Blogowanie w czasach pokoju


Dzisiaj rano, wasz wielce skromny bloger, udzielił wywiadu dla TVN24. Jeżeli macie ochotę, możecie go zobaczyć (nie warto!) w programie “Polska i świat” o 20:20. Po “kropce nad i”.

Pani z mikrofonem i pan z wielką kamera byli przesympatyczni. Tremy blogger nie czuł, bo to nie pierwszy raz jak udziela wywiadu. Sława to dziwka – pisał Bohumil Hrabal. Blogger udzielał się nawet w TV Trwam, ale to inna historia.

Kot bloggera, zwany, na cześć pewnego ministra, Romanem, usilnie próbował poderwać panią redaktor. Bez powodzenia. Ekipy remontujące hacjendę bloggera zamarły. W tym panowie mocujący się na kominie z talerzem do en.

Tematem materiału jest odpowiedź na pytanie: “Co się zmieniło w polskim blogownictwie po 21 października”. Wasz blogger, zwierzał się, że wena rzuciła go dla wiosenno lutowego słoneczka.

Wspominał również najśmieszniejsze chwile rządów imperium zła. Blogger pozazdrościł kolegom z drugiej strony sceny, którzy teraz mają wiatr we skrzydła. Na koniec bloger zaryzykował stwierdzenie, iż być może kiedyś będzie musiał do nich dołączyć.

Tymczasem blogger idzie na polowanie, na pierwszego polskiego Taliba, zbójnika z gór, zwanego Janosikiem. Ale o tym wkrótce.

 

14 myśli nt. „Blogowanie w czasach pokoju

 1. McBor

  Nie widzialem tego wywiadu, ale dziwnym zbiegiem okoliczności napisałem wczoraj o zmianach w podejsciu do blogowania w porównaniu z tym, co zastałem, gdy zaczynałem 7 lat temu. Chyba to o tym samym, tylko że szerzej i na przykładach z mojej byłej „siedziby” blog.pl. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Palestrina2005

  TVN24 – inaczej Tusk Vision Network?

  Przecież TVN nie da się oglądać.
  Magdam M, Szkło kontaktowe, Tańce z wianuszkami, i Jola Kwasniewska uczaca innych jak jeść bezy… to tandeta rodem z TVN…
  Ta telewizja to szczyt nieobiektywizmu.

  A najbardziej mnie rozśmieszyli gdy ostatnio napisali list że są dyskryminowani bo KRRiT nie przyznała im nadajników w Szczecinie i Wrocławiu, tylko przyznali je TV Puls.
  TVN uznała że to dyskryminacja ze strony PiS.

  To nic że TVN ma już nadajniki i we Wrocławiu i w Szczecinie i wystąpiła o dodatkowe tylko po to aby przyblokować wejście na nowe obszary nowego konkurenta TV Puls i Murdocha.

  Wg TVN państwo powinno bronić interesów TVN i podtrzymywać oligopol TVP-TVN-Polsat nie wpuszczając na rynek żadnych innych telewizji. Powinno się zwalczać konkurencję aby TVN miała maksymalny monopol.

  TVN to wg mnie najżałośniejsza i najbardziej tandetna telewizja w Polsce… co gorsza starajaca się wykorzystywać bezczelnie powiązania polityczne… że nie wspomnę o przeszłości Waltera…

  Odpowiedz
 3. brocha

  Kurde! A tak się wczoraj nasiedział przy tym Belgradzie! Czym jest spalenie jednej ambasady przy wywiadzie o czasach pokoju? Ta telewizja to faktycznie biega za tanią sensacją :(

  Odpowiedz
 4. Palestrina2005

  brocha,
  Gdyby nie spokój i opanowanie Prezydenta Kaczyńskiego który powstrzymał w gorącej wodzie kąpanych Sikorskiego i Tuska z uznawaniem niepodległości Kosowa to wczoraj płonęłaby także polska ambasada.
  Chwała Kaczyńskiemu za roztropność.

  Odpowiedz
 5. salamandra

  Palestrina a niby dlaczego by nie mieli poprzec niepodleglosci Kosowa? Nie poparly panstwa ktore sie boja o swoje mniejszosci – Belgowie, Hiszpanie – a co Lechu boi sie moze, ze mu sie Slask zechce odlaczyc?…

  @McBor
  nie znasz Palestriny? w jakim wirtualnym kregu internetu przebywales przez ostatnie 2 lata?

  Odpowiedz
 6. Palestrina2005

  McBor,
  Na poważnie.
  Jeszcze na poczatku XXw. Serbów było w Kosowie wiecej niż Albańczyków. Czy jak we Francji muzułmanie sie rozmnożą to też będą mieli prawo odłączyc się i założyć „Islamską Republikę Marsylii”.

  I jeszcze coś, co pokazuje zakłamanie Radka Sikorskiego:

  wypowiedź Radka 29.05.07:
  Moja refleksja na ten temat, o której przekazanie
  wyżej prosiłbym pana ministra, jest taka, że
  przyłożyliśmy do Kosowa wzór z Bośni, gdzie Serbowie
  byli agresorami, a biedni muzułmanie się bronili,
  który do Kosowa nie pasuje. Byłem dwa lata temu w
  Kosowie i tam są w miasteczkach całe dzielnice
  wypalonych domów serbskich i nowe, złocone meczety
  wybudowane za wahhabickie, saudyjskie pieniądze. I
  moje pierwsze pytanie jest takie: czy ktoś w ogóle
  monitoruje naturę kosowskiego islamu i tego typu
  inwestycje?

  Cóż, widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przeszedł do PO i zmienił zdanie…

  Odpowiedz
 7. salamandra

  … a poza tym Fraglesi dzieki – posluchalam sobie Towarow Zastepczych – muza idealna dla mojego samopoczucia … (prawie jak Swietliki ;) )

  Odpowiedz
 8. brocha

  No cóż jeśli chodzi o stosunek Polskich polityków do USA. to oni wszyscy od lewa do prawa są chyba ich pachołkami. Lech Kaczyński przebiera wkółko nuziami żeby za darmo oddać amerykanom tarczę. A Sikorski w sprawie Kosowa działą jak przedstawiciel USA. Tak jak by nie znał zasady uznawania państwa sformowanej lata temu przez Georga Jelinka, która ONZ zawsze stosował. wiadomo, że 3 zasady Jelinka Kosowo nie spełni i długo nie spełni – z pierwszą też nie jest najlepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.