Dbamy o Polskę. Dbamy o Polaków

Przed dwoma laty mój mąż był bez pracy.
Nie było nas stać na wysłanie Halinki na wakacje.

Teraz nie tylko więcej zarabiam (wstąpiłam do PiS) ale i Stanisław wreszcie ma pracę. Dostał ją w Irlandii. Tęsknie i bardzo czekam na każdy list od niego. Nieważne, że czasem cenzor dopisuje różne świństwa na marginesie.

Halinka w tym roku po raz pierwszy jedzie na kolonie. Razem z dziećmi innych towarzyszy partyjnych. Będą zbierać stonkę, którą zrzucają ci wredni Niemcy. Nauczą się też tropić wrogów. Kupiłam jej pierwszy dyktafon.

Czuje że wiedzie się nam sie coraz lepiej. Mam przydział papieru toaletowego a i czasem proszki w zakładzie nam dadzą. Raz w miesiącu dostaje kilo kiełbasy i czekoladę krajowej produkcji.

Widzę że wreszcie rządzą ludzie którzy dbają o nasze sprawy i rozwiązują nasze problemy. Wierzę im coraz bardziej bo starają się zmienić Polskę na lepsze.

22 myśli nt. „Dbamy o Polskę. Dbamy o Polaków

 1. Obeliks

  „O matko, o matko jakze moglas jemu sprzedac sie tak latwo? Wszak on meza Twego zabil, zgladzi mnie splugawi tron… POki czas naprawic bledy matko nie rob tego, stoj! Cenzor z dziewiatego rzedu: nie, w tej formie to nie moze wcale pojsc…”

  Odpowiedz
 2. soltys

  „Będą zbierać stonkę, którą zrzucają ci wredni Niemcy. Nauczą się też tropić wrogów. Kupiłam jej pierwszy dyktafon.” – najlepszy fragment

  Odpowiedz
 3. archeo

  Ja bym jeszcze dodał

  wcześniej partyza… tfu bandyci z PO co tydzień wybijali mi szybę w sklepowej witrynie. Od kilku miesięcy w promieniu 50 km nie ma żadnego szklarza bo wszyscy garują w Irlandii. Szyby nie ma komu wstawić, dzięki rządowi problem sam się rozwiązał ;)

  Odpowiedz
 4. J.S.

  A gdzie przydział środków higienicznych ? Nakład Springerów i Naszego Dziennika nie wystarcza dla całego NARODU POLSKIEGO.

  Odpowiedz
 5. szara sieć

  Baaaaaaaaaaaa a co będzie jak ponownie , wyksztłciuchy nie zagłosują (bo im sie nie będzie chciało ruszyć tyłka), i znowu mohery wybiorą nam rząd ?? Zróbmy coś żeby jakoś zmotywować ludzi do głosowania .. bo jak to się nie powiedzie to „dupa zbita”. Wyobrażacie sobie co będzie wyprawiał Jarosław jeśli wygra ponownie ??!! Będzie się czuł tak namaszczony przez Boga, że … nie chcę nawet o tym wspominać !!! bo ciarki mi po plecach śmigają. JAK ZMOTYWOWAĆ LUDZI DO UDZIAŁU W WYBORACH ?? Oto jest pytanie!

  Odpowiedz
 6. lutek

  Naprawdę dobry kawałek – niby taki spokojny i zwyczajny dzień polskiej kobiety kochającej PiS … Tekst o Halince niesamowity. Tak sobie myślę, że gdyby tak się wszystko (nie daj Boże !) w takim właśnie kierunku potoczyło, to takich kobiet o takich poglądach (facetów zersztą też) byłoby jednak w Naszym Pięknym Kraju całkiem sporo – i to jest najgorsze …
  Pozdrawiam i życzę nieustającej chęci i wytrwałości w takim właśnie opisywaniu tego, co się u nas teraz dzieje.

  Odpowiedz
 7. Marek

  @szara siec
  to bardzo proste – po pierwsze pojde w tym roku na wybory, gdziekolwiek bym nie byl, po drugie postaram sie namowic do udzialu w wyborach jak najwiecej osob

  Odpowiedz
 8. Ania_40

  Tekst super gdy po raz pierwszy widziałam tą reklamę prtzez chwilę miałam nadzieję że to żart ale nie :( a teraz za każdym razem mam takie uczucia właśnie tylko ty ubrałeś je w słowa,pozdrawiam
  ps zostanę wierną czytaczką twego bloga:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.