Twister

shot0010

Wczoraj od rana było gorąco i parno. Koło czternastej pociemniało, powiało, zagrzmiało ostrzegawczo, i jak przywaliło, to aż mi szczęka opadła ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Wszystkie drzewa w ogrodzie przygięło do ziemi, w tym ponad 15 metrową brzozę. Chwyciłem za aparat (ten z reklamy z tańczącą statuą wolności, Panasonic Lumix TZ-7) i dupa. Nakręciłem 25 sekundowe ujęcie i… padła bateria. Reklamy kłamią ;-) Ten widoczny w środku zdjęcia iglak normalnie jest pionowy. Zgiął się pod kątem prostym.

Oprócz baterii padły też w ogrodzie cztery drzewa, w tym jedno dość duże wyrwało z korzeniami. Padła też antena od satelity. W nocy umarł telefon i tym samym net. Na szczęście gdy piszę te słowa działa już od godziny.

Kot Roman doczołgał się do domu. Wyglądał jakby właśnie został wyjęty z pralki. Dobrze, że nie wywiało biedaka do Pucka.

Koniec świata nadchodzi. Majowie mieli rację. Idę kopać bunkier. Pod basenem he he, o dziwo ostał się.

3 myśli nt. „Twister

 1. Kobieta z lekką dłonią

  He he u mnie też powiało. Nadal wieje i przyjemnie chłodno jest. Wietrzę właśnie dom.

  Odpowiedz
 2. mateista

  Współczuję Romanowi i drzewom, a także ich Właścicielowi, choć nie powinno się mówić do Opiekuna zwierzaka per Właściciel

  Odpowiedz
 3. recces

  Nocna pora mialem okazje przedzierac sie samochodem po nizej polozonych dzielnicach/ulicach. Delikatny koszmar- trzeba sobie sprawic co najmniej amfibie ;)
  Za dnia zastanawialem sie po co barykady z workow z piaskiem pod urzedem Jasnie Wam Panujacego (jestem z moherowa jakby co ;))- teraz juz wiem- co noc macie ulewne deszcze wywolujace niezle powodzie-ot zapobiegliwosc i jasnowidzenie wladz jest wielka. Swoja droga- niby nowoczesne miasto, a stosuje worki z piaskiem, zamiast porzadna kanalize zrobic ;P
  Ogolnie mam fajne fotki z tego „twistera”, niezle ujecia z gory Gradowej i niezapomniane wrazenia z wekeendu w Gedani ;) (a mialem w planach sie poopalac)
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.