Roman pisze

Jak ja kurde blaszka nienawidzę tego białego g*, co to znowu z nieba spadło! Że co? Że niby piękny, puszysty, bialutki? Taaaa…. bialutki srutki!

Spróbowalibyście na golasa pohasać po pas w czymś takim. Szybko by wam te uśmiechy na twarzach pogasły! Zwłaszcza, że te wasze odnóża różowiutkie, a futra u was niewiele, oj niewiele. Wiem co mówię bo ten duży z obsługi domu, co go Fraglesim nazywacie, często w samych gaciorkach po domu lata.

Wszystkie kumple z dzielni gdzieś się pochowały, nie ma do kogo gęby otworzyć. Kicia (ta z pierwszego domu) jakaś marudna się zrobiła, więc ją dużym łukiem omijam. No gdyby nie ten mały czarny co to próbował się wcisnąć w mój rewir (dwa razy pazurem w dekiel zaliczył) to bym z nudów umarł.

Suka Mila ma czas na amory, więc co pewien czas absztyfikanta przywieje. Każdemu mówię – bracie, dwie myszy to wejdziesz. – Patrzą na mnie jak na wariata, że niby skąd oni mi mają w zimie myszy skołować? Cóż robić, pazur w ruch.

Ptaszyska wywiało, myszy pochowały się w tych swoich dziurach, gdyby nie ta żelazna szafa, z której człowieki wyciągają myszy w plasterkach, to przyszło by z głody sczeznąć. Czasem tak się zastanawiam skąd tam się te myszy biorą, i to już pokrojone.

Wracając do tego białego g* Fragles lata z łopatą, albo śmiga wkoło tym swoim kopcącym wozem, i cieszy się jak dziecko masakrując zaspy. Jak to niewiele do szczęścia potrzeba.

8 myśli nt. „Roman pisze

 1. Hexe

  Roman, ales Ty zmeznial!!!! Kawal poteznego kocura sie z Ciebie zrobil, no no. Sadzac po ogonie to wlasnie wracales do domu na myszy w plasterkach. A Fraglesiemu pomrocz czasem cicho, jak wroci zmeczony po walce z zaspami ;)
  PS: Czy Mila nie ma do Ciebie pretensji o odganianie zalotnikow?

  Odpowiedz
 2. Irena

  Oj! Romanie,Romanie! Nie przewidziałeś, że tego śniegu spadnie Ci znacznie więcej.Dlatego pewnie teraz dalej nie piszesz ?

  Odpowiedz
 3. ewa

  Witam,

  ja tak z innej beczki: dużo wpisów poświęcił Pan pisaniu piórem ręcznym. czy mógłby mi Pan polecić papier do drukarki który dobrze chłonie tusz? Chodzi o składanie podpisów pod wydrukowanym tekstem. Z góry dziękuje.
  pozdrawiam
  E

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.