Braterskie spotkanie

fraglesi20071001

Sekretarz generalny Komunistycznej Partii Polski (KPP), Towarzysz Aleksander Kwaśniewski spotkał się z swoim serdecznym druhem i przyjacielem, Wielkim Wodzem, przywódcą Narodowo Socjalistycznej Polskiej Partii Robotniczej “Prawo i Sprawiedliwość” (NSPPR PiS), Towarzyszem Jarosławem Kaczyńskim.

Na powitanie towarzysze wymienili mocne uściski dłoni i ciepło uścisnęli się. Następnie Towarzysz Aleksander Kwaśniewski zaprosił przybyłych gości na uroczystą kolację. Po posiłku obaj przywódcy wzięli udział w krótkim występie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Po występie, Kierownik Zespołu i artyści, wyrażając uczucie bezgranicznego szacunku Zespołu dla Wielkiego Wodza, towarzysza Jarosława Kaczyńskiego, wręczyli mu wazon na znak życzeń dobrego zdrowia i długich lat życia.

Następnie Towarzysze Jarosław Kaczyński oraz Aleksander Kwaśniewski przystąpili do rozmów nad zjednoczeniem obu partii.

Naród Polski absolutnie ufa NSPPR PiS jako swojemu politycznemu przywódcy i “partii-matce” całkowicie zawierza jej swój los i z oddaniem popiera jej przywództwo. Niepodzielne jedność partii i narodu – oto prawdziwa twarz IV Rzeczypospolitej. Chwała NSPPR PiS, prowadzącej dzieło samodzielności, dzieło socjalizmu mas ludowych do zwycięstwa.

W każdym okresie i na każdym etapie rozwoju rewolucji NSPPR PiS rozwijała najwłaściwszą linię i politykę, organizowała i mobilizowała szerokie warstwy społeczeństwa aby wypełnić skomplikowane i trudne zadania społeczne i ekonomiczne.

Zakończyła dwa etapy rewolucji społecznej (antyimperialistyczna, antyliberalna rewolucja demokratyczna, rewolucja socjalistyczna), w czasie trzyletniej wojny z Niemcami (2008-2011 r.) rozbiła “mit o potędze” Niemiec i rozsławiła na cały świat bohaterskiego ducha Polski.

Pomyślnie zrealizowała kilka etapów socjalistycznego budowania, a na ziemi Polskiej, gdzie wcześniej panowały bieda i niedostatek, przyjęty został polski oryginalny ustrój socjalistyczny i zbudowano niezależne w polityce, samodzielne ekonomicznie i zdolne do samoobrony mocarstwo socjalistyczne.

Dzięki mądremu przywództwu NSPPR PiS, w latach 2010-20. Polska IV Rzeczpospolita Ludowo-Demokratyczna pokonała poważny kryzys wywołany wściekłą, militarno-polityczną presją, sankcjami gospodarczymi imperialistycznych koalicyjnych sił pod wodzą Stanów Zjednoczonych Europy, oraz katastrofalnymi klęskami żywiołowymi; wzniosła hasło budowania potężnego rozkwitającego mocarstwa, a wystrzeliwując sztucznego satelitę ziemi i ogłoszeniem, że posiada broń jądrową rozsławiła na cały świat swoją potęgę państwową.

Niech żyje Towarzysz Jarosław Kaczyński wyzwoliciel!
Niech żyje rewolucja proletariacka!
Niech żyje socjalizm!

185 myśli nt. „Braterskie spotkanie

 1. Flogiston

  Za każdym razem, gdy tu będzie wypowiadać się Jolanta Moon5 Szczypińska, ja sobie poczekam, odpocznę, poczytam gdzieś indziej, może coś mądrego powie lub napisze równie mądra Nelly Arnold Rokita? Z pożytkiem dla mojego zdrowia, również psychicznego.

  Odpowiedz
 2. Moon5

  @Flogiston
  Nie jestem Szczypińską. Najprostszą metodą jest tu oszczerstwo i kpina, ale to nie tak…, oj nie tak..

  @Jabadaba
  Ja nie widzę tego, co tu Fragles ludziom wmówił, Ty w to wierzysz… im nie chodzi o żadną dyktaturę. Wczoraj Jarosław powiedział, że nawet odrobinę nie złamali prawa przez te dwa lata. Żegnaj „Jabadaba”.
  P.S. Nie włożę czerwonej bluzki. Do twarzy mi w zielonym.

  @kornett
  Ale nie na samym końcu rozmowy, a tak to zrozumiałam. Wyszłam na chwilkę, pewnie nie usłyszałam. Zresztą sprawdzę.

  http://kratery.blox.pl/2007/10/Panstwo-totalitarne.html

  Odpowiedz
 3. ciocia_a

  Ludzie, czy my się musimy dawać wciągać w pseudodyskusje? Przecież to się zrobił MOONolog a nie forum! Nie chce mi się liczyć, jaki procent wpisów zawłaszczyła Moon i zapędziła nas tą prostą metodą w chaszcze poza forum dyskusji, może ktoś policzył. Ja mam dość moonologów!!!!

  Odpowiedz
 4. Moon5

  „Moonolog” nikogo nie zapędza… Przegracie z powodu waszej agresji. I to bardzo. Myślałam, że Polacy umieją rozmawiać. Głównie „puszenie się” tu było. Czasem rozmowy.

  Odpowiedz
 5. kornett

  Chlip, chlip… przegramy – bracia i siostry!
  Nie umiemy rozmawiać po Polsku bo nie zgadzamy się z jedyną prawdziwą linią Wodza Naczelnego.

  Już przegraliśmy! Nie ma szans.
  Puszycie się zamiast głowę w pokorze pokłonić przed geniuszem Wielkiego Wodza, przywódcy Narodowo Socjalistycznej Polskiej Partii Robotniczej “Prawo i Sprawiedliwość” (NSPPR PiS)

  Odpowiedz
 6. jabadaba

  @Moon
  Napisałaś, „żegnaj Jabadaba” więc myślałem że po raz setny opuszczasz nas na zawsze. Jednak ciągnie wilka do lasu, a Ciebie do inteligentnych ludzi jakich tu można spotkać.
  Ale żeby dobrze pojąć o czym piszemy musisz czytać wolniej i ze zrozuminiem, a nie od razu odpisywać jak Ci serce nakazuje z uwielbienia dla świętego Jarosława.
  ps. ja nic nie pisałem o czerwonej bluzce, tylko o białej.
  bez agresji pozdrawiam, wygramy bo wojna totalna z lekceważeniem wszystkich inaczej myślących, o władzę tylko dla siebie, musi skończyć się klęską.

  Odpowiedz
 7. Moon5

  @jabadaba
  Może nie ciągnie mnie do inteligentnych ludzi, bo mam wielu inteligentnych na forum. Po prostu do niektórych, nielicznych się przyzwyczaiłam czy może polubiłam. Jestem sentymentalna, jak to kobieta, i tak od razu nie potrafię się odzwyczaić, ale muszę stąd odejść, choć z bólem serca. Administrator jest dość wredny w stosunku do mnie. Nie zniosę chyba dłużej tego. Żegnaj :(

  Odpowiedz
 8. kornett

  Fraglesi, Ty wredny administratorze! :D
  Widzisz do czego doprowadziłeś …

  This is the end
  Beautiful friend
  This is the end
  My only friend, the end

  Of our elaborate plans, the end
  Of everything that stands, the end
  No safety or surprise, the end
  I’ll never look into your eyes…again

  Hłe, hłe, hłe….

  Odpowiedz
 9. Black Ops

  Moon, miałaś się nie odzywać.

  Jesteś równie słowna, co Jarek.

  (Nie, nie wyganiam Cię, ot wskazuję Twoją niekonsekwencję – albo raczej – typowo kobietkową postawę dramatyzującą…)

  Szczerze się przyznam, olałem debatę i od kilku godzin siedzę sobie nad wygodną flashową galerią/przeglądarką do zdjęć. Wygląda fatalnie. Ale noc jeszcze młoda.

  Wczoraj dostałem propozycję zamieszkania z Lubą – fakt zdawałoby się ważny jedynie lokalnie (dla mnie) – ale jakoś tak zwrócił moją uwagę na tzw. rzeczywistość i real life.

  Są chwile, gdy w tym przedwyborczym kotle zapominam o prostych, zwykłych, ważnych rzeczach.

  (no i ozcywiście babcię odwiedziłem :))

  Odpowiedz
 10. Black Ops

  Nie, nie zabrałem, kłamczuszko i manipulatorko. Babcia głosuje zgodnie ze swoim sumieniem – i rozsądkiem.

  Lubię tę kobietę.

  A Tobie, Moon, ktoś zabrał?

  Odpowiedz
 11. Black Ops

  „Jestem sentymentalna, jak to kobieta, i tak od razu nie potrafię się odzwyczaić, ale muszę stąd odejść, choć z bólem serca.”

  Albo to kłamstwo (bo nie odchodzisz – trwasz wbrew sobie?), albo manipulacja (biedna, molestowana Moon).

  Ciekawe też, że Tobie można żartować z „zabierz babci dowód”, a przeciwnikom PiSu nie (bo to dyskryminacja starszych i przestępstwo).

  Ale – jako rzekłem – na dziś sprawy ważniejsze.

  Odpowiedz
 12. Moon5

  @Black Ops
  W końcu pójdę stąd w cholerę. I to chyba wkrótce. Dłużej nie mogę sobie pozwolić na bycie traktowaną jak bydło. Są pewne granice.
  Słyszałam o akcji zabierania dowodów, więc zażartowałam, nie chciałam Cię urazić :(

  Odpowiedz
 13. Black Ops

  Jakoś „nie pozwalasz sobie na takie traktowanie” od dłuższego czasu…

  Jakoś pomijasz niewygodne pytania…

  Jakoś przemycasz spiskową teorię dziejów godną „Mędrców Syjonu”…

  Jakoś nie znoszę „kobietek”, które prowokują riposty tylko po to, żeby się obrazić, i zamiatając spódnicą odsuwają się… o całe pół metra.

  Moon, lubisz masochistyczne gierki?

  Odpowiedz
 14. Hexe

  Moon5, mam do ciebie jedno pytanie. Skoro tak bardzo czepiasz sie Michnika i jego dzialalnosci po 1989, skoro nie mozesz zniesc Tuska (i jego wermahtowego dziadka), to odpowiedz mi prosze: jak to sie stalo, ze byly AK-owiec (zamiast stracic zdrowie/zycie w wiezieniu zaraz po wojnie) dostal ekskluzywne wielkie mieszkanie, swietna prace, jego dzieci zostaly wybrane do filmu, umozliwiono im pozniej rowniez studia (co czesto bylo absolutnie niedostepne dla innych dzieci akowcow) – czyzby komunistyczne wladze stwierdzily, ze wszyscy akowcy to wrogowie panstwa, poza tym jednym Kaczynskim?
  Wytlumacz mi, prosze, dlaczego akurat on okazal sie byc „rowniejszy” niz inni.

  Odpowiedz
 15. Moon5

  @Black Ops
  Jeśli od dłuższego czasu pozwalam sobie na bycie traktowana jak bydło, to głównie dla idei prawdy, bo wierzę w to co mówię (z reguły). Poza tym, również dlatego, aby zobaczyć, jak daleko w znęcaniu się nad drugim człowiekiem są w stanie posunąć się inni… A w ogóle, to mam dość realistyczne podejście do życia, znam swoją wartość i różne „dokuczania” są dla mnie przykre tylko czasami, gdy chwilowo mam gorszy humor. Nie jestem egocentryczka, do pewnego stopnia mogę znieść obrażanie, nie jestem z porcelany – nie rozsypię się.
  Teoria spiskowa? Nie. Ale sensowny ogląd wszystkich przesłanek i jakieś wnioski z tego.
  Nie jestem masochistką. Zwyczajną kobietą, zwyczajnym człowiekiem.

  Odpowiedz
 16. Moon5

  @Hexe
  Po wojnie Stalin wykorzystał w Polsce głównie Żydów do wprowadzenia i umocnienia nowej władzy. Ojciec Kaczyńskiego miał żydowskie pochodzenie (jak jeden z moich pradziadków), więc prawdopodobnie dlatego miał takie przywileje. Takie były czasy. Podobnie jak ojciec Kwaśniewskiego i rodzina Michnika.

  Odpowiedz
 17. RMPL

  Kochani,

  jestem bliski oswiecenia pewnego zatwardzialego zwolennika PiS, ostatnio zaczal przegladac na oczy, dzieki cytatom z tego i wielu innych blogow pokazujacych brednie, hipokryzje ale przede wszystkim niekompetencje ludzi PiS.

  To jest wykonalne !!!

  Zycze wszystkim podobnych sukcesów w ich prywatnym otoczeniu. Nie poddawajacie sie !

  A jak sie nie uda to wiecie…21.10 schowajcie babci dowod osobisty ;-))))

  pozdrowienia

  Odpowiedz
 18. kmdr_rohan

  Kurczeblade! Administrator wredny wobec Moon!

  Oczyma wyobraźni widzę taką scenkę:

  Moon kończy kwestię, włącza komputer, przykrywa monitor ręcznie tkaną makatką w kaczuszki, posyła całusza zdjęciu Administratora i udaje się do łazienki nucąc cicho:
  „Katuj!
  Tratuj!
  Ja przebaczę wszystko ci jak bratu.
  Męcz mnie!
  Dręcz mnie
  Ręcznie!
  Smagaj, poniewieraj, steraj, truj!
  Ech, butem,
  Knutem,
  Znęcaj się nad ciałem mem zepsutem!
  Za cię,
  Dla cię
  W szmacie
  Ja
  pójdę na kraj świata,
  Kacie mój!”

  Odpowiedz
 19. RMPL

  Fraglesie dowcip okazuje sie strasznie niebezpieczny w IV RP. Zerknijcie na http://www.tvn24.pl/0,1523264,wiadomosc.html

  5 lat za to grozi w IV RP.

  Za komuny taki dowcip krazyl – „jak w jeden dzien uzyskac dobrobyt ? – wypowiedziec wojne USA i natychmiast sie poddac”.

  Jakoś nikt mi wtedy za niego nie groził wiezieniem a teraz w IV RP za dowcip grozi 5 lat.

  Za tamten pewnie z 10 lat bo to nawoływanie co najmniej do zbrojnej napaści i poddania sie obcemu mocarstwu.

  O to mi chodzi @moon5 kiedy pisze o duchocie IV RP. O tym dziwnym spojrzeniu na świat zza krat.

  A pamietacie te „kaczkowe” dowcipy Internauty za ktore zrobili temu boga ducha winnemu czlowiekowi kipisz w mieszkaniu i postawili zarzuty znieslawiania glowy państwa.

  To tragiczne ze zajmuja sie takimi bzdetami ale juz na ukradzione radio z samochodu stwierdzaja ze nie warto zglaszac bo i tak umorza…a statystyki przestepstw spadaja, spadaja.

  Za komuny wogole prawie przestepczosci nie bylo…

  Dopoki wiec moge to pisze – nie podoba mi sie taki kraj !

  Odpowiedz
 20. Flogiston

  No i zobaczcie, na spieprzaj Dziadu piękna dyskusja na temat tego, co się wczoraj wydarzyło w TV i co się wydarzy po 21.10.

  A tu, mimo wysiłków Fraglesa, co mamy?
  Moon ziewnęła …
  ooo, Moon kichnęła …
  OOO, Moon się skrzywiła …
  Olee, Moon się usmiechnęła …
  EEE, ktoś obraził Moon …
  Beee, czego się czepiacie Moon …
  ALLLe, ta Moon jest mondra …
  EEE tam, guupia …
  Ejże! Kolego nie obrażaj kobiety!!!
  ……
  ……
  Pierdu, pierdu …
  Picu, picu mój dziedzicu …

  Odpowiedz
 21. Pingback: Top Posts « WordPress.com

 22. uciekinier

  @Flogiston tez probowalam wczoraj zejsc na debate ale skonczylo sie wiadomo jak, zreszta co probuj ewtracic jakis watek to konczy sie albo GW albo na cierpieniach Moon5

  Odpowiedz
 23. Nonchallance

  Koledzy i koleżanki mam propozycję: może przestańmy odpisywać na dramatyczne posty Moon? Brak odzewu szybciej ją znudzi niż próby merytorycznej dyskusji z naszej strony, bo ona merytorycznie dyskutować nie potrafi. Jedyne co osiągamy to następne płacze i jęki jacy to my jesteśmy straszni i agresywni bo śmiemy czegoś od niej wymagać. Moon to typowa drama queen upajająca się swoim wyimaginowanym cierpieniem, jeśli przestaniemy reagować problem sam się rozwiąże.

  Odpowiedz
 24. Hexe

  Czyli potwierdzasz ze ojciec Kaczynskich wspolpracowal zowczesnym rezimem, podpisujac lojalke. Ciesze sie, ze zgadzasz sie ze mna, w kwestii tego, ze byl zdrajaca wlasnej ojczyzny.

  Odpowiedz
 25. Moon5

  @fraglesi
  Jeśli tego nie rozumiesz, to moje wyjaśnienia niczego nie zmienią, ani nie pomogą.

  Świstak, sreberka i obłuda… Więc daruj sobie.

  Odpowiedz
 26. Moon5

  Ale się tu na mnie dziś rzucili…
  Brak argumentów zawsze był tu pokrywany kpiną, drwiną, obcesowością, wywyższaniem się bez widocznej przyczyny, obgadywaniem dyskutantki, manipulacją, uproszczeniem, …
  I taka była istota „dyskusji” na tym blogu.

  Odpowiedz
 27. fraglesi

  @moon5
  Wybacz ale nie rozumiem więc proszę wytłumacz mi z łaski swojej czym objawia się moja (administratora) wredność w stosunku do ciebie

  Bardzo proszę !

  Odpowiedz
 28. Moon5

  @Fraglesi
  Widowisko ;) robisz? Dlaczego się tak dopytujesz?
  Przejrzyj wszystko, co do mnie napisałeś i w jakim kontekście, a będziesz wiedział… Zwłaszcza ostatnio.

  Odpowiedz
 29. fraglesi

  @moon5
  Oto co napisałem do ciebie w ostatnim czasem:

  Tak Kanadol
  Jako gospodarz muszę w końcu zareagować
  Proponuje założenie forum dyskusyjnego z wątkiem “Rozmowy przy księżycu czyli zmagania z moon5″
  —–
  Ja nie oceniam twoich wypowiedzi ani cię stąd nie wyrzucam, ale mam prośbę abyś dała się innym też trochę wypowiedzieć na moim blogu.
  ——
  Przecież to nie ja użyłem określenia bełkot ani nie oceniłem twojego nicka jako odstręczający.
  Ja tylko bardzo proszę o nie “zapętlanie” się dyskusji. Bo po takich nocnych polaków rozmowach pozostaje dobre kilkadziesiąt wypowiedzi, które trudno mi i innym śledzić

  Czy powyższe wypowiedzi można uznać za, cytuje: wredność ?

  Odpowiedz
 30. Moon5

  @Fragles
  Pozytywny stosunek to to na pewno nie jest, ale nie ma sensu tego roztrząsać. Ja już stąd znikam. Nie będziesz miał ze mną problemu, ani Twoi czytelnicy.
  Chcesz tylko się usprawiedliwić. Niech będzie, że nie jesteś wredny.

  Odpowiedz
 31. Black Ops

  Zasłużenie jak najbardziej, też wciąż odstawiasz sceny, strzelasz fochy i unikasz odpowiedzialności za słowa. I w kółko obiecujesz, odgrażasz się… i nic.

  Rozumiem, że możesz czuć się źle traktowana przeze mnie – ale jak widzę, że zarzucasz złe traktowanie Fraglesowi, to robi mi się słabo od tych Twoich ąę. Litości, dorośnij, kobieto.

  EOT

  Jadę z babcią wyrobić nowy dowód. Czas najwyższy…

  Odpowiedz
 32. Moon5

  Black Ops
  Mogę być bardziej dorosła od Ciebie… I nawet czuję, że tak jest :) Dyskusja w sieci musi mieć swój dramatyzm, ale to jeszcze nie prawdziwy obraz drugiego człowieka.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.