Roman pisze

To piszę ja, Roman Terrorysta. Znacie mnie już, prawda? Pan zakopuje coś w ogrodzie. Zapomniał zablokować terminal. Coś do was pisał, ale to bzdury były. Skasowałem.

Pan jest wporzo. Gdy je (stanowczo za dużo!) zawsze dzieli się ze mną myszami w plasterkach. Kicia mówi, że to żadne myszy tylko świnia. Chyba nie wie co mówi, bo kto jadłby świnie??

Żeby nie było niedomówień, żadnych figli migli. Kicia to moja przyjaciółka. Mieszka w domu na rogu.. Panienki zupełnie mnie nie biorą. Choć jak spojrzę, na tego rudego z drugiej ulicy, to grrrr….

Pan gromadzi graty. Ma własny pokój, gdzie gromadzi na półkach stare urządzenia. No i te wszystkie prymitywne komputery. Szumi to, nie daje się spokojnie zdrzemnąć. Najgorsze jest gdy Pan zaczyna słuchać muzyki. Koszmar! Czy wy słyszeliście kiedykolwiek prawdziwą, kocią muzykę? Ta nostalgia , głębia, wielowątkowość, ech

My koty, zupełnie nie możemy zrozumieć waszego uwielbienia dla maszyn. Nasza cywilizacja oparta jest na całkiem innych zasadach. No ale w końcu my rozwijamy się od milionów lat, wy zaś dopiero od jakiś 200.000 lat.

Trzeba wam wiedzieć, iż jestem w prostej linii potomkiem wielkiego księcia Algrra-Mraaa-Hrrau-Miiiau Trzeciego. Przybyliśmy na ziemię z planety Melmak. Uciekliśmy przed Alfami, którzy traktowali nas tak jak my myszy.

Gdy tu wylądowaliśmy, wy hasaliście z maczugami. Nauczyliśmy was korzystać z ognia, oraz wiele innych pożytecznych rzeczy. Czciliście nas jako Bogów. Nie wierzycie? A Sfinksa to sami zbudowaliście, co?

O Pan wraca! Zmykam! grrrrr…..

10 myśli nt. „Roman pisze

 1. Hexe & Obeliks

  Czesc Roman!
  Madrze piszesz. Tylko zawsze pamietaj o najstarszym i najwazniejszym naszym kocim przyslowiu: „dogs have owners, cats have staff”.
  :)

  Odpowiedz
 2. dzul

  Roman elegancki jest. Przezywam dramat bo uwielbiam koty a mam na nie alergie.
  Tylko mam duze watpliwosci czy Romek powiedzialby o tobie „Pan”. Raczej „gospodarz” ;)

  Odpowiedz
 3. Blejk Kot

  Mrrrał!
  No oczywiście, że nie żaden „Pan” tylko „Personel” ;)
  Ale jak się pisze notkę do ludzi, to czasami trzeba używać pewnych…
  Skrótów myślowych

  Pozdrrrawia Serrrdecznie
  Blejk Kot

  Odpowiedz
 4. Nonchallance

  Pan??? Gdyby którykolwiek z moich (byłych niestety) kotów potraktował mnie kiedykolwiek jak swoją Panią to bym spadła z krzesła z wrażenia ;) Pan w domu był jeden i mruczał.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.