Pieprzony gej

– Mogłabyś przynajmniej nie palić Laa-Laa? Tyle razy cię prosiłem…
– Odwal się Dipsy!

– Chociaż wy się nie kłóćcie – mówi Po – wystarczy to co narobił ten Tinky Winky
– Pieprzony Gej – Dipsy jest mocno wnerwiony, jego antenka sterczy wyprężona – omal mu w ryj nie dałem, jak to się wydało!
– Ja go zawsze podejrzewałam – dorzuca Laa-Laa – leciałam na niego a on nie i nie.
– I ta jego śmieszna torebka! gdzie on ją do cholery wygrzebał?
– Na śmietniku – śmieje się Poo
– Napytał nam biedy oj napytał
– Wkoło roi się od tych homo, powinni opaski nosić – stwierdza Laa-Laa
– A ty coś taka cięta? – pyta Poo – do pisuarów się zapisałaś?

Przy sąsiednim stoliku imprezują Reksio, Bolek i Lolek i koziołek matołek. Uszatek poszedł z Lolą zwiedzać pięterko. Reksio podchodzi do naszej grupki.

– No co jest misiaczki? – Reksio – umarł ktoś?
– Nie, Tinky Winky to pieprzony gej – odpowiada Po – Teraz zdejmą nas z anteny
– Gej? he he – rechocze Reksio – dobre! zaraz tam zdejmą. A żwirek i Muchomorka zdjęli? A Gucia z tą jego pszczołą? A Mickey Mouse? Toż to transwestyta był!

—-

poprzedni odcinek

15 myśli nt. „Pieprzony gej

 1. Paqs

  Hehehe..he? Eh… Realna parodia rządu… Polska – kraina mlekiem i miodem płynąca skoro za takie sprawy się już biorą i to jest newsem nr 1. przez cały dzień :(

  Odpowiedz
 2. marselo

  Po premierze Borata Cohen zapowiadał, że będzie kolejny film, tym razem o geju Bruno, który obraca się w świecie mody. Bruno zapraszamy!

  Odpowiedz
 3. TK

  Jeszcze chwila i rzucenie „fuck you” (pieprze cię) w kierunku do przedstawiciela tej samej płci będzie manifestacją homoseksualnej postawy życiowej.

  Przynajmniej wśród smerfów i gumisiów są przedstawicielki płci odmiennej.

  Nasuwa mi się pytanie, jak trzeba mieć skrzywiony umysł by doszukiwać się dewiacyjnych czy homoseksualnych podtekstów w bajkach dla dzieci??? To już obsesyjna homofobia.

  Apropo bajek

  Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła
  Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła.
  Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny,
  Mówiąc właśnie te słowa: „… i odpuść nam winy,
  Jako my odpuszczamy” – biła bez litości.
  Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności.

  „ Dewotka” – IGNACY KRASICKI

  Odpowiedz
 4. pawian

  pies Cywil…..hmmmmm…… z milicjantem, hmmmmmm…… trzeba zwrócić się do IPN-u, na pewno jakaś okładka z teczki się znajdzie….. a Jacek i Agatka… ooooooooo!!!! A gąska Balbinka ??? Zbyniu, nie mógłby któryś prokurator przyjrzeć się tym „postkomunistycznym złogom”?? O 6-ej rano wpaść i zamiast budzika dzionek z nimi przywitać..??
  Wszyscy, których poglądy, przekonania i postawy niezgodne są z aktualnie obowiązującymi standardami władzy, miejcie się na baczności. Przez dwa lata wszystkim się przyjrzemy i właściwe wnioski wyciągniemy!!! Jarek, Andrzej, Romek – drużyna morowa !!! Jak w średniowieczu…. też morowa….. żniwo zbierała straszne, czyżby historia zaczynała się od nowa? Nie, i w nich piorun trzaśnie!

  Odpowiedz
 5. skubi

  > Grafika bardzo mi się podoba

  Rzeczywiście, ten wpis wyjątkowo udany. A w tym czasie dziennikarze zadają pytania o Teletubisiów jakiemuś komisarzowi europejskiemu.

  Ziobro ma na sumieniu parę osób, które potrzebnowały przeszczepów. A ta pani z batem paru takich, co umrą ze śmiecu.

  Odpowiedz
 6. hip

  … i tylko prywatny prokurator pojechał do Szwajcarii i chyba na narty, bo z niczym nie wrócił. No i trzeba było dać jakieś story dla proletów.

  Odpowiedz
 7. Qba

  Ostatnio Ziobro w jakimś programie mówił, że nie pojechał do Szwajcarii aby oglądać krowę milki.
  No rzeczywiście jeśli gość ogląda i wierzy reklamom, to świetny z niego minister sprawiedliwości. Szuka, węszy co mu podsunie Janecki czy Wybranowski od Rydzyka.
  Co do Sobeckiej, to w sumie nic dziwnego. Dla środowiska LPR-u takie inicjatywy to nic nowego. Wczoraj Orzechowski mówił o miejscach odosobnienia dla gejów.
  Mam nadzieję, że po wyborach trafi do dobrego zsypu gdzie kompani będą chcieli sie z nim podzielic resztkami. Ten facet nawet nie zasługuje na to aby go wyśmiać. Ot zwyczajny przydupas Giertycha, któremu ostatnio ubywa i juz myśli jak się zaczepić o kawałek sukmany Kaczyńskiego, który na razie trzyma się jeszcze, ale jego przyszłość będzie zależeć od frekwencji w następnych wyborach. Jeśli będzie wysoka właściciel Alika i Szczypińskiej przepadnie jak AWS.

  Odpowiedz
 8. Pingback: Top Posts « WordPress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.