Wszyscy jesteśmy lewicowcami!

Sekre­tarz gen­er­alny Komu­nisty­cznej Par­tii Pol­ski (KPP), Towarzysz Grzegorz Napieralski spotkał się z swoim serdecznym druhem i przy­ja­cielem, Wielkim Wodzem, przy­wódcą Nar­o­dowo Soc­jal­isty­cznej Pol­skiej Par­tii Robot­niczej “Prawo i Spraw­iedli­wość” (NSPPR PiS), Towarzyszem Jarosławem Kaczyńskim. Na pow­i­tanie towarzysze wymie­nili mocne uściski dłoni i ciepło uścis­nęli się. Następ­nie Towarzysz Grzegorz Napieralski zaprosił przy­byłych gości na uroczystą kolację. Po posiłku obaj przy­wódcy wzięli udział w krótkim wys­tępie Państ­wowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Po wys­tępie, Kierownik Zespołu i artyści, wyraża­jąc uczu­cie bez­granicznego sza­cunku Zespołu dla Wielkiego Wodza, towarzysza Jarosława Kaczyńskiego, wręczyli mu wazon na znak życzeń dobrego zdrowia i długich lat życia.

Następ­nie Towarzysze Jarosław Kaczyński oraz Grzegorz Napieralski przys­tąpili do rozmów nad zjed­nocze­niem obu partii.

Naród Pol­ski abso­lut­nie ufa NSPPR PiS jako swo­jemu poli­ty­cznemu przy­wódcy i “partii-matce” całkowicie zaw­ierza jej swój los i z odd­aniem popiera jej przy­wództwo. Niepodzielne jed­ność par­tii i nar­odu — oto prawdziwa twarz IV Rzeczy­pospo­litej. Chwała NSPPR PiS, prowadzącej dzieło samodziel­ności, dzieło soc­jal­izmu mas ludowych do zwycięstwa.

W każdym okre­sie i na każdym etapie roz­woju rewolucji NSPPR PiS rozwi­jała najwłaś­ci­wszą linię i poli­tykę, orga­ni­zowała i mobi­li­zowała sze­rokie warstwy społeczeństwa aby wypełnić skom­p­likowane i trudne zada­nia społeczne i ekonomiczne.

Zakończyła dwa etapy rewolucji społecznej (anty­im­pe­ri­al­isty­czna, antylib­er­alna rewolucja demokraty­czna, rewolucja soc­jal­isty­czna), w cza­sie trzylet­niej wojny z Niem­cami (2011–2014 r.) rozbiła “mit o potędze” Niemiec i rozsław­iła na cały świat bohater­skiego ducha Polski.

Pomyśl­nie zre­al­i­zowała kilka etapów soc­jal­isty­cznego budowa­nia, a na ziemi Pol­skiej, gdzie wcześniej panowały bieda i niedostatek, przyjęty został pol­ski ory­gi­nalny ustrój soc­jal­isty­czny i zbu­dowano nieza­leżne w poli­tyce, samodzielne eko­nom­icznie i zdolne do samoo­brony mocarstwo socjalistyczne.

Dzięki mądremu przy­wództwu NSPPR PiS, w lat­ach 2010–20. Pol­ska IV Rzecz­pospolita Ludowo-Demokratyczna pokon­ała poważny kryzys wywołany wściekłą, militarno-polityczną presją, sankc­jami gospo­dar­czymi impe­ri­al­isty­cznych koal­i­cyjnych sił pod wodzą Stanów Zjed­noc­zonych Europy, oraz katas­tro­fal­nymi klęskami żywiołowymi; wzniosła hasło budowa­nia potężnego rozk­wita­jącego mocarstwa, a wys­trzeli­wu­jąc sztucznego satelitę ziemi i ogłosze­niem, że posi­ada broń jądrową rozsław­iła na cały świat swoją potęgę państwową.

Niech żyje Towarzysz Jarosław Kaczyński wyz­woli­ciel!
Niech żyje rewolucja pro­le­tari­acka!
Niech żyje socjalizm!

—–

Powyższy tekst napisałem w X 2007 roku. Zmieniłem tylko osobę Kwaśniewskiego na Napieralskiego. Latka lecą a u nas jak było tak jest.

14 myśli nt. „Wszyscy jesteśmy lewicowcami!

 1. yanqui-uxo

  Coś czuje, że za tydzień będziesz musiał przemalować i zamiast kaczora kaczora, będzie trzeba wstawić kaczora bronalda.

  Na szczęście narazie cała Europa nas podziwia i może się od nas uczyć jak mawia nasz urzędujący ojciec narodu :D

  Odpowiedz
 2. Nonchallance

  Jarosław Obrotowy – gościu odwraca sojusze w takim tempie, że nawet jego zwolennicy nie mogą nadążyć. Było nie było teraz „komuch” będzie obrazą dla Jarka więc co biedacy teraz poczną? Tak zmienić retorykę w ciągu jednego dnia?

  Odpowiedz
 3. Hexe

  Fraglesi! to bylo z 2007? RAny – az mi skora scierpla, jak czytalam. Niestety – wygrana Wielkiego Wodza, to bardzo prawdopodony scenariusz, brrr…

  Odpowiedz
 4. salamandra

  szczerze powiedziawszy wole nude niz rzady jedynego, nieomylnego szefa NSPPR PiS… ale jak znam zycie to Polacy znowu dadza sie omamic (dodam ze pan z PO tez nie jest moim wymarzonym kandydatem)… w sumie to mi to ostatnio lekko „zwisa”, dopiero po pierwszej turze zauwazylam ze pan K.A Morawiecki to moj wykladowca z Polibudy, co moze swiadczyc o moim zaangazowaniu :) … pozdrawiam „stara” wierna ekipe

  Odpowiedz
 5. Noboru Wataya-kot

  Ale ile się dzieje na ich twarzach. Wielki Wódz patrzy koso, jakby mówił: „No pokażcie, czy jesteście Prawdziwym Człowiekiem Lewicy. Nie chcecie mi spojrzeć w oczy?” A skonfundowany towarzysz Napieralski na to: „Eee, nieee, dlaczego; ja tak tylko. Gorąco sie jakoś zrobiło”.

  Odpowiedz
 6. Gall Anonim

  Mi też Komorowski zwisa, dynda i powiewa, ale wiem, że jeśli on nie wygra wyborów, to towarzysz Kaczyński zostanie naszym umiłowanym przywódcą, więc idę i ze wstrętem zagłosuję na Komorowskiego. A Wam wszystkim radzę to samo.

  JEŚLI NIE CHCESZ POWROTU IVrp, TO IDŹ I GŁOSUJ NA KOMOROWSKIEGO!

  (żebyś potem nie dziwił się, jakim cudem Kaczor został prezydentem)

  Odpowiedz
 7. Gall Anonim

  Mi też Komorowski zwisa, dynda i powiewa, ale wiem, że jeśli on nie wygra wyborów, to towarzysz Kaczyński zostanie naszym umiłowanym przywódcą, więc idę i ze wstrętem zagłosuję na Komorowskiego. A Wam wszystkim radzę to samo.

  JEŚLI NIE CHCESZ POWROTU IVrp, TO IDŹ I GŁOSUJ NA KOMOROWSKIEGO!

  (żebyś potem nie dziwił się, jakim cudem Kaczor został prezydentem)!!

  Odpowiedz
 8. zbigniew

  PiS, Samoobrona i LPR – „strategiczna” koalicja,…. bo PIS dla wcielenia w życie swoich ideałów nie mógł inaczej…..tak mi to wszystko tłumaczono; nawet moi znajomi „pisowcy” mówili: musiał tak zrobić, bo PO nie chciało.
  Nie tak dawno temu: była organizacja przestępcza o strukturach mafijnych, postkomuna, układ…..w przeciwieństwie do czystych jak łza reguł IV RP itd. itp……a teraz, po I turze, nagle mamy szanowaną lewicę polską. I to wszystko dla głosów w wyborach.
  Kochany Jarosław Kaczyński…człowiek o stałych w poglądach, wielki strateg polityczny….itd. Ciekawe jak będzie wyglądała jego prezydentura, oparta na nowej nieoficjalnej „koalicji prezydenckiej” z SLD ???
  Przepraszam za wypisywanie takich truizmów.

  Odpowiedz
 9. yanqui-uxo

  epic fail (c)

  Coś mi się wydaje, że towarzysz Napieralski z towarzyszem Millerem chcą skasować towarzyszy Kwaśniewskiego i Cimoszewicza. Za 1,5 roku Grzegorz Napieralski wykręci 15% i zostanie wicepremierem w rządzie Tuska, a ludzie którzy zdradzili oldschoolowe pzpr poniosą zasłużoną karę.

  http://literat.ug.edu.pl/szewcy/index.htm
  prawe zdjęcie

  Odpowiedz
 10. Kanadol

  Fraglesi,
  drodzy forumowicze, koniecznie poczytajcie BalsamaLomzynskiego ostatni wpis: http://balsamlomzynski.blox.pl/html
  Zakonczenie – perelka:
  — Jabłuszko, jabłuszko, jestem, kurwa, młodym politykiem lewicowym, powiedz mi, dać się wydymać czy zastrzelić?

  Jabłuszko, jabłuszko było zwykły owoc, ale sporo wiedziało:

  — Młody polityku lewicowy, młody polityku lewicowy, aniś ty młody, aniś ty lewica, chuj z tobą.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.