Warchoły z PiS

– Panie przewodniczący…
– Panie przewodniczący…
– To jest skandal!
– Hańba!

– To jest rzecz niesłychana!
– Panie przewodniczący…
– Panie pośle Karski niech pan zamilknie!
– Głośniej!
– Wyłączają mikrofony!
– Proszę nie warcholić Panie Karski
– Panie przewodniczący…
– Panie przewodniczy, ja się zgłaszałem do wniosku formalnego
– Przywołuję posłów do porządku
– Panie przewodniczący…
– Ja pana bardzo szanuje ale pan łamie prawo
– Pan nie udzielił głosu
– Panie przewodniczący….

Mój komentarz: O co tu k* chodzi??
Nagrywam na pamiątkę.

Oto nagranie z drugiej części, po przerwie.

28 myśli nt. „Warchoły z PiS

 1. Smiling_Jack

  Na początku sie smiałem, potem zaczołem płakać, a teraz ide się wódki napić bo na trzeźwo to jest nie do przyjęcia…

  Odpowiedz
 2. Hexe

  Fraglesi a ja moze nie slyszalem ale czytalem, juz 300 lat temu bylo liberum veto.
  Oj nieszczesna, nieszczesna Rzeczypospolita… :(

  Odpowiedz
 3. Cegorach

  PiS to ekstrakt z SO i LPR z dodatkiem 'the best of the best’ z listy przebojów pod patronatem Gabriela Janowskiego.

  Czekam na blokady dróg.

  To, że wszyscy psychopaci zebrali się w jednej partii utrudnia pozbycie się tej hołoty, bo zawsze znajdzie się grupka wyborców dla których ten cały cyrk to obrona demokracji, prawa i Bóg wie czego jeszcze.

  Z drugiej strony droga do marginalizacji wydaje się pewna.
  J. Kaczyński skończy działalność jako marna podróbka Leppera i kapciowy Rydzyka – nieudacznik życiowy i bankrut polityczny.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Hexe

  Ten poprzedni wpis – to nie ja tylko moj maz Obeliks (zapomnial zmienic podpis) ;)
  Posluchalam „panow” (p)oslow z PiS i jestem w szoku! Oczywiscie, wiedzialam, ze Zero absolutnie nie dotrzyma swojej wczesniejszej obietnicy, ze sam zrzecze sie immunitetu – ale zeby w taki sposob !

  Odpowiedz
 5. Kondee

  Jak kiedyś Samoobrona weszła do sejmu to pomyślałem, że nic gorszego się już nie może stać. Potem Samoobrona weszła do rządu, Lepper został wicepremierem, pomyślałem: koniec świata. Przyszły nowe wybory, wydawało się, że wreszcie koniec z warcholstwem. Jak widać to dopiero się zaczyna. Szkoda tego kraju, szkoda, wielka szkoda. Pogoda też sie dostosowała, ciągle leje (płacze) bo chyba to tylko pozostaje. Jak myślicie, czy w Polsce jest tyle debilów czy po prostu są tak głośni, że wydaje mi się tylko?

  Odpowiedz
 6. b2rt0sz

  Jak oglądałem posiedzenia, to zazwyczaj byłem spokojny, ale dzisiaj nie wytrzymywałem nerwowo.

  Współczuję przewodniczącemu tej komisji i gratuluję wytrwania.

  Odpowiedz
 7. salamandra

  …juzem w temacie…

  …moze mi ktos powiedziec, kto to jest ta ciemnowlosa babka z pisu z rozbieganymi oczyma, nagminnie drapiaca sie i popijajaca wode…

  Odpowiedz
 8. Cegorach

  @Kondee

  Nonsens, w wielu innych państwach dochodzi do ekscesów w tej lub gorszej formie.

  Nic się nie zaczyna, raczej zbliża się do przesilenia i ostatecznej eliminacji hałaśliwego populizmu z polskiej polityki – co nie nastąpi jednak szybko, ale nastąpi.

  PiS to skoncentrowany ładunek, zebrana do kupy grupa zawodowych wariatów, skrajnych cyników i politycznych paranoików, ale to tylko pomoże w ich „dorżnięciu”.
  Watahy pomagają w ich dobiciu, ale od klęski wyborczej wiadomo było, że grunt im będzie się palił pod nogami gdy przegrają.

  To desperacka walka o życie, ale w sytuacji gdy kompletnie nie ma żadnego dobrego planu,żeby to nędzne polityczne życie jakoś uratować – „ciemny lud” już się zaszczepił.

  Osobiście żal mi, że nie ma żadnej konkurencji dla PO – w i poza parlamentem – ale jak postanawia już popełnić samobójstwo zabierając ze sobą większość politycznych psychopatów to już tej opozycji sprawa, nie moja.

  Liczę, że po zejściu PiS i SLD coś się wyklaruje w ich miejsce więc może należy nawet podziękować Jarosławowi Kaczyńskiemu za zbiorowe samobójstwo i zabranie „polskiego Zapatero” wraz z aktywem ze sobą.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. zbigniew

  Zaniemówiłem, szczęka (ta moja prawdziwa) mi opadła do podłogi….. Czytałem kiedyś o okrzykach: hańba, na pohybel, liberum veto, bigosować, pojedynkach opojów, mordach skrytobójczych…..itd.itd. Widziałem blokowanie obrad we francuskim parlamencie, widziałem taką akcję w parlamencie kanadyjskim (dokładnie: prowincji Quebec)……sporo już widziałem. Tam przeważnie parlamentarzyści w czasie obrad nie mówią tylko krzyczą do siebie….
  Czytałem co zdenerwowany J. Piłsudski mawiał pod adresem polskiego sejmu; trochę się jednak Mu dziwiłem
  Latami widywałem „obrady” tzw. sejmu PRL’owskiego i marzyłem, żeby oni mogli wreszcie coś powiedzieć……
  Wszystko to widziałem i słyszałem……ale tych, tak dzisiaj wrzeszczących i popiskujących, trzeba przegonić w diabły. Tutaj naprawdę trzeba kogoś na miarę współczesnego J. Piłsudskiego…..bo szlag nas trafi jasny.
  Boże jak ja protestowałem, kiedy cytowano kogoś, kto miał podobno powiedzieć: „dajcie Polakom wolność, a oni się sami wykończą”…..ale teraz przyznaję, że to był strzał w samo sedno!

  Odpowiedz
 10. Marek

  @Cegorach …To desperacka walka o życie…
  tylko, żeby zdążyli ich „dorżnąć” bo PiS mam wrażenie gotowy jest postawić wszystko na jedną kartę i zniszczyć kraj, mieliśmy już liberum veto kiedyś

  Odpowiedz
 11. Cegorach

  @Marek
  „tylko, żeby zdążyli ich “dorżnąć” bo PiS mam wrażenie gotowy jest postawić wszystko na jedną kartę i zniszczyć kraj, mieliśmy już liberum veto kiedyś”

  Dlatego są tacy niebezpieczni, ale… gdy byli u władzy. W tej chwili nawet największa obstrukcja nie ma znaczenia dla państwa. PiS nie ma samodzielnie siły na to, żeby państwu zaszkodzić.
  Wetowanie to inna sprawa, ale tutaj dochodzi czynnik SLD – „partnerzy w zbrodni” są potrzebni.

  Wyborcy nie są głupi i mimo, że ogólnie nie mamy do czynienia z najlepszym zestawem partii do wyboru i mediów do informowania o nich – źle nie jest.

  @zbigniew
  kiedy cytowano kogoś, kto miał podobno powiedzieć: “dajcie Polakom wolność, a oni się sami wykończą”

  Bismarck zasłużył na pomnik za fatalnie zorganizowaną akcje germanizacyjna, która dała nam Śląsk i Pomorze, a i Wielkopolsce pomógł.

  Cytat należy pamiętać w kontekście jakim padł – dla tego pana porządkiem była grobowa cisza i parlament potakiwaczy.

  Z Piłsudskim to przesada – II RP miała prawdziwych wrogów i prawdziwe problemy oraz prawdziwie ostry spór polityczny – jakby wszystko działo się w przyśpieszonym tempie – zamachy terrorystyczne (komuniści i OUN), morderstwa polityczne, krwawe strajki, antypolskie pakty międzynarodowe, płonąca granica wschodnia, aktywne siatki komunistyczne i faszystowskie; prawdziwe kłopoty gospodarcze i zerowy, startowy poziom rozwoju w niektórych dziedzinach które rozwijano od zera a efekty wciąż widzimy ( radiofonizacja, przemysł lotniczy, Gdynia, całe gałęzie przemysłu, szkolnictwo itp).

  Powiedzmy sobie wprost – znaczenie wyskoków tego rodzaju jest ŻADNE a fakt, że nieustannie o tym słyszymy świadczy niestety źle o mediach – moim zdaniem od wejścia „Faktu” na rynek jest zdecydowanie gorzej, ale to częściowo tendencja globalna, zwłaszcza w dobie internetu.
  Nie mniej niektórzy dziennikarze są wciąż na „haju” – gdy w poniedziałek Lepper opuszczał koalicje, we wtorek dowalał mu Kaczyński, a w środę podpisywano nowy pakt stabilizacyjny – to były czasy bo tematy same się robiły, a teraz to tak z przyzwyczajenia się nadal ciągnie.
  Myślę, że taki TVN zyskał na bojkocie PiSu – osobiście nie mogłem znieść tych pisuarowskich mord które nieustannie gadały to samo a poziom dyskusji sięgał dna.
  Jeżeli główną metodą na program jest napuszczanie jednego polityka na drugiego i pseudo-konieczność odnoszenia się do różnych, za przeproszeniem, pierdół to ja przepraszam.

  Wole patrzeć na to wszystko przez filtr blogów autorów jakich szanuję i bardziej doinformowanych komentatorów na nich.

  @Fraglesi

  Zależy jak silni i w jakim stylu będą się zachowywać.

  Odpowiedz
 12. Obeliks

  Zbigniew
  NIe powiedziales co Marszalek powiedzial o sejmie wiec ja zacytuje: „trzeba zabic te k…we”
  Nic dodac nic ujac

  Odpowiedz
 13. Valdo

  Dopiero prosilem o informacje gdzie mozna zdobyc poprzednie wpisy Fraglesi a tu juz takie numery!Nie,ja naprawde nie nadazam.Pozdrowienia

  Odpowiedz
 14. zbigniew

  To mi się trochę „dostało”: /…/”Cytat należy pamiętać w kontekście jakim padł – dla tego pana porządkiem była grobowa cisza i parlament potakiwaczy.”/…/ Posypuję głowę popiołem! Ale, ale – jak widać, nawet taki łotr (z naszego punktu widzenia) nieźle znał nasze „cechy” narodowe.
  Tutaj też – troszkę mniej, ale jednak – niezbyt się popisałem: /…/”Z Piłsudskim to przesada – II RP miała prawdziwych wrogów i prawdziwe problemy oraz prawdziwie ostry spór polityczny …..”/…/ Jaki by nie był wtedy kontekst polityczno-gospodarczy i zażarte walki pomiędzy Polakami w sejmie miały charakter „oczyszczająco-mobilizujący”……ale poważnie groziły paraliżem państwa….i stąd zapewne te ostre słowa Marszałka.
  Cóż, moja znajomość historii nie jest – przyznaję – zbyt głęboka; jak większość ludzi zapamiętałem jakieś jej fragmenty, często wyrwane z kontekstu wypowiedzi itd…..postaram się jednak poprawić!

  Jednak kiedy widzę taką szczenięcą zabawę tzw. posłanek o posłów w sejmie, kiedy jedna z pań mówi: „zachowujcie się teraz, bo nas filmują”, kiedy te panie popiskują jak w ekstazie (troszkę trafniej i bardziej obrazowo nazwał ten stan jeden z dzwoniących do Szkła Kontaktowego), to mam – co najmniej – mieszane uczucia, na temat: izba najwyższa, sejm, wybrańcy narodu itd. itp.

  Odpowiedz
 15. Marek

  @Cegorach nie wiem dlaczego ale jak widzę popisy Jarków, Gosiów czy innych Putrów czy Ziobrów to mam tylko jedno skojarzenie – trzeba ich ogniem wypalić z naszej polityki, do cna, z korzeniami, żeby żaden ślad po nich nie został
  oni nie są tacy słabi jak by się wydawało
  przepraszam za mocne słowa ale ci ludzie doprowadzają mnie do takiego stanu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.