Oj będzie się działo!


Dziś poczułem się jak ryba (ponownie) wpuszczona do wody. Lub jak ptak, który wzniósł się w niebieskie bezkresne przestworza, a skrzydła oparł o chmury. Odżyłem! Siły odzyskałem. Źrenica ma znów jasna. Przenikliwa, świdrująca.

Oglądałem obrady sejmu. Wice marszałków wybieranie. Patrzyłem i radowałem w duchu. Kamień z serca spadł ogromny. Nie chciałem się przyznać, ale od wyborów tak wielka niemoc na mnie opadła. Wenę szlag trafił. Każde słowo z trudem na papier… pardon klawiaturę przelane, która teraz aż furkoce!

Ruszyli harcownicy. Młodziki prą do walki – chcą się wykazać. Dalejże okładać dykteryjami, paralelami, komparacjami, konfrontacjami. Szlifować młodych języków ostrza. Ciężko zaciężni na razie w odwodach, czekają na znak wodzów. Nikt bez rozkazu nie wyjdzie przed szereg.

Wodzowie rozparci w ławach, bacznie śledzą tok. Niby uśmiechnięci, lecz oczy zmrużone, czujne. W tle poufale nachyleni sekretarze, chwytający każde polecenie i niosący je ku wykonawcom. Nie słowem danem, lecz gestem. Drobnym palca kiwnięciem.

Wyjadacze też skorzy trochę kości rozprostować, pokazać młodzikom jak to się harcuje. Marszałka zakręcić zgrabnie. Przeciwnika w kozi róg zagnać. Obśmieszyć, zaklaskać, czasem uwagę ostrą niczym strzała z ławy rzucić.

Oj będzie się działo!

57 myśli nt. „Oj będzie się działo!

 1. btd

  tak, najlepiej przeczysc tez baze uzytkownikow :->

  Ale spoko, takie OT tez maja swoja wartosc – duzo mowi o niektorych. np taka moon, ktora hanbi ciezka praca i nigdy nie pracowala fizycznie. I potem sa skutki – wychodzi taka ksiezniczka co nigdy po dupie nie dostala, ma kilka razy za wysokie zdanie o sobie i obrazona jest jak ktos osmieli sie z niej smiac i kpic.

  Odpowiedz
 2. Moon 5

  @Fraglesi
  Jeśli nie da się teraz zrobić jakichś drzewek, bo raczej za późno…, to wkrótce niestety trzeba będzie posprzątać…

  Odpowiedz
 3. Moon 5

  @Bdt
  A co ty wiesz o dostawaniu po dupie… :(

  Mam pole do popisu w pracy fizycznej na swoim domu i na swojej posesji… nie wyrabiam się. Nie muszę wyjeżdżać.

  Odpowiedz
 4. Obelix

  Moon
  Alez Ty jestes doskonala.
  Ja paczki ze sledziami.

  Sorry Fragles ale nie moglem sie powstrzymac.
  Pewnie dasz bana za karmienie Trolla, ale to tylko paczki ze sledziami. Nikt inny i tak by tego nie jadl.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.