nie ta: miało być umoralnienie przez wzmożoną ochronę życia, wyszło umoralnienie przez wzmożone kopanie w kaczy kuper, czyli przez osłabienie grupy hipokrytów, który Polską rządzą. Udało się, pogratulujmy posłowi Wierzejskiemu, a jeszcze bardziej Jurkowi.

  Odpowiedz
 2. gec

  Gdybym chciał być nieuprzejmy wobec posła Wierzejskiego – mój rocznik :-( – , to powidziałbym, że to skur#ysyństwo i jawna polityczna prostytucja. I coś mi się wydaje, że miałbym rację…

  Odpowiedz
 3. Valdo

  Prosze Panstwa,ten Wierzejski to marginalna postac polskiej scenki politycznej.Jego notowania sa promilowe i gosciu za wszelka cene chce powiedziec cos zeby zaistniec i zwrocic na siebie uwage.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.