Lata trzy

Wczoraj minęły trzy lata od narodzin Fraglesowego widzenia świata. Do dzisiaj nie wiem dlaczego zacząłem pisać. Wciągnęło mnie.

Przez trzy lata spłodziłem 617 wpisów. Wykonałem 322 grafiki. Odwiedziło mnie 1.183.764 gości, którzy wypowiedzieli się 11.081 razy. Tyle tytułem statystyk.

Parę dni temu minął rok od wyborów, które położyły kres Kaczyzmowi. Zrobiło się cicho i… nudno. Zniknął Szef Potworów i Spółka. Podobnie Książę Jarosław. Przestał odwiedzać prokurator pierwszego kontaktu a Agent dołu zapewne udał się na szkolenie.

Na początku roku, przesycony (zmęczony?) polityką obiecałem o niej nie pisać. Pękłem po paru miesiącach. Obecnie jest fifty-fifty. Słońce Peru jeszcze nie dopieka za bardzo.

Pisuje rzadziej. Mam okresy letargu. Kiedyś były dni gdy potrafiłem napisać trzy teksty i zmajstrować do nich stosowne graficzki. Zabierało to dziennie 2 godziny czasu. Teraz więcej czasu poświęcam na inne pasje i projekty. Dzisiaj w godzinach popołudniowych, mam nadzieję, uda się reaktywować na dobre Pierwszy Podcast Gdański.

Dziękuje wam wszystkim, że jesteście tu ze mną.

19 myśli nt. „Lata trzy

 1. sknd

  To my dziękujemy! Jakoś tak podnosi na duchu w gorszych chwilach ta Twoja pisanina… sto lat życzę:)

  Odpowiedz
 2. Pablo

  Ha, Ty masz trzy lata a ja dopiero od roku CODZIENNIE odwiedzam Twój blog… I czuję, jakbym Cie znał od lat przynajmniej stu. No i życzę stu następnych…

  Odpowiedz
 3. Nonchallance

  Mi też było fajnie się tu zaczepić :) Dzięki za to, że stworzyłeś miejsce gdzie możemy być :). Z Tobą :).

  Odpowiedz
 4. Latarnik

  To juz kolejna rocznica? Przeciez przed chwila byla poprzednia… jak ten czas leci :)

  Najlepszego!

  Odpowiedz
 5. hip

  Fragles, znów jesteś bardziej potrzebny, moim zdaniem, bo czas się zmienia i znów jest „ciekawiej” – biznes finansowy jest nieodpowiedzialny, Kościół nas kroi na swoją chwałę, Słońce Peru nas kroi bo nic nie robi (a miał tyle projektów w gabinecie cieni, widocznie zaginęły) a stara kacza sitwa dalej kombinuje jak się ustawić za podatników pieniądze… Ech.

  Odpowiedz
 6. Cpols

  „Parę dni temu minął rok od wyborów, które położyły kres Kaczyzmowi.”
  Swoja cegielke do tego dolozyles i dzieki Ci za to!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.