Wyznania gejszy

Jestem Gejszą. Mój Pan nazywa się フィリップ (Filipek San). Na imię mi シルヴャ(Sylwia). Moja matka pochodziła z dalekiego kraju nad zimnym morzem. Kraju Chopina i bursztynu.

Mój Pan jest wielkim wojownikiem. Należy do klanu Sam-o-brona-Haii. Każdy z członków klanu ma młodą Gejszę, zaś Lepper San i Łyżwa San mają po kilka. Maksymiuk San był nawet ostatnio ze swoją gejszą w kraju piramid. Ludzcy z nich Panowie. Nie dadzą skrzywdzić wiernej gejszy.

Samuraje to waleczni i odważni. Ostro muszą walczyć z klanem bliźniaków a zwłaszcza z konkurującym Giertych Sanem. Pochodzą z ludu więc rozumieją prostego człowieka. Pracę rodzinie i znajomym dają.

Jest parę kobiet w klanie. Trochę za stare aby być gejszami. Uroda ich dawno przeminęła. Mają za to młodych asystentów od wszelkich poruczeń. Mówią, że jedna lubi seks jak koń owies, ale to kłamstwo wierutne. Gejsze nie są od seksu. Dbają o rozwój duchowy swoich panów.

Inspiracja

6 myśli nt. „Wyznania gejszy

 1. Flogiston

  Kto wpuścił bydło na salony?? Ano, Rosyjski agent Tadeusz Rydzyk, którego boją się nawet biskupi polscy. A byli tacy odważni, gdy trzeba było walczyć z czerwonym smokiem komunistycznym. Teraz wszyscy pochowali się i udają, że nie ma problemu. Boją się wzroku bazyliszka z Siedziby Szatana w Toruniu.

  A co robi bydło? To, czego się po nim można było się spodziewać.

  Odpowiedz
 2. Qba

  Ciekawe dokąd będzie musiała się posunąć Kalata aby prezio Kaczyński stracił do niej cierpliwość?
  Zatrudniając jego kota?
  To nie Kaczyński płaci dużą cenę za tę koalicję lecz my biedni podatnicy. Na zaspokojenie ich dzieci, żon i matek.
  Qrwa jeszcze tak do 2009. Oby nie dłużej. Kto normalny to wytrzyma.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.