Wilcze oczy

W wywiadzie dla Polskiego Radia TW Czerwony kapturek poświęcił kilka słów wilkowi – Nie jest prawdą, że tylko ja dostrzegam wilcze oczy u Wilka, bo bardzo wielu ludzi to dostrzega.

Mnóstwo takich ludzi znam, gdyby był proces mogę mnóstwo świadków dostarczyć – zapewniał TW Czerwony Kaptureki. Na pytanie dziennikarza „Czego symbolem są 'wilcze oczy’? TW Czerwony Kapturek odpowiedział, że chodzi o 'pewien typ emocjonalności’. TW Czerwony Kapturek przyznał, że oczy Wilka, w chwilach, gdy się denerwuje, „robią – nie tylko na nim – straszne wrażenie”.

Inspiracja

12 myśli nt. „Wilcze oczy

 1. Nonchallance

  Ten „pewien typ emocjonalności” to ja wyraźnie dostrzegam u TW Czerwonego Kapturka. Gdy mu się „emocjonalność” spod kontroli wymyka to chlapie takie głupoty na prawo i lewo że klękajcie narody.

  Odpowiedz
 2. salamandra

  …no niezle…kierowac sie w polityce emocjonalnoscia poznawana po oczach…moze PiS wprowadzi taki test – „klasyfikacja obywateli na podstawie spojrzenia” – wzorce np. spojrzenie Meza Opatrznosciowego ala Jaroslaw, spojrzenie Prawdziwego Katolika ala Ojciec R., spojrzenie Jedynego Sprawiedliwego ala Ziobro, spojrzenie Wielkiego Budowniczego ala Gosiewski

  Odpowiedz
 3. Cegorach

  Śliczny rysunek.

  Mały jest taki pocieszny. ;)

  Nie wiem dlaczego przypomniał mi się Tołdi z „Gumisiów”. :))

  Odpowiedz
 4. Luciano

  Z tym wzrokiem to jest duzo prawdy.Kiedys mowiono mi, ze mam taki wzrok, ze jak popatrze na kobiete ( ladna) to odrazu wie ona co mam na mysli. Dla przykladu zdarzenie z tramwaju. Patrze na kobiete ( ladna) ktora miala czym oddychac. Ona zwraca sie do mnie : ” chcesz w morde?” A ja na to: ” tak. tak, a drugiego do reki. „

  Odpowiedz
 5. Valdo

  Bezczelnie zerznalem rysunek,nie pytajac o zgode autora za co przepraszam.Dla mnie bomba! – znowu kopiuje p.Rysia.No coz ,jak sciagac to od lepszego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.