Pożegnanie z bronią

Korzystając z okazji, iż Fraglesi ma dzisiaj mnóstwo hackerskiej pracy, pragnę skreślić do was parę pożegnalnych słów. Spokojnie, spokojnie, odchodzę ja, jego osobisty oficer prowadzący, on zostaje.

Dzisiaj mijają dwa lata, odkąd zwerbowany przeze mnie Fraglesi, podjął walkę z IV RP. Na początku nie zdawał sobie sprawy, że jest sterowany. Musicie wiedzieć, iż nie potrzeba wcale intensywnego prania mózgu. Wystarczy odpowiednie dozowanie informacji, ukrywanie treści, zmiany akcentów, podszepty, czasem motywacja finansowa. Muszę jednak podkreślić, że to ostatnie nie miało miejsca w jego przypadku. Był wojownikiem idei.

Twórcy IV RP szybko spostrzegli, iż są przedmiotem ciągłych i wściekłych ataków. Próbowali się bronić. Wobec zakrojonej na szeroką skalę akcji, byli jednak bez szans wobec naszej wiedzy, doświadczenia i znacznej przewagi technologicznej. Polegli.

Po wyborach odbyłem, choć zwykle tego nie czynimy, męską rozmowę z Fraglesim. Odsłoniłem mu kulisy operacji “Fraglesi”. Był załamany, chciał zarzucić pisanie bloga. Podniósł się szybko i postanowił pisać dalej. Już bez mojego nadzoru.

Obiecał solennie, iż nie będzie szkalować nowej władzy, ale jak go znam, to po pierwszym jej potknięciu rzuci się jej do gardła. Jest to bowiem urodzony anarchista i liberał. Nie wiem o czym będzie pisać. Na pewno mniej o polityce. Wiem, że szykuje nowy cykl “Z pamiętnika leszcza”.

Mam nadzieję, że pozostaniecie jego czytelnikami. Kończę słowami gubernatora Kalifornii: I’ll be back

65 myśli nt. „Pożegnanie z bronią

 1. kmdr_rohan

  No – chyba przedwcześnie się cieszyłem. W TVN24 tak z pół godziny temu dał głos jakiś przedstawiciel inkryminowanej organizacji i zaprzeczył jakoby. Ponadto dodał, że LPR mu może… bo z LPR nic ich nie wiąże organizacyjnie.
  I cały pogrzeb na nic :(

  Odpowiedz
 2. Nonchallance

  @kmdr_rohan

  Bez LPR i tak są nikim. Słyszałeś w ogóle o nich od kiedy LPR powiedziało że zrywa z nimi kontakty? Ot, jeszcze jedna neonazistowska organizacyjka.

  Odpowiedz
 3. kmdr_rohan

  @Nonchallance
  Tak uczciwie przyznając, to…czy to nie oni obrzucili jajkami w Kwacha w Paryżu?

  Odpowiedz
 4. Nonchallance

  @kmdr-rohan

  To byli kolesie z Radykalnej Akcji Anty-Komunistycznej. Też nic dobrego swoją drogą. Ta organizacja ma powiązania z MW.

  Odpowiedz
 5. Ŧ

  Niech rozwiążą, ze skompromitowanym Giertychem i tak nigdzie by nie doszli.

  Pewnie powstanie bardziej skuteczna organizacja.

  Odpowiedz
 6. arundati.roy

  W Paryżu to osobiście jajami i pomidorami ćwiczył rzuty jeszcze szef CBA , to chyba rekomendacja by go mianować na to stanowisko

  Odpowiedz
 7. kmdr_rohan

  @arundati.roy
  Serio serio?
  Nooo, to rzeczywiście fachura w sam raz na stanowisko, jakie zajmuje. Zatem „nie ma dziwne”, że formacja ta działa – jak działa.

  Odpowiedz
 8. salamandra

  akcja z trawa byla niezla…w sumie nalezaloby „agentom” CBA wreczyc kosy i wyslac na to lotnisko – moze wtedy ich utrzymywanie przez panstwo by sie zwrocilo…

  Odpowiedz
 9. sknd

  no, nieźle chłopcy zaszaleli z tą trawą, mistrzunie po prostu :)

  radujmy się, bo to wszystko za nasze pieniądze…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.