Zobaczyć minę Kaczora po wyborach – BEZCENNE !

Dostałem właśnie esemesa:

Założenie butów – 30 sekund

Spacer do lokalu wyborczego – 300 sekund

Oddanie głosu – 120 sekund

Zobaczyć minę Kaczora po wyborach – BEZCENNE !

Podaj dalej!

143 myśli nt. „Zobaczyć minę Kaczora po wyborach – BEZCENNE !

 1. hip

  @Witold:
  „to nie żaden SĄD – to pokazane zachowanie. I pokazane SZUBRAWSTWO, I lekcja dla reszty tych szubrawców.”
  coś jak łamanie kołem w średniowieczu w celu wydobycia zeznań, albo topienie czarownicy na potrzeby prewencji. oczywiście, to nie był żaden sąd, bo w sądzie jest ważny obrońca i prawo wyjaśnienia powodów, a w systemach totalitarnych tylko starczy oskarżyciel

  Odpowiedz
 2. kmdr_rohan

  Witusiu Drogi!
  Dal Ciebie mogę być z ZOMO.
  Po prostu naoglądałem się w zyciu takich małych führerków na miejską/powiatową/gminną skalę, którzy zawsze uważali, że „piekło to inni”. Ci ludzie zawsze mieli doskonałą receptę na zrobienie porządku, które polegało najpierw na zgnojeniu swoich osobistych wrogów, wykonaniu kilkunastu ruchów pozornych a potem obronie swojego stołka. Tacy ludzie, gdy mieli trochę władzy, zawsze mając pełne gęby frazesów – próbowali utrudnić życie podwładnym, czy po prostu innym, zwykłym ludziom, których los postawił „wodzom” na drodze. U Ciebie również widze takie objawy. Uogólnienia, zwracanie się per „towarzysze”, czy choćby tworzenie innym dyskutantom zarzutów z Twoich własnych, chorych wyobrażeń. Stąd moja konstatacja, że z taką mentalnością – nadawałbyś się na obozowego kapo. Dbałbyś o porządek, zwalczał nieprawomyślne zachowania i czcił wodza. Cóż by Ci jeszcze do szczęścia brakowało?
  Tyle na dzisiaj, do usłyszenia.

  Odpowiedz
 3. hip

  @WS
  nie wiedzieć – o czym?
  wolę, żeby sąd i prokuratura robiły swoją robotę
  wolę, żeby sejm tak uchwalał prawo, żeby korupcja była trudna nie dlatego, że ludzie się boją, tylko że jest jawność przetargów (Korwin Mikke na przykład proponuje licytacje)
  PiS się i za drogi i za korupcję i za wszystko zabiera od d. strony, kontrola a nie rozwiązanie problemu
  dajmy każdemu jego prokuratora pierwszego kontaktu, dzień i noc, żeby nie zgrzeszył
  tylko ile to kosztuje i kto za to chce płacić
  i czemu to takie podłe i nieludzkie
  czemu 100K Sawickiej jest tak napiętnowane a 3M na kancelarie bliźniaków – nie?

  Odpowiedz
 4. Witold Skaczkiewicz

  kmdr_rohan,

  Właściwie to powinienem napisać ci tak:

  POZA tym, pan nie wiesz o czym piszesz jesteś pan prostackim CHAMEM, przywołując „kapo”! „führerków”. Mój panie, chcesz pan przyrównać PiS do partii nazistowskich? Już innych argumentów BRAK? Posłuchaj BYDLAKU, moja matka spędziła 5 lat w K. L. Ravensbrick. I nie używaj określeń KAPO, bo nie wiesz co ono rzeczywiście znaczy.

  lecz wrodzona elegancja nie pozwala mi na to.

  Zatem, napisze tak:

  Pan wybaczy nie mam panu nic do powiedzenia.

  Odpowiedz
 5. hip

  @WS:
  „chcesz pan przyrównać PiS do partii nazistowskich”
  Nie żyłem w tamtych czasach, ale narodowy socjalizm to teoria, że państwo powinno kontrolować gospodarkę i obywateli dla dobra Narodu
  wypisz wymaluj PiS

  Odpowiedz
 6. Witold Skaczkiewicz

  hip ,

  a nie robią?
  Czy panie poseł to osoba fizyczna biorącą łapówę czy wirtualny wytwór braci Kaczyńskich?

  Jak ma sejm uchwalać prawo, gdy patriota Tusk zmuszał PiS do egzotyki Giertych Lepper?

  Przeczcież od Tuska zależało rozwiązanie sejmu. 2 lata sie bawił patrząc jak kaczory sie meczą.

  Popatrz na to dokładniej.

  „czemu 100K Sawickiej jest tak napiętnowane a 3M na kancelarie bliźniaków – nie?” nie rozumiesz różnicy???

  Miłego weekendu

  Odpowiedz
 7. hip

  “czemu 100K Sawickiej jest tak napiętnowane a 3M na kancelarie bliźniaków – nie?” nie rozumiesz różnicy???

  oczywiście, ze nie rozumiem.
  i 2K i sawicka powinni ponieść karę
  jeśli chodzi o działanie z prawem – to 2k trzymają się (czasami) litery prawa, wykorzystują służby (bo tego nie ma w konstytucji) a nie wojsko (bo jest w konstytcuji że siły zbrojne mają być neutralne)
  duch jest taki, żeby nie korzystać z władzy dla osobistych korzyści

  kiedy jedzie radiowóz i kierujący policjant gada przez komórkę, to wkurza dużo bardziej, niż kiedy robi to zwykły kierowca
  nie rozumiesz?

  Odpowiedz
 8. Witold Skaczkiewicz

  hip ,

  powiedz mi proszę, ile kosztowało utrzymanie tego o czym piszesz u poprzedników? Poprosze cię o podanie czy i o ile wrosło skoro piszesz o 2k masz na myśli Prezydenta i Premiera.

  Z góry uprzejmie dziękuje!

  Odpowiedz
 9. hip

  @WS
  najlepszy jest argument o odpowiedzialności PO za złe prawo i koalicję z SA i LPR.

  to jak gówniarz, który mówi, że winni są rodzice, bo gdyby mu dali na wino to by nie musiał wyrwać torebki idącej staruszki. więc nie odpowiada za swoje czyny, bo on chciał wino.

  Odpowiedz
 10. kmdr_rohan

  Witusiu, to, że Twoja matka spędziła (podobno) pięć lat w Ravensbrück – nie czyni z Ciebie kogoś lepszego, czy gorszego ode mnie. Nie stajesz się przez to równiez nieomylny. Nie znasz mnie, ani mojej rodziny. Licytować się nie będziemy, bo losy naszych rodziców nie są ani naszą winą, ani zasługą. Biorąc pod uwagę stosowany przez Paranoję i Socjalizm etatyzm w gospodarce, niechęć do prywatnej własności, tworzenie służb bezpieczeństwa podległych jednej partii, głoszenie wyższości narodu polskiego nad innymi, antysemityzm i wybitnie wodzowski charakter partii – porownanie z faszyzmem jest w pełni uprawnione. Ty ze swoją naiwną wiarą w siłę sprawczą Duce w dwóch osobach – wPiSujesz się doskonale w rolę co najmniej poputczika – jesli nie czynnego funkcjonariusza reżimu.
  A za „chama” i „bydlaka” – dziękuje. Sporo się dzięki temu dowiedziałem o Tobie. Ale, tak między nami – krzyczeć nie musisz. Życzę Ci Witusiu – spokojnej nocy. Niech Ci się przyśnią aniołki z twarzą Zbysia Zi0br0.

  Odpowiedz
 11. Nonchallance

  Moon zwyczajnie czekam na moment kiedy dostrzeżesz pewne prawidłowości. Wyżej napisałaś, że nie umieliśmy rozmawiać z Witoldem, kompletnie pomijając że on za nami rozmawiać też nie potrafi. My próbowaliśmy, on natomiast dość szybko pozbywa się dyskutantów pisząc „nie będę już z tobą rozmawiał”. No skoro nie chce, to nikt go nie będzie zmuszał. Ciebie tez nikt nie zmuszał a przyszłaś i zostałaś. Więc po raz 1000 piszę żebyś przestała się nad sobą użalać bo to już przestało być zabawne a stało się, jak sama słusznie piszesz, żałosne.

  Odpowiedz
 12. Witold Skaczkiewicz

  Moon ,

  w rzeczy samej, jak zapewne zauważyłaś, wielu szanownym piszącym nie chodzi tu o ROZMAWIANIE, lecz o ZMUSZENIE CZYTAJĄCEGO do przyznania, ze piszący ma JEDYNA I NAJSŁUSZNIEJSZĄ opinię na dyskutowany temat.

  OBRAŻAJĄ się, gdy wysiłek intelektualny przekracza ich możliwości. I maja pretensje do kota, że tupie.

  I nie daj ci Panie BOZIU niedoczekać :
  „czekam na moment kiedy dostrzeżesz pewne prawidłowości” ;)

  Cóż, to POLSKA właśnie, to jest CUDNY koloryt, mimo, iż czasami wydaje sie to cudaczne.

  Serdecznie pozdrawiam

  Odpowiedz
 13. Witold Skaczkiewicz

  Nonchallance,

  „Witoldem, kompletnie pomijając że on za nami rozmawiać też nie potrafi. My próbowaliśmy, on natomiast dość szybko pozbywa się dyskutantów pisząc “nie będę już z tobą rozmawiał”.”

  Kochanie, bardzo lubie rozmawiać O CZYMŚ!, słaby sens widzę w rozmowie dla SAMEJ ROZMOWY. Po prostu nie bardzo mi starcza czasu na wyjaśnianie podstaw LICEALNYCH, czy do pseudo akademickiego wymieniania pseudo mądrości.

  Miłej zabawy

  Odpowiedz
 14. kmdr_rohan

  Witusiu. Czy ktoś Ci już tłumaczył, że używanie kapitalików w dyskusjach internetowych jest synonimem krzyku?

  Odpowiedz
 15. Nonchallance

  @kmdr_rohan

  Może i mu tłumaczył, ale to był daremny trud co widać po całej naszej dyskusji z nim.

  Odpowiedz
 16. Witold Skaczkiewicz

  @kmdr_rohan,

  sądzisz ze TY wiesz LEPIEJ? Gdzie ja MAM KRZYCZEĆ?

  A toś mnie ROZBAWIŁ!

  PATRZCIE PAŃSTWO, jaki POLICJANT :lol:

  ps.
  jeszcze możesz mi dodać, ze mam żylaki, 190 cm wzrostu, długie włosy, niebieskie oczy, etc. same występki przeciw naturze…

  Odpowiedz
 17. Witold Skaczkiewicz

  Nonchallance,
  ale cię boli…

  Zmów sobie może zdrowaśki? :D

  Serdecznie całuje w czoło i do poniedziałku, /jak dożyje/.

  ps.
  sla ciebie i dla kmdr_rohan, otworze specjalny blog, będziecie tam mi DOKŁADALI! OK?

  Caus.

  Odpowiedz
 18. kmdr_rohan

  @Wituś! Ponieważ zdradzasz objawy nieprzystosowania społecznego i nie tylko – kończę jakąkolwiek wymianę zdań z Tobą na tym Forum. Słodkiego, miłego życia!

  Odpowiedz
 19. Nonchallance

  Nie, dzięki Witold za te względy ale aż tak zabawny to Ty nie jesteś. Gdybym chciała dłużej bawić się z Tobą w te podwórkowe gierki już dawno byłabym na Twoim blogu. Przykro mi ale „rozrywka” w Twoim wydaniu jest dobra tylko w małych dawkach.

  Odpowiedz
 20. Witold Skaczkiewicz

  Ufff..

  D z i ę k i!

  /cholera nie wiem czy jak tak rozstrzeliwuje to czy jestem „nieprzystosowany społecznie” czy nie jestem? w rzeczy samej mi to dynda!/

  Swoją droga to wielce ciekawa rozmowa sie odbyła, jak sie temu dobrze przyjrzeć, to chyba takie WZORCOWE dla Polaków. Serdecznie dziękuje, szanownym respondentom, zobaczyłem co chciałem. Zapewne te rozmowy wykorzystam, do próby nakreślenia obrazu POLSKIEGO INTELEKTUALISTY, w „sporze wyborczym”.
  Na przykład, wielce ciekawe jest nazywanie mnie „wituś” lub takie oto zwroty „aż tak zabawny to Ty nie jesteś”…
  A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że w zasadzie nikt już nie wie, o czym my tu rozmawiamy…

  ALE ROZMAWIAMY! :)

  Zdaje się ze zakazy wypływające z CISZY WYBORCZEJ, nie pozwalają na ujawnienie TEMATU. Fascynujące będzie prześledzić jak to TEMAT schodzi w niebyt, a PRYM wieść zaczynają paskudne diabełki, jak to w POLSCE przepięknym kraju pełnym ANIOŁÓW i DIABŁÓW, przykrywających K O N K R E T Y.

  Przepraszam, niektórych moich rozmówców, ze nieco sie nimi zabawiłem, wiem ze to nieetyczne, niezgodne z netykietą, etc, etc.., ale nie mogłem sobie odmówić – chciałem zobaczyć na prywatny użytek, taki „Polaków Przedwyborczy Portret Własny”.

  Tym którzy maja mi to za złe, namawiam do zastosowania kodeksu Boziewicza. http://monika.univ.gda.pl/~literat/honor/ całą resztę miłych państwa serdecznie i z szacunkiem pozdrawiam.

  Odpowiedz
 21. ekopozytywizm

  @WS
  rzeczywiście, muszę przyznać, że zaprzeczanie samemu sobie w Twoim wydaniu nie jest aż tak zabawne. i przyganianie innym za to, co robisz samemu… a twój (celowo małą) brak wychowania, ewentualny brak znajomości reguł gry, to co innego niż dyndalizm, bo pierwsze może świadczyć o prostocie, a to ostatnie o buractwie. wykorzystaj to w swoim portrecie Polaka, dobrze?

  Odpowiedz
 22. btd

  Tak mniej wiecej w stylu Witolda – co ty chlejesz i dlaczego to jest metyl? Bo takie jazdy to chyba tylko po srodkach scislego zarachowania?
  Jesli nie zrozumiales – uderzam do twojego 'pytania’ czy jestem faszysta gotowym zabijac? A ty jestes katolskim betonem, zaprogramowanym na jedna sciezke?
  Zajebiscie latwo, tylko na podstawie tego ze napisalem ze mnie nie ruszaja religijne bzdury zakazujace nienawisci, stwierdziles (bo do tego sprowadza sie to 'pytanie’) ze jestem nazista. Moze oceniasz innych wg siebie?

  Odpowiedz
 23. Witold Skaczkiewicz

  bravo chłopaki…

  minie cisza, a obiecuje, że nieco sie Wami /celowo z dużej/ zajmę.

  Ojej, żebym tylko czas znalazł, ale sądzę ze to co sie tu wydarzyło, owa bez plemnikowa elegancja-francja, ta wrażliwość na zwyczajne ludzkie zapachy, ta słodkopierdzaca nijakość i w podejsciu do problemu i w jego ważeniu.

  Ojej, jak ja się brzydzę durnota, sobstwem, lichym rozumem…

  Wasi liberalni przywódcy wytłumaczyli Wam, /celowo z dużej litery/ ze żołądki mamy rożne, dlaczego sądzicie ze mamy ROZUMY takie same?

  Boli co?

  ps.
  A ty jestes katolskim betonem, zaprogramowanym na jedna sciezke?” no i popłakałem się ze śmiechu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.