Ich troje

Kochana Mamusiu, rok właśnie mija jak jestem z Romanem i Andrzejem. Roman to mój ślubny. Andrzej kochankiem jest.

Roman jest delikatny, przystojny, a czasem tak słodko stanowczy. Niestety po ślubie okazało się, że on ogląda się za chłopcami. Ma nawet bliskiego przyjaciela Wojtka z którym często się spotyka. Musiałam więc znaleźć sobie kochanka. Za cichą zgodą Romka. Już słyszę jak mówisz: “Co ludzie powiedzą?”. Mamusiu! Ważne jest to, że ja jestem szczęśliwa.

Po jakimś czasie Andrzej wprowadził się do nas. Dobrze się nam żyje we troje. Chłopcy razem sprzątają a ja gotuje. Ale nie zawsze było tak dobrze. Kłóciłam się strasznie z Andrzejkiem bo deskę obsikiwał, zasrane gacie rzucał gdzie popadnie. Od warchołów go wyzwałam, za drzwi wywaliłam. Romek nas pogodził.

Sąsiedzi tylko psioczą. W windzie odwracają się tyłem. Mówią, że jesteśmy zakałą kamienicy. Zawistnicy. Andrzej odgraża się, że mordy im obije. Romek powstrzymuje go. Obiecuje, że przyprowadzi paru kolegów. Takich krótko ostrzyżonych co to w bejsbol grają. Moi kochani chłopcy.

19 myśli nt. „Ich troje

 1. K4c2m4r

  „Sasiedzi tylko psiocza”
  Heh, zarowno ci oscienni jak i „wewnetrzni” jakkolwiek dziwnie to brzmi :-)

  Odpowiedz
 2. Flogiston

  >> doodge
  Bo Bilbordowy Bulterier naprawdę ma rację (tym razem), gdy twierdzi, że ten ludek jest ciemny. Ktoś kto twierdzi, że mały odsetek ludzi słucha Żebracze_Radio jest w poważnym błędzie. Ideologia tam wciskana jest tak „porażająca”, że ludzie prości, bez doświadczenia w dziedzinie indoktrynacji i propagandy, a szczególnie ludzie naiwni (w tym starsi) przyjmują wszystko, co tam się mówi w proporcjach 1:1. Potem wiadomości tam wysłuchane, są przekazywane z ust do ust i zataczają coraz szersze kręgi, z posmakiem antysemickim, nadawanym przez Trującego Grzyba. Tak a pro pos, to ostatnio dowiedziałem się, u sprzedawcy na bazarze, że on się cieszy ze śmierci Pani Blidy. Gdy zacząłem protestować, zaczął wygadywać jakieś superlatywy pod adresem kaczystów. Gdy znowu go skrytykowałem w kontekście Pani Blidy, znienacka, nijak nie prowokowany stwierdził, że Tusk jest Żydem i że nie daj BOH, co to by było gdyby doszedł do władzy!!! I kto powie, że mamy rząd, który czerpie swoje poparcie z antysemityzmu? Nikt, bo przecież żaden przedstawiciel rządu nie da się złapać na wypowiedziach antysemickich. Za nich czarną robotę wykonuje Rudy Grzyb. Jest to tak zwany antysemityzm bez Żydów, bo chyba tak określa się ten typ propagandy Rydzykowej?

  A do tego można kiedy niekiedy wrzucić jakąś ustawę lustracyjną, deUBekizacyjną a wkrótce dekomunizacyjną. To daje tani poklask, a do tego facetów od pługa nie dotyczy, facetów w spódnicach nie dotyczy i tych z bazaru tyż nie. I to jest ten elektorat, który ciągnie Polskę ku zacofaniu gospodarczemu. Zwłaszcza, że mamy takie ELYTY, jak na Fraglesa obrazku (świetnym bardzo, jak zwykle).

  Odpowiedz
 3. salamandra

  >flogiston
  a tym razem sie z toba nie zgodze, no przynajmniej nie w 100%, tez mi sie wydawalo, ze sluchacze torunskiego radia to wylacznie te babinki w beretach i chustach, klepiace rozance – ale sie mylilam, mialam niestety okazje poznac frakcje „yntieligentow”, ludzi w kwiecie wieku (40-50 latkow), z tytulami wyzszych uczelni (wbrew pozorom wcale nie katolickich), ktorzy zapamietale wspieraja Ojczulka i bija przed nim poklony (a jaki to on elokwetny, a jaki aktywista, jak to on laczy ludzi, itepe); co do propagowanego antysemityzmu – tu sie zgadzam – przerazajace jest, ze w spoleczenstwie, ktore wcale nie jest tolerancyjne,organizacja koscielna szerzy nienawisc i wykorzystuje jakies historyczne nalecialosci kulturowe by szkalowac ludzi … (bo to Zyd jest – Zyd zawsze Polaka wykorzystal – Zydowi lepiej sie zylo) … smutne i chore to jest …

  Odpowiedz
 4. Flogiston

  >> salamandra
  Mówisz, że się nie zgadzasz częściowo ze mną, ale tak naprawdę, to dodajesz dodatkowe fakty, o których nie wiedziałem. Z kolei ja teraz dopowiem, że do niedawna myślałem, że całkowitą winę za ten koszmar, w którym znalazła się Polska, ponosi wyłącznie Rydzol i naiwnie broniłem kościół, twierdząc jak większość ludzi, że rydzyk jest jak ten pies, co zerwał się ze smyczy i gryzie ludzi. Ale teraz widząc, że nawet prośby Papieża B16 kierowane do Polskiego Kościoła nie odnoszą, żadnego skutku – jestem przekonany, że rydzyk jest tubą propagandową polskiego kościoła. W pewnym sensie (ale tylko w pewnym sensie), to ja ich rozumiem. Na zachodzie Europy zamykane są masowo kościoły, więc nasi tatusiowie Narodu, bojąc się o swoją przyszłość, bojąc się, że mogą zostać bezrobotni, bo z braku wiernych stracą pracę – zrobią wszystko, żeby w Polsce pozostał ciemnogród, ksenofobia, antysemityzm i psychologia oblężonej twierdzy!!
  Jeszcze na to ich stać! Nasz katolicyzm dobrze dotychczas rozwijał się dzięki głupiej, topornej polityce komunistów. Teraz zabrakło wroga, więc trzeba było sztucznie go sobie i wiernym wymyślić. Takich ludzi, jak Ty i ja, którzy przejrzeliśmy zamiary tych panów w spódniczkach jest niewielu. Więc nic dziwnego, że niektórzy Ynt-ligenci (jak mówi prezio wszystkich PIS-iorów) nie zauważyli tych zjawisk. Zwłaszcza, że część naukowców charakteryzuje się wielkim infantylizmem.

  Odpowiedz
 5. salamandra

  >flogiston
  no to ja jeszcze pociagne temat ojczulka… przed rokiem lub dwoma ta sterowana przez szatana telewizja, jaka jest TVN ;) wyemitowala film dokumentalny „Imperium Ojca Rydzyka”, wszystkim ktorzy nie widzieli polecam serdecznie…oczywiscie wielu stwiedzi, ze brak w nim obiektywizmu, ze jednostronne spojrzenie na sprawe, ze dobry montazysta i diabla potrafi przedstawic jako aniola (w tym wypadku odwrotnie), ze wypowiadaja sie tylko zawistni ludzie ktorym sie nie powiodlo itp., … ale po obejrzeniu nasuwa sie kilka pytan -> skad cala ta fortuna, skad kapital poczatkowy, kto za tym stoi, jak sie zdobywa takie uklady i dojscia??…

  Odpowiedz
 6. Flogiston

  Fakty, które tu opisuje salamandra z całą pewnością zostaną wyjaśnione przez dzielnego rycerza (w ząbek czesanego, jak mówi Matka_Kurka), ministra ZERO. Wszak on jest prokuratorem generalnym, no i mu na sercu leży dobro Wolski! Zapewne w ciężkiej pracy min. Zero pomoże min. Wasser-wanna.

  A ta cała fortuna budowana była latami przez wywiad rosyjski. Nic więc dziwnego, że Rydzol z Putinem dmuchają w tę samą trąbę. Przecież rydzykowe zniechęcanie Polaków do wejścia do NATO lub Unii było bardzo na rękę Rosji. Wojskowe służby specjalne dobierały się już rydzolowi do tyłka, to co zrobił Rydzol – nakazał Kaczorom zniszczyć WSI (służbę stworzoną w niepodległej Polsce, po roku 1990). W internecie aż roi się od informacji na temat współpracy rydzusia z wywiadem rosyjskim (jeszcze do niedawna tak było, ale niektóre fakty są systematycznie kasowane – np. nie można już znaleźć informacji o tym, jak Konstanty Miodowicz, szef kontrwywiadu UOP, w wywiadzie dla jakiejś gazety twierdził, że kontrwywiad dobrze wiedział o współpracy rydzola z tamtym wywiadem i tylko brakowało im twardych dowodów, aby Szatana aresztować).

  Tak więc, widzimy jak na naszych oczach Polska, na arenie międzynarodowej, powoli kurczy się do roli podrzędnego, nic nie znaczącego kraiku. Taka jest wola rydzyka i Rosji, przy cichym przyzwoleniu polskich biskupów i kardynałów. Co ich interesuje jakieś tam państwo Polskie? To Wyszyński i Wojtyła byli patriotami, a ci pozostali – szkoda gadać. Ich nie obchodzi nic. Byleby kościoły były pełne od wiernych.

  Odpowiedz
 7. Flogiston

  Oj Brocha, Brocha, Ty jak coś powiesz to już powiesz, a wydawałoby się, że jesteś wykształciuchem ….

  Odpowiedz
 8. Qba

  Tylko Edgarek siedzi taki zgaszony obok. Wszak on największy zalotnik Jarosławy Kaczyńskiej. Romek z Andrzejkiem też nie chcą aby w tym trójkąciku był równouprawniony. Ale z obawy aby za ich plecami nie zrobił głupstwa jakiegoś, jakiejś tam tfu parady równości, zgodzą się w końcu aby zamieszkał z nimi pod wspólną strzechą.

  Odpowiedz
 9. doodge

  @Flogiston:
  Problem tylko polega na tym, że ktoś jeszcze to państwo musi utrzymać. I bynajmniej nie robią tego wyborcy PiSu (ci modelowi, zdaję sobie sprawę z tego, że mocno generalizuję).

  Odpowiedz
 10. Emu

  Bomba :D:D:D
  Co do intrygującego tytułu „Lech Kaczyński umocnił ruch gejowski w Polsce”, od dawna uważam, że tak właśnie jest. Powiem więcej, homofobiczna część prawicy niemalże „uruchomiła” ruch gejowsko-lesbijski, zmusiła mniejszości seksualne do radykalizacji. Oliveira z Queerpolitik pisał kiedyś, że chciałby mieszkać z mężem z małym miasteczku, hodować kwiatki… marzenie rozsładzającoi drobnomieszczańskie, a jednak w ustach geja okazuje się „agresywną, roszczeniową postawą”. Ruch mniejszości seksualnych na niewiele się jeszcze odważał, gdy już zaczęły się homofobiczne ataki. Do jakiegoś stopnia taka aktywizacja jest oczywiście czymś pozytywnym, ale to niech już same lesbijki i geje się wypowiadają, czy jest ona warta takiej ceny… ja nie czuję się uprawniona do udzielania odpowiedzi.

  Odpowiedz
 11. Pingback: Przemoc w rodzinie « Fraglesowe widzenie świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.