Marilyn

Norma Jeane Beger znana bardziej jako Marilyn

Urodzona podchojnickiej wsi Silno. W latach młodości fascynowała ją amerykańska gwiazda ekranu – Marilyn Monroe. Podczas wiejskich imprez tanecznych, częstokroć występowała w tytułowym numerze – taniec na stole, czym wzbudzała zachwyt wśród męskiej publiki i zawiść płci pięknej.

Z czasów spędzonych na wsi wyniosła zdrowe (ludowe) podejście do spraw seksualności. Autorka znanych powiedzeń “Lubię seks jak koń owies” oraz “mam kurwiki w oczach”. Gwiazda w komisji Rywina. Autorka, świdrujących psychikę oskarżonych, pytań.

Posiadaczka tak zwanego “wrodzonego intelektu”. Należy dodać, iż legitymuje się nim spora cześć partii do której należy Beger. Legitymuje się ważnym wyrokiem sądowym (2 lata) za fałszowanie list wyborczych. Posiadanie tegoż znacznie podnosi jej prestiż w kierowniczych kręgach partii.

Znajoma niejakiego Anana Kofana, którego tożsamości nie udało się jak dotąd ustalić. Właścicielka najbardziej znanego pokoju hotelowego, w którym dochodziło do kupczenia ale nie wdziękami. Jedna z najstarszych maturzystek w Polsce. Obecnie studentka politologii.

ps. czekam na dalsze propozycje kogo i w jakiej roli umieści w Poczcie Polityków Polskich ;-)

 

19 myśli nt. „Marilyn

 1. marselo

  Choć to oszustka i prymityw do kwadratu to jednak da się lubić. No i oczywiście poczucie humoru i dystans do siebie posiada, a jakże.

  Odpowiedz
 2. Qba

  @Fraglesi mówisz- masz;):
  Zawisza (Biały czy Czarny, obojętnie) jako obłędny jeździec i jego wierny giermek Piłko Pansa.
  Hojarska- jako babochłop-bokser, po ostatnich turbulencjach z dziennikarzem „Fucktu”.

  Odpowiedz
 3. Valdo

  MOja „ulubienica”Pozostanie na wieki wiekow pani posel Sobecka.Trudnej to urody kobieta ale nic to,przy jej pomyslowosci.Moze kiedys cos skomponujesz…..Pozdrowienia

  Odpowiedz
 4. AdaMskI

  fraglesi, proponuję pójść tropem „najseksowniejszych” – tytuł najseksowniejszego swego czasu dostał poseł Krzysztof Bosak (LPR)
  W jego przypadku miałbyś pole do popisu ;)

  Odpowiedz
 5. hip

  albo, Wierzejski – rozebrany, tyle, że to może by się skończyło w sądzie… a Romuś Edukator? z pochodnią (oświaty)? bo chyba nie z kagankiem

  Odpowiedz
 6. JacekF

  Jako wierny fan Normy Jeane, który uważa Ją za niedościgniony ideał kobiety (szczczególnie w dzisiejszych czasach)czuję niesmak, ale jako wierny czytelnik i miłośnik twórczości Pana Fraglesi jestem w stanie wiele wybaczyć, a w odpowiedzi na PS to czyż nasz Roman G. to nie urodzony Frankenstan? Wystarczy dodać ślady „szycia” na czole i gotowe, nawiasem mówiąc (pisząc) przypomina mi się jeden z programów Panów Mana i Materny w którym był „przepis na…”, pamiętacie?

  Odpowiedz
 7. Pingback: Top Posts « WordPress.com

 8. lynks

  „Piłko Pansa”??? Nie ma szans, przecież on sam mówił o sobie że jest „Piłką do rżnięcia” cokolwiek to miałoby oznaczać :D

  Odpowiedz
 9. Flogiston

  Może wykorzystaj ten obrazek:

  (niestety z jakichś powodów nie można przesłać zdjęcia, na którym Roman G. stoi obok wytworu dr Frankensteina) – musiałem wyciąć ten link i powtórnie wysłać, bo inaczej nie przechodzi komentarz.

  A poza tym stwórz wielką trójcę:
  – świnia z mordą Warchoła;
  – koń z łbem Romana G.;
  – kaczor z łbem Xero-Kurdupla

  Odpowiedz
 10. dysputnik

  Zapomniałeś wspomnieć o niewątpliwym talencie aktorskim.

  Ps. Proszę o kontakt mailowy (pilna sprawa) bo najwyraźniej ślepy jestem i w żaden sposób nie mogę znaleźć Twojego adresu.

  Odpowiedz
 11. Bolek

  Życie przerosło kabaret…Do galerii kwalifikuje się bez żadnych zmian zdjęcie Danuty H.(czy też Ch.)- z lubością eksponującej siniaki zdobyte podczas uroczystości dla uczczenia rocznicy urodzin Leppera.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.