Obóz pracy

Stał na tarasie pałacyku. Pałacyk znajdował się w centrum obozu pracy. Nowo zbudowane baraki ciągnęły się po sam horyzont. W dole kłębił się ciężko pracujący tłum więźniów. Praca czyni wolnym – pomyślał.

Gdy padł trybunał konstytucyjny, większość sejmowa mogła uchwalić wszystko. Jego partia przeforsowała ustawę nakazująca izolację osób o innych orientacjach seksualnych. Wspólnie z PR Marka Jurka, przeforsowali również konieczność izolacji niewierzących oraz innych wyznań. PiS dodał od siebie postawy aspołeczne i przeciwstawianie się praworządnym organom państwa.

Sądy 24 godzinne pracowały pełną parą. Ze znalezieniem skazanych nie było problemu. Jego policja polityczna, oparta o młodzież wszechpolską, od dawna gromadziła dane. Zbudowane na Euro 2012 tory zapełniły się pociągami pod specjalnym nadzorem. Obóz rozrastał się. Snuł plany otwarcia następnego.

Baraki podzielone były na sekcje. W jednej homoseksualiści (lesby i pedały – tak ich nazywał z obrzydzeniem w myślach) Trochę dalej pedofile. Była też sekcja nauczycieli należących do ZNP i tych co nie chcieli podpisać deklaracji lojalności. Towarzysze z PiS i RP zapełniali sekcje przeznaczone dla liberałów, przeważnie członków zdelegalizowanej PO. Listy sporządzone przez siepaczy Ojca Tadeusza przydawały się do zapełniania baraków innowierców i ateistów.

Realizowało się marzenie jego i ojca. Polska silna, wolna, niezależna. Koniec z kilkuset letnim upodleniem Koniec z zachodnią liberalną zgnilizną. Matki rodziły dzieci. Rząd realizował konsekwentnie plan budowy autostrad. W ostatnim przemówieniu do narodu, Marszałek kaczyński stwierdził że trzeba odzyskać dawne kresy, Litwę i Białoruś. Czas na parcie na wschód, a potem, kto wie? zachód….

—–

ps. Dzisiaj jest światowy dzień przeciwko homofobii

 

 

 

12 myśli nt. „Obóz pracy

 1. rychas

  tak sobie myślę!!
  że gdyby taki Giertych miał pełnie władzy – to głowe daje, ze pomału , pomału deliktanie Polska stawała by się Białorusią.
  Teraz go mam za oszołoma, którego czas minie ale chyba tyko dzięki obowiązującej konstytucji no i oczywiście małego poparcia wśród obywteli.
  Jescze jedno gdyby tak z 70 – 80 % obywateli poszło do urn to tego pajaca by nie było w sejmie

  Odpowiedz
 2. Małgosia

  O, widzę, że są baraki dla mnie: „nauczycieli, (…) co nie chcieli podpisać deklaracji lojalności”
  Wojtek, który barak dla Ciebie?

  Odpowiedz
 3. Zołak

  Bardzo naturalistyczny obrazek.

  >rychas
  „to głowe daje, ze pomału , pomału deliktanie Polska stawała by się Białorusią.”

  To co obecny rząd osiągnął w Polsce w ciągu roku Łukaszence zajęło ponad 4 lata, bo szaleć zaczął, na dobrą sprawę, dopiero w trakcie drugiej kadencji prezydenckiej. Polska staję się Białorusią w zawrotnym tempie, niestety.

  Odpowiedz
 4. krakus24

  No niestety, ale pederaści przegięli tymi swoimi chorymi paradami i zmuszaniem ludzi do akceptacji ich zboczenia. Teraz trzeba się przed nimi zabezpieczyć prawnie.

  Odpowiedz
 5. Zołak

  Nie wiem, histeryki o propagandzie homoseksualizmu (w państwie rządzonym czterema twardymi rączkami bliźniaków) nie do końca do mnie przemawiają. Fragelsi stworzył bardziej sugestywny obrazek IMO.

  Mi tam bardziej przeszkadzają właściciele psów, dokumentnie obsrywających całą okolicę przy powszechnej akceptacji większości ludzi. Te gówna na każdym kroku jakoś nikomu nie przeszkadzają (mimo że ogólnie jest PRAWNY zakaz srania gdzie popadnie), a tu sama świadomość istnienia homoseksualistów (mimo że homoseksualizm nie jest na razie zakazany) tak ludzi uwiera, że aż boje się o wynik następnych wyborów.

  Odpowiedz
 6. ww59

  Słyszeliście o taktyce salami?Tu obetniemy prawa,tam ograniczymy dostęp i w pewnym momencie kiełbaski nie będzie.Mam pytanie do wszystkich-czy poza prawami Unii Europejskiej coś nas jeszcze broni przed partokracją?

  Odpowiedz
 7. Flogiston

  Białoruś to my już mamy! Ale do prognozowanej przez Fraglesa sytuacji – jeszcze trochę zostało. Dokładnie tak właśnie, jak to w zarysie przedstawił Fragles, rodził się faszyzm niemiecki. Bolszewizm w sowieckiej Rosji powstawał podobnie, ale z wieloma modyfikacjami.

  My oglądamy codziennie tę samą butę, ten sam nad wyraz wybujały „patriotyzm”, który następnie przejdzie przez fazy (kolejno): nacjonalizmu, szowinizmu i wreszcie neo-faszyzmu pełną gębą.

  To do inteligencji trzeba apelować o pójście do wyborów!! Gdybyśmy powszechnie apelowali o pójście do wyborów, to dopiero mielibyśmy rydzko-land!! Dobrze, że część Jasiów i Bolków nie chodzi na wybory. Teraz, to już każdy, kto obecną sytuację Polski widzi jako zatrważającą, to nie może sobie pozwolić na niepójście NA W Y B O R Y!

  Odpowiedz
 8. Valdo

  Oczywiscie drogo Flogostonie,totalne olanie wyborow przynioslo co mamy.Fraglesi na najwyzszych obrotach.Fraglesi,a czy wyobrazasz sobie o.Rydzyka przy pustych tacach,pustych kosciolach i pustoszejacych kontach? Pozdrowienia.

  Odpowiedz
 9. piroman

  Jak zwykle strzał w dziesiątke, myślicie że pan Giertych żałuje troche że nie dane mu było sprawowac władzy w tamtych czasach GG – giertychowe gubernatorstwo… strach sie bac!!

  Odpowiedz
 10. dres_w_beemce

  Flogiston: niestety duza czesc ludzi moze sobie pozwolic na „niepójscie” na wybory, przeciez jest fajnie, policja zamyka, kamery, show jest fajny, ten co ma pieniądze moze znaleźć sie na glebie, cudownie… nareszcie sprawiedliwość. zabierzmy mu wszystko!

  Dopóki w Polakach bedzie taka zawiść, zazdrość i agresja, to zapomnij o normalnosci :)

  Chcesz życ w normalnym kraju ? wyjedź :) póki nikt Ci nie zabrania !! ja to zrobilem zaraz po wyborach i nie ukrywam, ze to był dobry ruch, chociaż w Polsce mialem dobrze, a tutaj musze zaczynac od zera. A polactwo ? powyżera się samo, przeciez jak już nie bedzie układu i nas – wykształciuchów, to trzeba go będzie stworzyć. ;) I tak powoli będą się wykańczać nawzajem :) A jak już skończą, to nasze dzieci wrócą, a ponieważ nie będą skażone tymi wszystkimi przywarami polskimi, to będzie nareszcie normalnie :)

  Głowa do góry, Panowie i panie, zawsze jest wyjście :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.