Pukanie od dołu

“Sięgnąłem dna i usłyszałem pukanie od dołu”. Słowa Stanisława Jerzego Leca oddają najlepiej degrengoladę, która obecnie dzieje się na naszej scenie politycznej.

Warchoły z chamami przekrzykują się nawzajem odmieniając słowo “Polska” przez wszelkie możliwe przypadki. Czasem żałuje, że armia, nie zrobi z tym porządku. Choć…. ;-)

Milczę od paru dni bo prawdę powiedziawszy, nie umiem już tego komentować. Podobnie jak większość z nas, przyjąłem niebezpieczną dla zdrowia… psychicznego, dawkę. Pora na zasłużony urlop, co też uczynię jutro. Wrócę za dwa tygodnie, pełen (oby!) sił bojowych.

Biorę ze sobą radiostację przenośną (choć tam gdzie jadę zasięg jest strasznie kiepski) ale raczej będę tylko nasłuchiwał. Do usłyszenia zatem :-)

24 myśli nt. „Pukanie od dołu

 1. qba

  Udanego urlopu z dala od chamów i warchołów.
  Oby po Twoim powrocie nastał pozytywniejszy klimat do komentowania. Choć z drugiej strony już tyle razy to polityczne bagno miało się skończyć…
  Ale nic to. Słonecznych, radosnych, relaksujących wakacji:)
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Cpols

  Tylko pozazdroscic jesli wolno Ci pojechac na urlop bez komputera. Zycze Ci nieograniczonego dostepu do zimnego piwa.

  Odpowiedz
 3. kornett

  Zamknij radiostację, olej krzykliwych chamów i warchołów — popatrz na przyrodę, zachwycaj sie słońcem i radosnymi ludźmi… Odpoczywaj!

  A potem wróć … do POLSKI, która będzie na pewno POLSKĄ!

  Odpowiedz
 4. John Cooper

  Ja też mam tego dość,
  kiedyś ostro broniłem PiSu i koalcji na blogach Broch i Azraela, ale od jakiegoś czasu poszedłem po po rozum do głowy…

  takiego cyrku jak teraz to ja jeszcze nie widziałem…

  aż mi wstyd, że jestem Polakiem…

  Odpowiedz
 5. Luciano

  Moze troche nie na temat. We wczorajszym dzienniku podano jaki jest stan korupcji w Iraku.
  Jest ona wszedzie, policja, armia, przemysl naftowy itp. Iranskie CBA nie moze doliczyc sie np.$11 miljardow, ktore wyparowaly z agencji rzadowych. A moze Polska wysle swoje CBA do Iraku-
  przecierz tam pomagamy- aby wreszcie zaprowadzilo porzadek. Tam w gre wchodza $ miljardy a nie pare butelek koniaku czy tez 2 zegarki. Nie wiem tylko czy agenci CBA beda tacy odwazni w obliczu skorumpowanych iranskich urzednikow ktorzy posiadaja nie pistolety na srut ale prawdziwe
  „kalasze”.

  Odpowiedz
 6. Flogiston

  >> John Cooper

  Cieszę się niezmiernie, ale ja też, analogicznie jak Ty, niestety zmieniłem poglądy. Kiedyś zawzięcie broniłem Platformy (prawdopodobnie z racji swoich antykomuszych poglądów a także ich raczej rozsądnych poglądów gospodarczych). Ale PO, w moich oczach, kilkakrotnie skompromitowała się, głosując w Sejmie identycznie jak partia żartobliwie zwana „prawo i sprawiedliwość”. Zacząłem od tej pory Platformę nazywać PIS-bis. Nie życzę sobie koalicji PO-PIS! Bo PIS jest straszliwie szkodliwą dla Polski sektą. Żeby zapobiec takiej koalicji będę zmuszony zagłosować na LID (SLD i spółka). Nie chciałbym oszołomstwa sekty zwanej żartobliwie „prawo i sprawiedliwość” oglądać jeszcze raz przy władzy!!!

  Odpowiedz
 7. ......

  Fajnego wyjazdu życzę. Ja się cieszę że mam robotę i nie ma tam internetu więc odcięty jestem i trochę normalnieję ;)

  Odpowiedz
 8. andrzej

  masz dobrze że możesz wyjechać. pogody życzę, wypocznij i po powrocie racz nas dalej Twoją pisaniną
  pozdrowienia :)

  Odpowiedz
 9. skubi

  > Biorę ze sobą radiostację przenośną (choć tam gdzie jadę
  > zasięg jest strasznie kiepski) ale raczej będę tylko
  > nasłuchiwał. Do usłyszenia zatem

  Fraglesi, jesteś hamem? Ja tak, ale tylko teoretycznie, bo mam licencję i kiepski zepsuty radiotelefon (naprawię jak będzie czas, czyli nie wiadomo, kiedy).

  Odpowiedz
 10. Jacko

  Masz rację chłopie, jedź i wypocznij sobie. Ja w niedzielę wróciłem z tygodniowego urlopu i powiem Ci szczerze, że tego mi było trzeba. Z dala od kaczorów i tego wszystkiego, życie jest piękniejsze.

  Odpowiedz
 11. Punisher

  Ojej to Wy nie wiecie, że czytanie Michniczka jest niebezpieczne dla zdrowia? Polecam samodzielne myślenie ;)

  Odpowiedz
 12. Flogiston

  Punisher, Blizna, MArcin, Palestrina – to są znane trolle, ale zastanawiam się, że czy to czasem nie jest ta sama osoba, występująca pod różnymi ksywkami?

  Od czasu, gdy Wielki Brat (Wielki Strateg czyli bardziej rozgarnięty brat Memloka) wprowadził do życia politycznego w Polsce Terię Względności (zajrzyj do Muzeum IVrp: http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna), to bycie ZOMO-wcem lub komuszkiem jest powodem do dumy. Oczywiscie na zasadzie, że Białe jest czarne, a Czarne jest białe!!

  Odpowiedz
 13. Kub

  Leci w dół poziom debaty politycznej w Polsce, czy raczej błoto, którym się obrzucają zaczyna zawierać w swoim składzie coraz więcej elementów cuchnących. Można się pocieszać, że – naprawdę – ZAWSZE może być gorzej. I pewno będzie!

  Hm, zaraz, napisałem „pocieszać”?…

  Odpowiedz
 14. homopoliticus

  gówno zawsze będzie gównem, ludzie wybrali gówno tylko, że ono była zapakowane w piękne pudełko i zamrożone było, śmierdziało od zawsze, a teraz zaczyna już porządnie śmierdzieć…i staje się nieznośne ;)

  ps. odpoczywaj :D

  Odpowiedz
 15. Arakiel

  Podobnie ja dziś… nie byłem już w stanie nic napisać na temat tego co się dzieje na naszej scenie. Wracaja powoli chlopaki z wakacji i musza sie pokazac… Z drugiej jednak strony Wałęsa mówi dobrze – nawet ciągnikiem się ich nie da odciągnąć.

  Odpowiedz
 16. Zez

  Dla Hitlera głównym ZŁEM tego świata są ŻYDZI, zaś dla LEWAKÓW ludzie WIERZĄCY.

  A najciekawsze w tym wszystkim jest to… że Hitler, podobnie jak prorocy LEWACCY, głosił… że jego głównym celem jest WALKA z największym ZŁEM tego świata, oraz walka o POKÓJ na świecie!

  Jedyna RÓŻNICA miedzy WAMI jest taka, że Hitler WIDZIAŁ główne ZŁO w ŻYDACH, zaś wy, LEWACY, w ludziach WIERZĄCYCH.

  (Bo niewyobrażalne ZŁO skryte za pieknymi i chwytajacymi za serca HASEŁKAMI (szatańska metoda kupowania „cukiereczkami” serc i dusz ludzi naiwnych, głupiutkich, wrażliwych)… zostało zrodzone właśnie z tych CHORYCH i utopijnych ideii.)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.