Konferencja o Wolnych Związkach Zawodowych

Za gazeta.pl:

„PiS pod patronatem prezydenta RP organizuje w Sejmie konferencję o Wolnych Związkach Zawodowych. Bez Wałęsy, Borusewicza i innych działaczy dawnej opozycji, którzy PiS-owskiej wizji historii nie podzielają”  Ciąg dalszy.

Ja proponuje umieszczenie w materiałach do konferencji jedynie słusznej wersji zdjęcia z podpisania Porozumień Sierpniowych ;-)

6 myśli nt. „Konferencja o Wolnych Związkach Zawodowych

 1. Zbigniew

  Popatrzcie, popatrzcie! kiedy składali te podpisy miałem tylko czterdzieści lat, moja żona nawet parę lat mniej!……a takie słabe mieliśmy oczy, że nie widzieliśmy kto te Porozumienia Sierpniowe podpisywał. A może nas tak oszukali i pokazali jakiś trickowy obraz; telewizja zawsze kłamała! Ale wąsy ten na zdjęciu ma! rzadziudkie jakieś takie….ale ma i to się liczy!
  Nie wiem czy to jest a propos, ale jest taki wiersz / piosenka W. Młynarskiego o tym co się zawsze czepia okrętu i woła: PŁYNIEMY!; są tam też takie – mniej więcej – słowa przestrogi: „patrzcie kto wodował, a kto się załapał”.

  Odpowiedz
 2. Nonchallance

  Fraglesi jak możesz kpić! Przecież wiadomo powszechnie, że zdjęcie z Wałęsa jest fotomanipulacją, ty tylko przywróciłeś poprzedni, prawdziwy i historyczny stan rzeczy :P

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.